Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Browar i "browarki"
Autor Wiadomość
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 9:25 pm   

http://www.forum.dawnygda...der=asc&start=0

Sobie myśle,że istotnie-dopóki nie mają wybranego konkretnego projektu(ponoc trzy rózne warianty sie robią...)to im nie na rekę wpuszczać ludzi z aparatami fot.Stety.Niedobry moment...
Za to warto by widzieć,kiedy ruszy promocja i kto za nia odpowiada: jest raczej oczywiste,że bedzie to i sponsorowanie impressek na 1000 osób w Parku Kuźniczki
i finansowanie wystaw foto z eksponowaniem przeszłości miejsca i unikatowych walorów...Jedyne przecie takie miejsce!Zadnej mieszkaniówki już sie na terenach Grassa nie zbuduje,to ostatnia szansa na zamieszkanie tutaj.
A fotek troche zapobiegliwie śmy pozbierali,w tej chwili płytkę ma Czesiek i mozna z nim na pw sie skontaktować-co bedzie wklejone do wątku Wrzeszczanie lub KleinhammerPark a co można od niego dostać mailem czy tlenem. :OO
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:22 pm   

bassa napisał/a:
Za to warto by widzieć,kiedy ruszy promocja i kto za nia odpowiada: jest raczej oczywiste,że bedzie to i sponsorowanie impressek na 1000 osób w Parku Kuźniczki
i finansowanie wystaw foto z eksponowaniem przeszłości miejsca i unikatowych walorów...

Jestem gotów założyć się, że akurat takich form promocji nie wybiorą.
_________________
da, da, da...
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 9:51 pm   

Myślisz,ze sprzedaż developerska pójdzie banalnie,przez ogłoszeniówke całowkładkową w GW i Targi nieruchomosci ?? Tak jak innych dwadzieścia kilka inwestycji/osiedli w Trójmieście ?
Hmmm...no jakimś pomysłem dla Kuźniczek jest zwrócenie się bezpośrednio do uczelni,jakieś umowy na temat plusów sprzedaży dla kadry naukowej?Jest blisko i na PG i do Uniwersytetu...a kadra doceni jakość miejsca...
Ogólnie to ja żałuję,że te budynki nie zostaną muzeum,czy szkołą medialną miedzynarodową ...przestrzenia publiczno-prywatną.Prywatne ASP ???Proj. bizuterii,wzornictwo,rzemiosła regionalne z prod.piwa włącznie...Cóż,mleko juz sie rozlało,szkoda. :P
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 11:04 pm   

bassa napisał/a:
Myślisz,ze sprzedaż developerska pójdzie banalnie,przez ogłoszeniówke całowkładkową w GW i Targi nieruchomosci ?? Tak jak innych dwadzieścia kilka inwestycji/osiedli w Trójmieście ?

Nie wiem jaką formę promocji developerzy stosują najchętniej, ale zakładam, że jest to forma (formy) skuteczna(e).
A robienie imprezy z piwem i kiełbaskami dla sąsiadów, czy organizowanie im inszych rozrywek mniej lub bardziej kulturalnych jest - choć niewątpliwie sympatyczne - niezbyt skuteczne.
Dotychczasowi mieszkańcy okolic browaru raczej nie będą klientami Górskiego.
Reklama musi trafić do tych, którzy są potencjalnymi kupcami (kadra naukowa PG też raczej nie :hmmm: profesorowie pewnie są już ustawieni, a początkujący doktoranci jeśli nie mają bogatych rodziców/współmałżonków to chyba nie będą mogli sobie na te mieszkanka pozwolić, ale może...)
_________________
da, da, da...
 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7696
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 2:35 pm   

bassa napisał/a:
jest raczej oczywiste,że bedzie to i sponsorowanie impressek na 1000 osób w Parku Kuźniczki

Bassa, na litość boską, tak źle życzysz parkowi? już się zanosiło, że może troszkę odżyje, a ty chcesz, żeby go motłoch zadeptał, za :vomit: ał i zas... paskudził?
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
abernacka 


Dołączył: 29 Paź 2004
Posty: 333
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 3:33 pm   

Kogo nazywasz motłochem? Wydaje mi sie, że z lekka cię poniosło!
_________________
Danziger Aktien- Bierbrauerei
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 3:53 pm   

a Ciebie nie? :wink:
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:04 pm   

abernacka napisał/a:
Kogo nazywasz motłochem? Wydaje mi sie, że z lekka cię poniosło!

Z wypowiedzi Pumeksa wynika, że tych, którzy zadeptują, zarzygują i zas... zapaskudzaja parki.
Trudno się z nim nie zgodzić :wink:
_________________
da, da, da...
 
 
abernacka 


Dołączył: 29 Paź 2004
Posty: 333
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:26 pm   

seestrasse napisał/a:
a Ciebie nie? :wink:


Mnie nie! A jak można nazwać zachowanie delikwenta która publicznie obraża osoby które są uczestnikami imprez mnasowych. Żenujące.!

danziger napisał/a:
abernacka napisał/a:
Kogo nazywasz motłochem? Wydaje mi sie, że z lekka cię poniosło!

Z wypowiedzi Pumeksa wynika, że tych, którzy zadeptują, zarzygują i zas... zapaskudzaja parki.
Trudno się z nim nie zgodzić :wink:


Widziałeś w parkach w Gdańsku toalety publiczne, bo ja nie! Zacznijmy od tego proponuję!
Rozumiem także, że nigdy nie chodziłeś po trawie w parku a tylko wyznaczonymi ściezkami (podejrzewam, że kilka razy złamałeś tą zasadę).
_________________
Danziger Aktien- Bierbrauerei
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:27 pm   

abernacka napisał/a:
Mnie nie! A jak można nazwać zachowanie delikwenta która publicznie obraża osoby które są uczestnikami imprez mnasowych. Żenujące.!

mimo to uważam, że ostro przesadzasz. nie każdego uczestnika imprezy masowej można zaliczyć do motłochu.
 
abernacka 


Dołączył: 29 Paź 2004
Posty: 333
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:31 pm   

seestrasse napisał/a:
abernacka napisał/a:
Mnie nie! A jak można nazwać zachowanie delikwenta która publicznie obraża osoby które są uczestnikami imprez mnasowych. Żenujące.!

mimo to uważam, że ostro przesadzasz. nie każdego uczestnika imprezy masowej można zaliczyć do motłochu.


To nie ja tak nazwałem! Najwyraźniej nie dokładnie doczytałeś. To właśnie ja przeciwstawiam się wypowiedziom Danzigera i Pumeksa.
_________________
Danziger Aktien- Bierbrauerei
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:34 pm   

tyle, że z postu Pumeksa wcale nie wynika, że każdego uczestnika imprezy masowej uważa on za przedstawiciela motłochu :hihi:
i nie krzycz :wink:
 
abernacka 


Dołączył: 29 Paź 2004
Posty: 333
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:36 pm   

seestrasse napisał/a:
tyle, że z postu Pumeksa wcale nie wynika, że każdego uczestnika imprezy masowej uważa on za przedstawiciela motłochu :hihi:
i nie krzycz :wink:


Jestem innego zdania! Wynikało z jego wypowiedzi, że uczestnicy tej zabawy właśnie to uczynią z tym parkiem. Czyż nie?!
_________________
Danziger Aktien- Bierbrauerei
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 4:56 pm   

... wszak i tak zginiemy w zupie. :wink:
_________________
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 5:04 pm   

:hihi:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk