Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Akademia w www.trojmiasto.pl
Autor Wiadomość
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 3:51 pm   

Cytat:
Pod tym sa juz dwa komentarze

Zop jeden jest mój, drugi chyba wrangli, nie nerwujsja :wink:
One są widoczne, jeśli zna się dokładny adres z tymi cyferkami na końcu (pewnym ułatwieniem jest to, że cyferki w niusach lecą po kolei :hihi: ), ale nie są nigdzie oficjalnie zalinkowane.
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 3:51 pm   

Zoppoter napisał/a:
wrangla napisał/a:

2 września br:
Drożdże są jak ludzie - coś dla piwoszy :^^


Pod tym sa juz dwa komentarze... Czyli to jest jakos widoczne. Pomimo futurystycznej daty. Zreszta komentarze własnie tego dotyczą, że data artykułu jest piatkowa. Czy to znaczy że moje "Dworce" też już są widoczne na "Trójmieście"? :hmmm: :evil:

W pierwszej chwili pomyślałem, że może wszedł do tych artykułów ktoś z forum i napisał komentarze. Ale z drugiej - muszą być przecież widoczne, skoro Wrangla zamieściła do nich linki tutaj...
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 3:55 pm   

Mikołaj napisał/a:

One są widoczne, jeśli zna się dokładny adres z tymi cyferkami na końcu (pewnym ułatwieniem jest to, że cyferki w niusach lecą po kolei :hihi: ), ale nie są nigdzie oficjalnie zalinkowane.


To poprosze o interwencje i usuniecie mojego tekstu. Grün, mozesz to jakoś załatwić, bo ja nie wiem do kogo się zwrócić...? Zresztą źle byśmy wyglądali, jeśli jeden udostepniłby tekst, a inny żądał jego usunięcia...
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 3:58 pm   

A co tam, też się dopisałem :mrgreen:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 4:02 pm   

Oj nie mamy łatwo ani sami ze sobą ani inni z nami... jeszcze przez Wraglę trojmiasto.pl bedzie musiało zmienić sposób przygotowywania tekstów na stronę :hihi:
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:26 pm   

Zoppoter napisał/a:
Pod tym sa juz dwa komentarze... Czyli to jest jakos widoczne. Pomimo futurystycznej daty. Zreszta komentarze własnie tego dotyczą, że data artykułu jest piatkowa. Czy to znaczy że moje "Dworce" też już są widoczne na "Trójmieście"? :hmmm: :evil:
danziger napisał/a:
W pierwszej chwili pomyślałem, że może wszedł do tych artykułów ktoś z forum i napisał komentarze. Ale z drugiej - muszą być przecież widoczne, skoro Wrangla zamieściła do nich linki tutaj...

Artykuły do których linki podałam nie były nigdzie na stronach portalu trójmiasto.pl oficjalnie zalinkowane.
Artykuły te znalazłam na piechotę. :hihi:
Podejrzewam, że artykułu o dworcach nikt (poza ludźmi, którzy odwiedzili wątek na FDG) nie czytał.
Pod jednym z artykułów - pierwszy komentarz jest Mikołaja, drugi jest mój. :mrgreen:

Mikołaj napisał/a:
Oj nie mamy łatwo ani sami ze sobą ani inni z nami... jeszcze przez Wraglę trojmiasto.pl bedzie musiało zmienić sposób przygotowywania tekstów na stronę :hihi:

Rozpracowałam ich system. :hihi:


O czym poczytamy jutro na trojmiasto.pl? :mrgreen:
Proszę bardzo, m.in.:
- o wyspie spichrzów: La Isla Spichrzów
- o gdyńskich uczniach: W Gdyni - 2 tys. uczniów mniej
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:32 pm   

rozpracuj jeszcze gazete plis :OO
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:38 pm   

Wrangla dostała chyba bana na trojmiasto.pl :haha: :haha: :haha:
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:39 pm   

Zablokowali mi chyba dostęp do trojmiasto.pl 8O
Widze tylko białą plamę, wszędzie śnieg, śnieg...

łojojoj :haha:
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:48 pm   

Ja jeszcze widzę, to się dopisałem :^^
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 7:50 pm   

trzeba będzie zrobić dział "na trojmiasto.pl napiszą..." :hihi:
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 8:36 pm   

Wrangla, rozpracuj jeszcze stronę www.lotto.pl. PLIZ !!!!!!!
_________________
...........................................
Pomóż Hanusi jeśli możesz
http://dzieciom.pl/5002
...........................................
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 8:29 am   Moje wrażenia...

Włączyła mi sie wczoraj myśląca i doszedłem do pewnych konkluzji. Nie chcę nikogo zanudzać, ale z drugiej strony wiem, ze niektórzy nie rozumieja mojej postawy a na wet mają mi za złe, że zrobiłem tak jak zrobiłem. Więc na wszelki wypadek przedstawię te moje wnioski:

1. Niemozliwym jest, zeby prawo (jakiekolwiek) zezwalało na nieograniczone kopiowanie i publikację tekstów z prywatnych stron internetowych. Gdyby tak było, to takie teksty wypełniałyby specjalistyczne periodyki, a ich redakcje składałyby się z jednej osoby wyszukującej i kopiującej znalezione teksty. Nie zaobserwowałem takiego zjawiska.

2. "Groźby", ze redakcja "trójmiasta" nawiąze współpracę z Januszajtisem czy z kims tam innym, to próba wejścia na ambicję. Nie sądzę, żeby Januszajtis miał im oddawać swoje teksty za darmo, a jesli nawet, to zapewne byłyby to teksty wcześniej już publikowane, na których juz swoje zarobił. I słuzyłoby to jako promocja jego książek albo artykułów, zeby nadal mógł na nich zarabiać.

3. Hipotetyczne propozycje ze strony "National Geografic", czy "Mówią Wieki" nie są tu dobrym przykładem. Śmiem sądzić, że wydawnictw te raczej płacą autorom za teksty...

4. Reasumując uważam, że portal "Trójmiasto" szuka po prostu frajerów, których da sie wycyckać przez wykorzystanie naszej darmowej pracy do zarobnienia pieniedzy. I prawie znalazł...
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 8:34 am   Re: Moje wrażenia...

Zoppoter napisał/a:

4. Reasumując uważam, że portal "Trójmiasto" szuka po prostu frajerów, których da sie wycyckać przez wykorzystanie naszej darmowej pracy do zarobnienia pieniedzy. I prawie znalazł...


Od frajerów to może lepiej nas nie wyzywaj. Nie każdy ma tylko forsę przed oczami i na początek zauważamy inne sprawy.
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 8:49 am   

Spokojnie - dajcie już spokój - sprawa jest załatwiona.
Co do 1. to słyszałeś o takich periodykach jak "Reader's digest"?
Co do 2. to miałem raczej na myśli przejęcie takiej współpracy przez strony które przyłapaliśmy na nierzetelnych informacjach i one się będą promować - ale właśnie jest pytanie czy na takiej promocji nam zależy.
Nie mówmy już o tym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk