Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zgadywanka
Autor Wiadomość
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 5:33 pm   Zgadywanka

Wiecie, kto i o kim wygłosił nastepujaca opinię:

"Nas bezrybiu i rak ryba.
Zadnych badan wlasnych. Kompilacja ze znanych zrodel ze znanymi bledami. Chyba ze zaczna tutaj sciagac "

Na pewno wie to Danziger, który odnalazł te wypowiedź w sieci, wiec Danzigera odgórnie i samowolnie wykluczam ze zgadywanki... :mrgreen:
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 5:43 pm   

:o_co:
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 6:26 pm   

Zadawanie tego typu zagadek w tym miejscu nie wydaje mi się właściwym - i to z kilku powodów, które podałem w miejscu do tego odpowiedniejszym :II
_________________
da, da, da...
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 6:30 pm   

To jest pasjonujące! Odpowiedzi na zagadkę Zoppcia nie znam, a do tego nie wiem, jakie miejsce może być odpowiedniejsze. Zdradź coś więcej Danzi :^^
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 7:40 pm   

To była wypowiedź naszego nowego forumowicza - eksperta od okrętów - AvM. A dotyczyła ta wypowiedź Akademii Rzygaczy, sciśle mówiąc artykułów z interesującej go tematyki. AvM powiedział to rok temu na forum hobbystów okretowych.

Natomiast Danziger z powodów czysto koniunkturalnych uznał za stosowne mnie pouczyc, co i gdzie jest własciwe. I w ramach pouczenia zdjął mojego posta z oczu publiczności, zeby - broń Boże - autor tej wypowiedzi nie zobaczył jej na FDG. Albowiem ogłaszanie dzisiaj tej wypowiedzi jest nader niewygodne Danzigerowi.

Otóż Danzigerze zechciej przyjąć do wiadomości, że nie uznaję Twojego prawa do pouczania mnie w jakiejkolwiek kwestii ani nie uważam Cie za upowaznionego do usuwania z ludzkich oczu moich wypowiedzi. Ja nikogo tu nie obrażam, ani nie oczerniam. Nigdy nie piszę nieprawdy nie uzywam wulgaryzmów, ani nie naruszam w żaden inny sposób dobrych obyczajów.

Fakt, ze Ty obecnie współpracujesz z AvM dla dobra Akademii nie jest żadna przeszkodą ku temu, by inni członkowie Akademii mogli znac jego opinię na temat ARz.

To był pierwszy i ostatni raz, kiedy zabawiłes sie w cenzora moich postów. Najlepiej zebys to sobie dokładnie zapamiętał.
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 7:44 pm   

Już wiem o co chodzi. Proponuję wyciszyć sprawę (na razie). To że tak napisał nie oznacza, że nie miał racji. Błędy mogły się trafić.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 7:47 pm   

Nie ja przenosiłem tutaj Twojego posta - następnym razem radzę sprawdzić fakty zanim zacznie się rzucać oskarżenia.
A wszczynanie niepotrzbnych awantur - co robisz właśnie poprez wyciąganie jakichs wypowiedzi sprzed roku - nikomu na dobre nie wyjdzie
_________________
da, da, da...
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:06 pm   

Zop, tak się składa, że to nie Danziger przeniósł te informacje z części ogólnodostepnej tutaj tylko ja. Nie widzę powodu, aby od samego poczatku czepiać się człowieka pełnego dobrych intencji i gotowego dzielić się wiedzą. I żeby było jasne - nie widzę niczego niestosownego w przypomnieniu mu tego co napisał gdzieśtam i zapytaniu, co miał na myśli i jakie to były błędy. Ale taki sposób (nie tyle przypominania co wypominania) nic nie da oprócz tego, ze zaraz ktoś się z kimś pokłóci. No chyba że o to chodziło. Tak czy inaczej bardzo proszę nie pisz tego posta po raz trzeci w części ogólnodostępnej.
Cytat:
Natomiast Danziger z powodów czysto koniunkturalnych uznał za stosowne mnie pouczyc, co i gdzie jest własciwe.

Cytat:
To był pierwszy i ostatni raz, kiedy zabawiłes sie w cenzora moich postów. Najlepiej zebys to sobie dokładnie zapamiętał

Zop, korona z głowy Ci od tego nie spadła. Gratuluję przeświadczenia, że nigdy nie zdarzyło Ci się napisać czegoś niestosownego. Czy powyższy post uznasz za ten pierwszy raz, czy tym razem też wszytsko jest w porządku?
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:07 pm   

danziger napisał/a:
Nie ja przenosiłem tutaj Twojego posta - następnym razem radzę sprawdzić fakty zanim zacznie się rzucać oskarżenia.


Doprawdy? No to przepraszam za bezpodstawne oskarżenie. I odszczekuję: Wbrew mojemu bezpodstawnemu oskarżeniu Danziger nie miał nic wspólnego z cenzurowaniem mojej wypowiedzi.

danziger napisał/a:

A wszczynanie niepotrzbnych awantur - co robisz właśnie poprez wyciąganie jakichs wypowiedzi sprzed roku - nikomu na dobre nie wyjdzie


Jak juz wspomniałem wyzej, nie uwazam Ciebie za upowaznionego do ocen mojego postepowania ani tym bardziej do podejmowania jakichś "kroków zaradczych". Jezeli powody, które podałem przed kwadransem nie są dla Ciebie zrozumiałe, to przyjmij do wiadomosci, iż po prostu sobie tego nie zyczę, biorąc pod uwage różnicę w wieku miedzy nami.

Choc musze powiedzieć, że nader rzadko stawiam przed kims bariere wiekową. Robie to tylko wtedy, kiedy ktoś ingeruje w moje sprawy i nie reaguje na mój sprzeciw. Mozna rzec, że należysz do elity...
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:09 pm   

Mikołaj napisał/a:
Gratuluję przeświadczenia, że nigdy nie zdarzyło Ci się napisać czegoś niestosownego. Czy powyższy post uznasz za ten pierwszy raz, czy tym razem też wszytsko jest w porządku?


Wszystko, co na ten temat miałem do powiedzenia, juz powiedziałem.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:11 pm   

Teraz widzę, swój post wysyłałem nie znając Twojej odpowiedzi.

Skoro wszystko wyjaśnione, zamykam, żeby nikogo nie korciło dalej pociągnąć ten wątek. :peace: :amen:
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 8:24 pm   

Zoppoter napisał/a:
by inni członkowie Akademii mogli znac jego opinię na temat ARz.

W sumie racja - przenoszę zatem do działu Rzygacze, gdzie od samego poczatku powinein się znaleźć.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk