Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdańsk 1984 w kolorze
Autor Wiadomość
Łukasz 


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 280
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 9:13 am   

Piękne zdjęcia, dzięki! Bardzo uderzający jest brak reklam. O ile ładniej wygląda np. Wielki Młyn bez tej pstrokacizny! :evil:
 
 
Ponury2 


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 764
Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:19 am   

Piękne i poszukiwane przeze mnie zdjęcia starego kościoła w Brętowie - dziękuję! :hurra: :hurra: :hurra:
 
 
Tadeusz Marek 

Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 93
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 6:57 pm   

A posiadacie jakieś fotki z lat 80-tych z rejonu Jaśkowa Dolina - Grunwaldzka - Partyzantów? Tak mnie wzięło ostatnio na sentymenty do tego miejsca przed postawieniem centrum handlowego.Tam gdzie była pętla autobusowa,mała dyspozytornia,obok na rogu warzywniak,z drugiej przystanek(wcześniej koło dyspozytorni i tłumy ludzi czekającach na "ogórka":))...ta pusta skarpa gdzie postawili potem ten mikroManhattan:) w postaci domków...budynek w którym dziś jest McDonald i kiedyś zajezdnia obok...no i budynki między Jaśkową a Partyzantów których już nie ma...
I może ktoś przy okazji przypomni w jakim filmie polskim z lat 80-tych widać to miejsce,bo nie mogę skojarzyć...kamera była ustawiona przy wylocie Partyzantów a skierowana w kierunku dzisiejszego centrum...Jacy tam aktorzy grali w tej scenie, to nie pamiętam(Marian Opania może,coś mi świta)...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk