Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
[NP] GreenWay
Autor Wiadomość
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:11 pm   [NP] GreenWay

Sieć wegetarianskich barów GreenWay odradzam. Niekompetentna obsługa niepotrafiąca odróżnić laktowegetarianizmu od weganizmu. Kucharze, którzy nie wiedzą do czego są przyprawy, "sok brzoskwiniowy" okazał się syropem po brzoskwiniach w puszce. Używaja białego cukru i białej zwykłej mąki. Jak ktoś lubi smaczne wege żarcie, to na pewno tam go nie znajdzie, bo to taki wegetariański McDonald's, tylko bez promocji i z gorszymi toaletami.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Corzano Wto Wrz 05, 2006 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:26 pm   

Cytat:
Używaja białego cukru i białej zwykłej mąki

szataniści! :hihi:
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:12 pm   

Nie wiem czego używają, ale to co jadłam tam raz, było okropne. Nie pamiętam nazwy, ale więcej się nie odważyłam...
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:25 pm   

Też kiedys się nabrałem i coś tam zjadłem, myslałem potem że ktoś chciał mnie otruć. Ale słyszałem że sieć bardzo modna jest wśród pracujących w Śródmieściu yuppies :wink:
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:25 pm   

Mikołaj napisał/a:
Cytat:
Używaja białego cukru i białej zwykłej mąki

szataniści! :hihi:

Znacznie gorzej. :wink:
_________________
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:34 pm   

pity i enchilady całkiem mi smakowały
w porze obiadowej na ul. Abrahama w Gdyni kolejka stoi nawet na ulicy :roll:
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:37 pm   

Mikołaj napisał/a:
w porze obiadowej na ul. Abrahama w Gdyni kolejka stoi nawet na ulicy :roll:

Ja nie pisałem o zagranicy, ale sądze, że jest podobnie. Kolejka świadczyć może jedynie o desperacji tych ludzi. :hihi: GreenWay niestety nie ma konkurencji. :II
_________________
 
luanda 
lubię tu wpadać


Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 289
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:39 pm   

Nie jestem wegetarianinem, więc nie potrafię się wypowiedzieć na temat użytych substratów, czy raczej ich poprawności, ale jadałem w GW przy Raduni.
Mocno papkowate, ale co rzadko jest spotykane (tutaj) serwowane na ciepłych talerzach! Tak mnie to urzekło, że wcinałem tam jakieś 2 lata temu dość często, a tym bardziej, że niektóre dania były dotowane i kosztowały przysłowiowego "piątaka".
 
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 1:32 pm   

Parę lat temu bywałem w GreenWayu sopockim (tym w pobliżu molo) i tamtejsze żarcie całkiem mi smakowało - zwłaszcza naleśniki z monstrualnymi ilościami bitej śmietany, owocami (najlepsze były banany albo jagody) i czekoladą. Pity słabsze, ale te naleśniki...
_________________
da, da, da...
 
 
Martino 


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 490
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 8:09 pm   

ale moim zdaniem ciasto z marchwi jest OK
_________________
"Nie ufać myślicielom, których umysły wprawia w ruch dopiero cytat"
Emil Cioran — Zeszyty 1957-1972
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:42 pm   

He he, gdzieś w rok, może dwa po napisaniu ostatniego mojego posta w tym watku znów byłem w Greenwayu (tyle, że na Żabiance). Nie pamiętam już co jadłem, ale papkowate świństwo to było, bez smaku zupełnie - moje rozczarowanie (zwłaszcza, że w pamięci miałem jeszcze sopockie nalesniki sprzed lat) było ogromne - od tego czasu do przybytków tej sieci nie zajrzałem.
_________________
da, da, da...
 
 
mikado 
Langfuhrterka

Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 78
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:59 pm   

ja powiem tylko tyle - nie każdy Green Way nalezy do tego samego właściciela (np. jedyny krakowski jest na tyle obrzydliwy, że bałam się, czy nie pobrudzę sobie butów wchodząc do niego). Sama z siebie w GW nie jadam, bo jedzenie wbrew ogólnej opinii jest tuczące.
Natomiast mogę się wypowiedzieć nt. GW przy Wrzeszczu PKP, bo znam go trochę "od kuchni" :wink:
przede wszystkim - mąka jest na wpół pszenna na wpół razowa - tak jak mamy w przepisach i do czego KAŻDY GW powinien się stosować.
cukier owszem biały kryształ z dorodnych dojrzewających w polskim słońcu buraków
czasem jak dziewczyny robiące sałatki i zimne sosy są mniej kumate to potrafią całe menu na cały dzień rozwalić. Albo rano podgrzać pierożki aromatyczne nie na parze, ale w zwykłym piecu.
A niekompetencja... ja spaliłabym się ze wstydu nie wiedząc z czego jest danie, zwłaszcza że wiele klientów: nie je białka, nie je glutenu, jest veganami, nie chce z cukrem, czosnkiem, cebulą itp.
btw. jeśli ktoś chce coś zjeść bez czosnku, to na pewno zdala od GW, sypiemy czosnek do wszystkiego :)
 
Martino 


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 490
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:30 pm   

jutro.. odświeżam smak w GW.. zobaczymy,,
_________________
"Nie ufać myślicielom, których umysły wprawia w ruch dopiero cytat"
Emil Cioran — Zeszyty 1957-1972
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk