Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Polityczna poprawność

Garrick - Pon Paź 24, 2005 9:43 pm

pumeks napisał/a:
Małachowskiego 5? :hmmm: Czy to nie tam był taki klub dla pedałów "piątka"? :hmmm:

wybaczcie offtop - jestes nietolerancyjny?

Horhe - Pon Paź 24, 2005 9:45 pm

Garrick napisał/a:
pumeks napisał/a:
Małachowskiego 5? :hmmm: Czy to nie tam był taki klub dla pedałów "piątka"? :hmmm:

wybaczcie offtop - jestes nietolerancyjny?

Takie teraz mamy czasy i rządy. Geje uciekajcie kajakami do Szwecji :love:

Mikołaj - Pon Paź 24, 2005 9:56 pm

ja jestem nietolerancyjny - nie toleruję nietolerancji :%
Sabaoth - Pon Paź 24, 2005 10:28 pm

Mi tam geje nie przeszkadzają, są poza kręgiem moich zainteresowań :hihi:
pumeks - Wto Paź 25, 2005 12:25 pm

Garrick napisał/a:
wybaczcie offtop - jestes nietolerancyjny?

Jestem. Ale nie będę o tym dyskutował na tym forum :co_jest:

Garrick - Wto Paź 25, 2005 9:36 pm

dobrze wiec, nikt Cie nie ocenia, to tylko swiadczy o Tobie, ale skoro nie chcesz pisac o swoich pogladach na forum to prosze Cie unikaj tez sformulowan ktore sa niepoprawne politycznie, bo to rzecz jasna moze kogos obrazac!

pozdrawiam

Mikołaj - Wto Paź 25, 2005 9:51 pm

Garrick, na przyszłośc załóż sobie nowy temat pt poprawność polityczna albo załatwiaj sprawę na pw.
Poza tym nie popadajmy w jakieś poprawno-polityczne paranoje. Może to akurat był klub dla pedałów a nie dla gejów. :hihi:

Sabaoth - Wto Paź 25, 2005 9:52 pm

"Poprawność polityczna" to inna nazwa canzury, spotykam się z tym w Szwecji na codzień.
Garrick - Wto Paź 25, 2005 10:53 pm

Mikołaj - ok, faktycznie moglem nie zalatwiac tego tam, ale gdybym od razu wrzucil to w sprawy techniczne to nie sadze aby ktos sie tym zainteresowal, a przeciez to dosc istotna kwestia.
nie chodzi mi o to ze ktos ma swoje poglady, ze moze cos mu sie nie podobac, bo ma do tego calkowite prawo. ja sam gejem nie jestem, ale mam znajomych ktorzy sa homoseksualni i wiem bardzo dobrze ze uzywanie okreslenia 'pedal' jest dla nich obraza, nie kryja oni swojej seksualnosci, ale stosowanie go jest bardzo niestosowne, chyba ze uwazacie ze to nie sa ludzie tacy sami jak wy... ale to juz temat na szersza dyskusje i nie wiem czy do konca pasujaca na to forum, a poza tym to sam sobie wspolczuje ze mimo XXI w. myslenie niektorych jest na tyle zacofane, moze jeszcze powrocimy do apartheidu i zastosujemy go w polsce, co?
mimo wszystko moglbym wystawic za obrazliwe tresci ostrzezenie, tylko po co?

nie doszukalem sie na forum regulaminu, a gdyby byl (a nawet jesli nie ma, a powstanie) to taki zapis powinien w nim sie znalezc, chocby dlatego zeby na przyszlosc nie bylo sporow co mozna pisac co nie.

seestrasse - Wto Paź 25, 2005 11:11 pm

:o_co:
Sabaoth - Wto Paź 25, 2005 11:12 pm

O kochających inaczej, jeśli dobrze zrozumiałem. :hmmm: Ale to chyba nie to Forum.
Mikołaj - Wto Paź 25, 2005 11:17 pm

Cytat:
stosowanie go jest bardzo niestosowne, chyba ze uwazacie ze to nie sa ludzie tacy sami jak wy.

Też mam kilku znajomych gejów i myślę, że to są ludzie tacy sami jak my, ale równocześnie nie uważam, by słowo pedał było bardzo niestosowne. I zapewniem Cię, że są geje, którzy wolą być nazywani pedałami.

Cytat:
ale to juz temat na szersza dyskusje i nie wiem czy do konca pasujaca na to forum

zgadzam się co do pierwszego i rozwiewam wątpliwości co do drugiego - to forum o Gdańsku, głównie jego historii i proponowałbym abyś najpierw porozmawiał z nami właśnie o tym, a kiedy się zaprzyjaźnimy, pewnie poważniej potraktujemy Twoje uwagi o potrzebie reformowania forum, tworzeniu nowego regulaminu i zmianie naszego sposobu myślenia.
Cytat:
a poza tym to sam sobie wspolczuje ze mimo XXI w. myslenie niektorych jest na tyle zacofane, moze jeszcze powrocimy do apartheidu i zastosujemy go w polsce, co?

mówienie gej jest postępowe, a pedał zacofane?
chyba inaczej rozumiem słowo postęp :hihi:
co to ma do apartheidu i niby skąd wniosek w stosunku do Pumeksa (bo zapewne do niego kierujesz te słowa), że chciałby apartheid zastosować w Polsce?
Cytat:
mimo wszystko moglbym wystawic za obrazliwe tresci ostrzezenie, tylko po co?

co takiego byś mógł???? 8O :hiihihi:

ps Okazało się, że pastor King nie był czarnym ani Murzynem- on był Afroamerykaninem :hihi:

fritzek - Sro Paź 26, 2005 12:10 am

Mikołaj napisał/a:
Okazało się, że pastor King nie był czarnym ani Murzynem- on był Afroamerykaninem :hihi:

12 groszy, 12 groszy...

Mikołaj - Sro Paź 26, 2005 12:18 am

musisz dawać ] po pierwszym quote
Sabaoth - Sro Paź 26, 2005 12:32 am

i cudzysłów po Mikołaju :hihi:
pumeks - Sro Paź 26, 2005 12:39 pm

Garrick napisał/a:
dobrze wiec, nikt Cie nie ocenia, to tylko swiadczy o Tobie, ale skoro nie chcesz pisac o swoich pogladach na forum to prosze Cie unikaj tez sformulowan ktore sa niepoprawne politycznie, bo to rzecz jasna moze kogos obrazac!

Skoru już ciągnąłeś ten wątek, to odpowiem że "poprawność polityczna" jako lewacka paranoja tym bardziej nie jest przeze mnie tolerowana. A inna sprawa, ze tu na forum bardzo często ktoś kogoś obraża, nie rozumiem dlaczego akurat grupa wydzielona na zasadzie obyczajowości erotycznej miałaby się cieszyć jakimś immunitetem?

Sabaoth - Sro Paź 26, 2005 12:47 pm

Pumcio, wlasnie na tym polega "polityczna poprawnosc", o mniejszosciach nie mozesz mowic zle i musisz je kochac, za to przedstawiciele mniejszosci moga ciebie zmieszac z blotem bo nalezysz do wiekszosci. Taka nierowna rownowaga opinii :wink: :II
Corzano - Sro Paź 26, 2005 1:57 pm

Sabaoth napisał/a:
przedstawiciele mniejszosci moga ciebie zmieszac z blotem

Lesbijki mieszały Cię z błotem? Wrzuć zdjęcia. :wink:

Makabunda - Sro Paź 26, 2005 7:06 pm

Sabaoth napisał/a:
Pumcio, wlasnie na tym polega "polityczna poprawnosc", o mniejszosciach nie mozesz mowic zle i musisz je kochac, za to przedstawiciele mniejszosci moga ciebie zmieszac z blotem bo nalezysz do wiekszosci. Taka nierowna rownowaga opinii :wink: :II


Az sie boje powiedziec. :hmmm: Ale co mi tam :^^

Czy masz tez na mysli mniejszosci narodowe?


P.S. A teraz ide sie gdzies schowac bo chyba bedzie niezla burza. :głupi_ty: :shoot: :bitwa: itp.

seestrasse - Sro Paź 26, 2005 7:22 pm

Makabunda napisał/a:
:głupi_ty: :shoot: :bitwa:

albo to: :karate:


:hihi:

Mikołaj - Sro Paź 26, 2005 7:29 pm

Makabunda - :== :hiihihi: :haha:
Garrick - Nie Paź 30, 2005 2:09 am

lewacka.. no dobra, wszystko mowi samo za siebie.. szkoda mi slow, wiec aby ich nie marnowac to juz nic wiecej nie napisze, mam nadzieje ze tego typu slowa po prostu wiecej sie nie pojawia!
aha Mikolaj, faktycznie sa i geje i pedaly i jeszcze pelno innych odmian, gdybys mial kiedys okazje czytac Lubiewo to bys sie utwierdzil, ale Pumeksowi nie o to chodzilo:/
pozdrawiam i mam nadzieje ze nastepnym razem to juz porozmawiamy o Gdansku!

Zoppoter - Nie Paź 30, 2005 12:37 pm

Garrick napisał/a:
lewacka.. no dobra, wszystko mowi samo za siebie.. szkoda mi slow, wiec aby ich nie marnowac to juz nic wiecej nie napisze, mam nadzieje ze tego typu slowa po prostu wiecej sie nie pojawia!
aha Mikolaj, faktycznie sa i geje i pedaly i jeszcze pelno innych odmian, gdybys mial kiedys okazje czytac Lubiewo to bys sie utwierdzil, ale Pumeksowi nie o to chodzilo:/
pozdrawiam i mam nadzieje ze nastepnym razem to juz porozmawiamy o Gdansku!


Aha, to Ty wiesz o co Pumeksowi chodziło... Moze nawet wiesz to lepiej od Pumeksa :mrgreen:

A Tobie to właściwie o co chodzi? :hmmm: :???: :haha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group