Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
No to cyk!
Autor Wiadomość
beaviso 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 182
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 2:21 pm   No to cyk!

Sympatyczny lokal z trunkami w małych dozach za 4 zł i przekąskami za 8 zł. Specyficzny klimat poczekalni, albo baru dworcowego w czasach, gdy na dworcach prowadzono wyszynk czegoś więcej niż coca coli. Warto odwiedzić, ale trzeba mieć jasno określony cel - jest nim przyjęcie procentów, najlepiej w postaci czystej wódki. Wczoraj fajna muzyka - Lady Pank zawsze dobrze brzmi.

Minusem może być lokalizacja, bo choć w centrum, to jednak nieco na uboczu. Mam nadzieję, że pomimo tego miejsce utrzyma się w aktualnej formie.

Pewnym curiosum były kartki z rezerwacjami stolików na wieczorne godziny, no ale to zapewne pochodna ubocznej lokalizacji i popularności wśród "fejsikowej" młodzieży. To przecież nie jest miejsce na zasiadane spotkania, tylko na wódkę, piwko i zakąskę spożyte "w przelocie" :) Minusik także za brak strony www, bo profil na Facebooku to za mało - przecież nie każdy musi być fanem tegoż.

M.

P.S. Recenzje przekąsek zostawię innym. Nie korzystałem. Ale "danie spod lady" brzmiało intrygująco :) Aha - lokal nawiązuje do PRL. Nienachalnie, sympatycznie.
 
Piotr 
sopociak


Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 215
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 4:41 pm   

Gdzie to się mieści?
P
 
beaviso 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 182
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 4:54 pm   

Gdańsk, ul. Chlebnicka 2
http://maps.google.pl/map...027466&t=h&z=16
 
Piotr 
sopociak


Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 215
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 4:58 pm   

Dzięki za namiar, może spróbuję...
P
 
Flocculus 

Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 4:51 am   Chcesz być skatowany przez ochronę - zapraszam

Przed chwilą byłem świadkiem jak ochroniarz klubu kopał w głowę leżącego nieagresywnego klienta gdyż podejrzewał że ten być może wyniósł pokal (nie wyniósł). Sytuacja zakończyła się odwiezieniem klienta do szpitala - nie polecam, do tej pory pierwsze miejsce w którym spotkałem się z tak karygodnym zachowaniem ochrony, a trochę tych miejsc już zwiedziłem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk