Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
musze się wygadać!
Autor Wiadomość
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 9:37 pm   

Cytat:
Dookoła przez Finlandię


Eeeee, przez Danię i Niemcy chyba bliżej i drogi lepsze. A co wy tam pisaliście o autostradach, że ich nie ma? A ja myślałem, że od czasu jak wyjechałem do Szwecji (3 lata temu) to w Polsce autostrady rosną jak grzyby po deszczu :wink:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 11:08 pm   

ale pocieszajace jest ze wokół Twierdzy Wisłoujscie wreszcie drgneło...że Forty moga sie stac Planetarium i ogrodem nauk....z kolejka gondolowa nad miastem...że zapuszczone okolice ul Torunskiej maja projekty ...że stronka www.gadnsk.pl dziala naprawde i to w profesjonalnym design - takze Herold zaczyna zmieniac twarz i klimat...( tak wymyslam argumenty na pocieche Kasi_57 -to naprawde niemile, gdy sie widzi kolejny bzdet i nic na to nie mozna poradzic) Aaaaa, no i oczywiscie na pocieszenie- ze jest forum Dawny Gdansk...;-))
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 10:59 pm   

Cytat:
Kotwicznik
matecznik

Bassa, ale masz ciekawą rangę... :wink:
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 8:04 am   

Sabaoth napisał/a:
Cytat:
Dookoła przez Finlandię


Eeeee, przez Danię i Niemcy chyba bliżej i drogi lepsze. A co wy tam pisaliście o autostradach, że ich nie ma? A ja myślałem, że od czasu jak wyjechałem do Szwecji (3 lata temu) to w Polsce autostrady rosną jak grzyby po deszczu :wink:


Najwidoczniej od trzech lat u nas nie padało...
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 10:42 pm   

heh...chochlik zmienil w odpowiedzi Kasi-57 porzadny link Gdanska..powinno byc oczywiscie www.gdansk.pl - z znakomitym i sensownym Kalendarzem,gdzie mozna wpisac swoje imprezy...Marek Z , Senatorze !!! nie kazdy moze - i chce isc w senatory...mnie akurat matecznik wystarcza, szczegolnie ze to nazwa okolicznych uliczek...Niemcewicza, Kraszewskiego, Fredry, Prusa...(zasieg lokalnej sieci netowej).
He he ! Ładna nazwa, matecznik to ostoja zwierzyny, szczegolnie rzadkiej i o cennym futrze (Słownik wyrazow..)
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:22 pm   

Cytat:
Marek Z , Senatorze !!! nie kazdy moze - i chce isc w senatory...mnie akurat matecznik wystarcza,

:lol: "Senator" to ranga zależna od ilości postów - tak jak Twoją rangą jest "Bówka". :lol:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 12:40 am   

Tak, dzieki Marcinie Wrzeszczaninie- juz wiem ze lepiej byc kotwicznikiem niz partaczem...;-)) a senator to juz ho ho... Zartowalam , bo przecie Marek Z jak najbardziej duchem z matecznika (i cialem z jasienia) .A Marek Z żartowal z mojego wąskiego zakotwiczenia...no fakt, nie mamy sie gdzie tu spotkac, nie ma klubu...ani nawet filii bibl czy co...I to jest sprawa do zalatwienia! Konkret...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 10:30 am   

Cytat:
matecznik to ostoja zwierzyny, szczegolnie rzadkiej i o cennym futrze

Czyli jak rozumiem masz Basso kolekcje rzadkich i cennych futer? ;) Norki, szynszyle, karakuły, sobole...? :D
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 10:53 am   

Cytat:
Marek Z jak najbardziej duchem z matecznika (i cialem z jasienia)

Masz rację Basso - jestem rodem z matecznika, tego niemcewiczowskiego. Ale jakżebym mógł żartować z Twego
Cytat:
wąskiego zakotwiczenia... :wink:

A spotykać to się czasami spotykamy. Byliśmy nawet niedaleko: Plac Wybickiego, Legionów, Lilii Wenedy, tylko... frekfencja nie dopisała, szczególnie matecznik... :(
Cytat:
Czyli jak rozumiem masz Basso kolekcje rzadkich i cennych futer?

Eee... chyba jedno. No chyba, że teraz się je zmienia, np. na wiosnę... :wink: :D
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:55 pm   

He he...Obrazoburcy ! Toc bassa całkiem eko - nawet krzaki sadze wylacznie pod katem-jagodki dla ptakow...Sasiadow katuje o wymiane ogrzewania ....a mało znanym faktem jest, ze stad sie wywodza twórcy i osoby niepokorne.W tym sensie to tez -matecznik...No, prawda tez, ze to Sz Podst nr 24 wyrazisciej promieniowala na okolicę niz inne a i inicjatorzy zdobycia miliona USD na gdanskie sciezki rowerowe z ul Zbyszka z Bogdanca pochodza...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk