Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak Wam się to podoba ??
Autor Wiadomość
mebs 
Meble Gdańskie

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 11:16 am   Jak Wam się to podoba ??

Meble Gdańskie ... jakieś opinie?;>


Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok .. nadal czekam na Wasze opinie odnośnie Mebli Gdańskich ...
Ostatnio zmieniony przez mebs Sob Lut 11, 2006 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 11:56 am   

:spam:
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
fritzek 
THE BEST-IA


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 1078
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:05 pm   

Się nie podoba. Autentyczne meble gdańskie dobrze wyglądają w muzeum, albo w pomieszczeniach o charakterze muzealnym. Jest na czym oko zawiesić, co nie znaczy że wprawiają mnie w zachwyt.
Natomiast meble w "stylu gdańskim" są szpetne okrutnie. Przeładowane, przesadzone i w złym smaku. Idealne do pałacu nuworyszy, którzy się dorobili na handlu chińskimi gaciami ma bazarku. Złote klamki, kryształowy żyrandol, łeb dzika, plazma na pół ściany i kredensidło w stylu gdańskim. Tak mi się jawi aranżacja wnętrza z tymi meblami.
 
 
fritzek 
THE BEST-IA


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 1078
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:25 pm   

knovak napisał/a:
:spam:

Święta racja knovaczku.

A fe spamerze! :głupi_ty: A skoro jesteśmy przy meblowych potworkach, to Wam coś pokażę. W zasadzie to się nadaje do mojego wątku ze śmiesznymi zdjęciami, ale skoro mebs władował się na forum po to, żeby spamować, to mu podokuczam. Oto sala rycerska w pewnej knajpie.

PICT0128.JPG
Plik ściągnięto 7565 raz(y) 61,92 KB

PICT0127.JPG
Plik ściągnięto 7565 raz(y) 59,13 KB

PICT0126.JPG
Plik ściągnięto 7565 raz(y) 55,08 KB

 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:32 pm   

Ale te meble to sa kopie jakichs konkretnych dawnych mebli, czy to jedynie stylizacja?
 
mebs 
Meble Gdańskie

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:36 pm   

Zoppoter napisał/a:
Ale te meble to sa kopie jakichs konkretnych dawnych mebli, czy to jedynie stylizacja?


Te meble to kopie konkretnych oryginalnych Mebli Gdańskich, miałem załączone zdjęcia, ale co niektórzy uznali to za spam ... więc grzecznościowo je usunąłem .. sory
 
 
tomex 
jazz

Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 13
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 1:41 pm   

o gustach można długo dyskutować... takie kiczowate meble w sali rycerskiej robią jednak jakiś "sosik" klimatyczny
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 2:11 pm   Re: Jak Wam się to podoba ??

mebs napisał/a:

Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok
Coś ci się chyba pomyliło, nie odróżniasz zazdrości od alergii na spam. Czegóż to niby mam zazdrościć? Że jakaś firma produkująca meble pojawia się znikąd i ni z tego ni owego wrzuca tu fotki swoich produktów? Tak się składa, że na co działam w zupełnie innych branżach, więc handel meblami mnie nie rusza. Gdybyś wrzucił tu ofertę wycieczek po mieście albo górskich wypraw, ew. zaczął reklamować jakiś sprzęt turystyczny - owszem, wtedy moglibyśmy się spierać i "zazdrościć".
Nie znaczy to jednak, że nie rusza mnie spamowanie, wystarczy że w służbowej skrzynce co rano muszę czyścić pocztę... :II
Wiesz, tak jakoś się tu przyjęło, że przybysz zaczyna od wątków powitalnych a nie swoich reklam, fajnie by było gdybyś to uszanował...
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
fritzek 
THE BEST-IA


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 1078
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 2:49 pm   Re: Jak Wam się to podoba ??

knovak napisał/a:
mebs napisał/a:

Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok
Coś ci się chyba pomyliło, nie odróżniasz zazdrości od alergii na spam. Czegóż to niby mam zazdrościć?
Ja też nie wiem czego zazdrościć...Może prężnie działającej firmy i świetnych fachowców w niej pracujących ? Owszem, ale tych mebli nie. No chyba, że tu chodzi o rozumowanie "krytykujecie,zazdrościcie, bo was nie stać".

Wiesz, tak jakoś się tu przyjęło, że przybysz zaczyna od wątków powitalnych a nie swoich reklam, fajnie by było gdybyś to uszanował...

:== O to chodzi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk