Dawny Gdańsk

Na papierze, ekranie i w Mieście - Dotacje dla MHMG

Fotomemoria - Nie Lip 17, 2016 3:27 pm
Temat postu: Dotacje dla MHMG
Zamierzam przyglądać się wydatkom z tego źródła.
http://mhmg.pl/pl/fundusz...dze-krolewskiej

Wiercipietek - Nie Lip 17, 2016 8:38 pm

Ale jak? Faktur nie pokażą. Merytorycznych programów pewno też. Zostają njusy prasowe, albo przecieki z MHMG :???:
Fotomemoria - Nie Lip 17, 2016 10:20 pm

To są pieniądze publiczne, zaręczam, że nie będzie dozgonnych etatów dla małżeństw.
princessita - Pon Lip 18, 2016 8:56 am

A to malzenstwa sa preferowane w pracy w muzeum? 8O
Ja szczerze nie wiem co to muzeum robi dla miasta. Ktoś mi powiedział ze dba o architekturę? Ale to chyba jakiś żart?

pumeks - Pon Lip 18, 2016 9:30 am

Nie jest to żart. Muzeum w ostatnich dziesięcioleciach odbudowało lub zrekonstruowało sporo zabytków (Dwór Artusa, Dom Uphagena, Wieżę Więzienną z Katownią, Bramę Wyżynną, Kościół św. Katarzyny), wciąż prowadzi prace budowlane i konserwatorskie w Ratuszu Gł. Miasta i w Twierdzy Wisłoujście.
Fotomemoria - Pon Lip 18, 2016 9:55 am

Uwaga, bezstronny koleszka, pracujący w Urzędzie Miasta
Wiercipietek - Pon Lip 18, 2016 6:13 pm

Coś niedobrego dzieje się u Fotomemoria.
Ale przecież nie ma powodu na nas się wyładowywać? Prawda?

Dostojny Wieśniak - Wto Lip 19, 2016 1:01 am

Fotomemoria napisał/a:
Uwaga, bezstronny koleszka, pracujący w Urzędzie Miasta
Wyciąłem post będący powtórzeniem wcześniejszego, to chyba nie zbrodnia. A w temacie, możesz rozwinąć swoje myśli? Jakie małżeństwa? I co z tym koleżką?
princessita - Wto Lip 19, 2016 9:17 am

Dziękuje za wyjaśnienia. Ja raczej myślałam, ze muzeum wypożycza zabytki do wnętrz muzealnych.
Co do małżeństw to ja rzadko spotykam takie, które zgodnie pracują razem w tym samym zawodzie.

pumeks - Wto Lip 19, 2016 9:57 am

Akurat to muzeum, posiada stosunkowo niewiele zabytków (czy raczej, trzymając się języka ustaw: muzealiów), które mogłyby być wypożyczane. Ma natomiast spory dorobek w dziedzinie odbudowy/rekonstrukcji/konserwacji najcenniejszych zabytków architektury Gdańska.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group