Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Choinka A.D. 2004
Autor Wiadomość
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 11:38 am   Choinka A.D. 2004

Wybrałem się wczoraj z dziaciakami by zobaczyć choinkę stojącą przy Neptunie. Widzieliście co na niej wisi poza dmuchanymi aniołkami i lampkami? Butelki PET po napojach, opakowania po mydle w płynie, platikowe doniczki i inne takie. Uśmialiśmy się, bo nie spodziwaliśmy się, że ktoś tak może wyobrażać sobie świąteczną atmosferę. :mrgreen:
Btw, fajny jest ten wielki plakat/bilboard na Długim Targu z życzeniami dla Prezydenta Miasta od przedsiębiorców. :wink:
_________________
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7696
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 11:48 am   

To nie są przedsiębiorcy, tylko organizacja która nie chce zwrócić kamienicy, którą użytkuje bezprawnie i w dodatku czerpie z tego zyski.
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 12:05 pm   

Wydawało mi się, że w nazwie ma słowo "przedsiębiorcy", ale nie jestem w temacie i mogę się mylić.
_________________
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 12:16 pm   

Piszą o tym tak:

Prezydent niszczy przedsiębiorczość?
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7696
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 12:23 pm   

Dziękuję za przedsiębiorczość, która polega na czerpaniu zysków z bezprawnie zajmowanej kamienicy.
http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,1566709.html
http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2160735.html
http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,1992329.html
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 12:43 pm   

No widać bezprawne okupowanie cudzej własności jest standardem unijnym :)
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pią Gru 17, 2004 12:51 pm   

To zeby jeszcze dokladnie wyjasnic. Obecny prezes i jego znajomi przejeli wladze w Izbie po sfalszowaniu list wyborczych i deklaracji czlonkowskich piec lat temu. Pozniej nastepowal tylko upadek i rozpad Izby, czesc przedsiebiorcow wystapila z PIPH i zalozyla Krajowa Izbe Gospodarki Morskiej w Gdyni. Obecny prezes zwolnil wszystkich pracownikow (lacznie z firma ochroniarska pilnujaca budynku, dodam, ze prezes jest wlascicielem innej firmy ochroniarskiej :D ), poklocil sie z wladzami, wystapil z Krajowej Izby Gospodarczej, Izba przestala byc czlonkiem KSU, bo przestala wspirac male przedsiebiorstwa, itd. Opowiadac moglbym dlugo i ciekawie. Jeszcze tylko o zastosowanej metodzie, najlepsza obrona jest atak, to nic, ze PIPH nie ma racji, ludzie czytajacy ten transparent beda mieli odpowiednie wyobrazenie o wladzach Gdanska bo nie znaja wszystkich szczegolow. Po sfalszowanych wyborach Kurier PIPH (wewnetrzna gazetka rozsylana do przedsiebiorcow) nazwala tych, ktorzy glosno mowili i pisali o przekrecie, bolszewikami stosujacymi metody Lukaszenki :hihi: Widze, ze nic sie nie zmienilo od kilku lat.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Grzegorz 


Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 56
Wysłany: Sob Gru 18, 2004 4:49 pm   

Tu jeszcze życzenia nie wiszą.
Willa Rudolfa Patschke

Willa Rudolfa Patschke.jpg
Plik ściągnięto 10566 raz(y) 27,8 KB

_________________
Baltic Sail
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Sob Gru 18, 2004 5:35 pm   

Kwestia czasu :)
 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7696
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:05 am   

Jak widać, dla tych panów czas jest rzeczą względną. A w każdym razie terminy, do jakich się pisemnie zobowiązują.
Co to za klub biznesmenów, którym brakuje pieniędzy? :hihi:
 
mat 


Dołączył: 12 Paź 2004
Posty: 148
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 11:57 am   

Nieźle tylko głowa mnie rozbolała od czytania ( moze powołamy komisję ? ) Na temat biznesmenów i ekonomistów wolę się niewypowiadać. Przytoczę tylko jedno zasłyszane z telewizji zdanie . Na pytanie skierowane do bardzo znanego na pomorzu ekonomisty dlaczego nie prowadzi swojego "biznesu" odpowiada : bo ja nie mam głowy (hihihi) do biznesu..
_________________
****************M.OjE_Mi@StO****************
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 12:08 pm   

mat napisał/a:
Na pytanie skierowane do bardzo znanego na pomorzu ekonomisty dlaczego nie prowadzi swojego "biznesu" odpowiada : bo ja nie mam głowy (hihihi) do biznesu..


I co w tym smiesznego? Właśnie znajomość ekonomii mogła go przekonać, że nie ma on głowy do biznesu. Bo do biznesu trzeba mieć jeszcze talent, wyczucie rynku, umiejętność przwidywania koniunktury noi przede wszystkim jakis kapitał na start.
 
Pietrucha 
onomasta-gangsta
Pietruszy


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 1307
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 8:24 pm   

i znajomości
_________________
Peter von Danzig
 
 
Grzegorz 


Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 56
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 8:48 pm   

Nawet poseł Andrzej Full Service P. się na tym przejechał na ul. Smutną w Łodzi.
_________________
Baltic Sail
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:42 pm   

Nie chcę zaczynać nowego wątku, ale w Gdańsku 24.XII przychodzi sw. Mikołaj czy Gwiazdor? U nas w rodzinie zawsze ten drugi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Corzano Wto Gru 21, 2004 8:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk