Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jubileuszowa strona Politechniki
Autor Wiadomość
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 12:55 pm   

Biuro obchodów - specjalna komórka która zajmować miała sie wyłącznie jubileuszem powstało rok przed godziną 0.
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 1:09 pm   

Tylko przygotowanie strony i grafiki do niej zlecono siostrzencowi sasiadki sprzataczki, ktory pewnie zrobil strone w ramach zaliczenia przedmiotu Informatyka w gimnazjum :P Grafika denna, "siostrzeniec" nawet nie zna podstaw pracy z programami graficznymi, a pocztowki dobrane przypadkowo. Szkoda slow. Jakby nie mozna bylo tych kilkuset zlotych dac jakiemus profesjonaliscie, ktory nie jest "siostrzencem".
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
pafelek 

Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 12
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 1:23 pm   

Sabaoth napisał/a:
Tylko przygotowanie strony i grafiki do niej zlecono siostrzencowi sasiadki sprzataczki, ktory pewnie zrobil strone w ramach zaliczenia przedmiotu Informatyka w gimnazjum :P Grafika denna, "siostrzeniec" nawet nie zna podstaw pracy z programami graficznymi, a pocztowki dobrane przypadkowo. Szkoda slow. Jakby nie mozna bylo tych kilkuset zlotych dac jakiemus profesjonaliscie, ktory nie jest "siostrzencem".

Autor strony jest rowniez w zrodlach autorow strony glownej PG, tym gorzej. Ale patrzac na niektore podstrony powstale z worda przez 'zapisz jako html' to nie mam pytan. Co do pocztowek byc moze zostaly udostepnione w komplecie z poleceniem 'to ma byc na www'.
Jakze inna jest prezentacja uczelni http://www.pg.gda.pl/pg_prez/pg_prezentacja.html :==
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 6:51 pm   

Cytat:
To po prostu jest kolejna byle jak zrobiona strona politechniczna.


Zadziwiające, jak bardzo bylejaka jest główna strona PG - część linków się nie otwiera, a do większości zasobów w domenie pg.gda.pl nijak się nie można stamtąd dostać :-(
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 11:35 am   

Spotkanie absolwentów Iowa :wink:
Będzie ktoś z Was?
_________________
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 12:05 pm   

Na Iowa to ja chodziłam tylko w celu odespania angielskiego, na jakieś koszmarne ostatnie piętro :wink:
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 12:20 pm   

Tam były windy które nie chciały ruszac kiedy w kabinie było za dużo ludzi.... studenci mieli wyćwiczone, na 3, 4, hooop! podskakiwali, winda przez moment nie czuła ciężaru i ruszała :hihi:
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 12:22 pm   

Fakt, zawsze pobijaliśmy tam rekordy ścisku w windzie :wink:
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
janak 
Jaćko


Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 289
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:15 pm   

pumeks napisał/a:
Tam były windy które nie chciały ruszac kiedy w kabinie było za dużo ludzi.... studenci mieli wyćwiczone, na 3, 4, hooop! podskakiwali, winda przez moment nie czuła ciężaru i ruszała :hihi:

Pumeks, a te windy to znasz z autopsji, czy z opowiadań?
Może jeszcze się kryją na forum jacyś WOiOwnicy?
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:46 pm   

Ja o windach nie będę pisał, szczególnie tych z IO bo może trafią się tu tacy, co studiowali tam w 1988 lub 1989 :^^
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:52 pm   

Aż takie ostre kawałki? W windzie? 8O
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:12 pm   

Dobra, daleko jestem, nikt mi w zęby nie da. :mrgreen: Jak wiadomo, każda winda ma przy drzwiach czujkę, zatrzymującą windę kiedy drzwi są otwarte. Bardzo często na VII p. Instytutu Okrętowego czujka była rozgięta, tak, że po lekkim pociągnięciu drzwi jadąca winda się zatrzymywała. Kiedy napchana winda ruszała z parteru wystarczyło na VII p. pociągnąć drzwi żeby zatrzymać ją między piętrami. Wtedy z windy było słychać "trzy cztery" ale to nie działało. Jak puściło sie drzwi, winda ruszała. Do VII p. można było taką windę zatrzymać z 10 razy :hihi:

Bawiliśmy się też inaczej. Po odciągnięciu zamkniętych drzwi windy (każde mają lekki luz) i zablokowaniu ich w tej pozycji kawałkiem kilkukrotnie złożonej karteczki, zamek otwierający drzwi po dojeździe do nich windy również jest blokowany. Winda z wkładem dojeżdżała na VII p., ludzie ze środka chcieli wysiąść, pchają drzwi, a tu nic :^^ Jakie mieli miny, kiedy winda ruszała w swoją dalszą podróż :hihi:

To tyle na temat wind na PG, nazwisk współtowarzyszy powyższych zbrodni nie podam.
_________________
www.danzig-online.pl
Ostatnio zmieniony przez Sabaoth Sro Kwi 27, 2005 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:13 pm   

Pomimo, iż jestem absolwentem innego wydziału to część zajęć miałem w WOiO.
A te windy to bez problemu blokowało się między piętrami za pomocą zwykłego długopisu (oczywiście będąc na zewnątrz). :wink: :hihi:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:26 pm   

:^^ Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają... :hihi:
Cytat:
Jak wiadomo, każda winda ma przy drzwiach czujkę, zatrzymującą windę kiedy drzwi są otwarte. Bardzo często na VII p. Instytutu Okrętowego czujka była rozgięta, tak, że po lekkim pociągnięciu drzwi jadąca winda się zatrzymywała.

By zatrzymać windę na dłuższy czas (po co męczyć palce) służył właśnie długopis, który wtykało się w szparę w górnym narożu drzwi windy. Na krótszy czas wystarczyło po prostu ciągnąć palcami właśnie za górny róg (tam znajduje się czujnik).
Czasami nawet wykładowcy mieli wyjątkowego pecha do wind... :hihi:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:37 pm   

Musze powiedziec, że o 7:15 takie akcje nie robiły na mnie wielkiego wrażenia, ale co wrażliwsze koleżanki pomykały na piechotę na ten angielski :wink:
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk