Dawny Gdańsk

Gdańsk - Sopot - Gdynia - Mój Wrzeszcz :D

Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 12:36 am
Temat postu: Mój Wrzeszcz :D
Troszku wrzeszcza widzianego moim okiem aby było wiadomo, że nawet
okrutni moderniści potrafią wzruszyć się nad starym tanim bublem.

Oto moje foty paskudnych burżujskich willi i pałacyków z ulicy Jaśkowej doliny
i okolic. Jakie to brzydkie i niefunkcjonalne w środku, a ile trzeba na ogrzewanie
tego wszystkiego wydawać. Głowa mała. :^^





Willa po lewej to ponoć siedziba loży masońskiej. Tata mi tak powiedział
jak byłem mały Heh.








Pałącyk po lewej to siedziba zawszonych komuchów, których nienawidzę
od dziecka bo mieszkam w Gdańsku. (Tym sposobem wyłozyłem przy
okazji w uproszczony sposób mój światopogląd)

Mikołaj - Sro Paź 06, 2004 1:04 am

Dobre masz oko. Rybie :wink:
Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 9:17 am

Cytat:
Tym sposobem wyłozyłem przy
okazji w uproszczony sposób mój światopogląd

Faktycznie, BARDZO uproszczony. :hihi:

DarioB - Sro Paź 06, 2004 12:51 pm

Pałacyk na ostatnim czy przedostatnim zdjęciu to siedziba komuchów?? Bo w tym na ostatnim to niedawno jeszcze pracowalem :cry:
lucy - Sro Paź 06, 2004 2:02 pm

DarioB napisał/a:
Pałacyk na ostatnim czy przedostatnim zdjęciu to siedziba komuchów?? Bo w tym na ostatnim to niedawno jeszcze pracowalem :cry:



:hiihihi:

DarioB - Sro Paź 06, 2004 3:10 pm

lucy napisał/a:
DarioB napisał/a:
Pałacyk na ostatnim czy przedostatnim zdjęciu to siedziba komuchów?? Bo w tym na ostatnim to niedawno jeszcze pracowalem :cry:



:hiihihi:


Czy to że straciłem pracę jest aż tak śmieszne???? Nie dla mnie. Ja mam rodzinę na utrzymaniu i kłopot ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty.

Mikołaj - Sro Paź 06, 2004 3:15 pm

Cytat:
Czy to że straciłem pracę jest aż tak śmieszne????

Dario, co Ci do głowy przyszło?

DarioB - Sro Paź 06, 2004 3:31 pm

Przez to wszystko lekko nerwowy się zrobiłem :) Domyślam się zatem że zacznę być osądzany o czerwone korzenie :)
Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 4:52 pm

:co_jest: Wszyscy jesteście jacyś nerwowi na tym forum. Rozumiem, że komuna zniszczyła wam dzieciństwo, ale znam ludzi, którzy się pozbierali. Chciałem zauważyć, że zamieściłem temat o fotach a w siedmiu postach pod spodem same nerwy i docinki. Weźcie się w garść jak chcecie oglądać foty bo ja je lubię robić i pokazywać heh. 8))
DarioB - Sro Paź 06, 2004 4:59 pm

Dziki REX napisał/a:
:co_jest: Wszyscy jesteście jacyś nerwowi na tym forum. Rozumiem, że komuna zniszczyła wam dzieciństwo, ale znam ludzi, którzy się pozbierali. Chciałem zauważyć, że zamieściłem temat o fotach a w siedmiu postach pod spodem same nerwy i docinki. Weźcie się w garść jak chcecie oglądać foty bo ja je lubię robić i pokazywać heh. 8))


Wystarczy odpowiedzieć na pytanie a nie wrzucać tekst, który nic nie wnosi. Bo nie tylko ty lubisz robić zdjęcia.

Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 5:03 pm

Cytat:
Rozumiem, że komuna zniszczyła wam dzieciństwo

Bez takich tekstów proszę. Mi komuna nic nie zniszczyła. To się kwalifikuje na ostrzeżenie.

lucy - Sro Paź 06, 2004 5:35 pm

Cytat:
Czy to że straciłem pracę jest aż tak śmieszne???? Nie dla mnie. Ja mam rodzinę na utrzymaniu i kłopot ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty.



Dario :wow:

Powtórzę za Mikołajem, co Ci przyszło do glowy???????? :wow:

Twoj post potraktowałam jako niezły żart a nigdy, przenigdy nie nasmiewam się z czyjegoś nieszczęścia :???: :peace:

Mikołaj - Sro Paź 06, 2004 9:58 pm

Cytat:
Wszyscy jesteście jacyś nerwowi na tym forum

Na co dzień raczej nie. Ale raz na jakiś czas ktoś nas podjudza :hihi: i robi się gorąco. Ale lektura Twoich postów wskazuje, że o to Ci właśnie chodzi. Nie ma więc co się obrażac.
Cytat:
Rozumiem, że komuna zniszczyła wam dzieciństwo, ale znam ludzi, którzy się pozbierali
He he, fajne, ale nie trafione. :OO
DarioB - Sro Paź 06, 2004 10:43 pm

lucy napisał/a:
Cytat:
Czy to że straciłem pracę jest aż tak śmieszne???? Nie dla mnie. Ja mam rodzinę na utrzymaniu i kłopot ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty.



Dario :wow:

Powtórzę za Mikołajem, co Ci przyszło do glowy???????? :wow:

Twoj post potraktowałam jako niezły żart a nigdy, przenigdy nie nasmiewam się z czyjegoś nieszczęścia :???: :peace:


Spoko spoko, wybacz zdesperowanemu, czasem mnie ponosi. :OO

Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 11:09 pm

Można prosić o przycięcie tych zdjęć, nie da się czytać postów!
alberht - Sob Paź 09, 2004 11:13 pm

to są zdjęcia panoramiczne... celowo są takie szerokie...
Mikołaj - Sob Paź 09, 2004 11:19 pm

cooooś tyyy...? :P :P
alberht - Sob Paź 09, 2004 11:29 pm

to nie ja zgłaszałem że są za szerokie...
Dziki REX - Nie Paź 10, 2004 5:21 pm

Alberht wyjaśnił sprawę, myślałem, że to coś oczywistego. Robię głównie zdjęcia panoram gdyż lepiej oddają wrażenie z fotografowanego miejsca.
Mikołaj - Nie Paź 10, 2004 5:41 pm

Ja nie wiem, czy naprawdę takie rzeczy trzeba łopatologicznie tłumaczyć - nietrudno poznać, że to panoramy i nie proszę o to, by zdjęcia nie miały formatu 1:2 czy 1:3 Proszę o to, by szerokość zdjęć nie przekraczała 600, w wyjątkowych wypadkach 800 pikseli, bo tylko tyle jest widoczne na ekranie. Panorama, której widać tylko kawałek nie oddaje efektu panoramy.
Grün - Nie Paź 10, 2004 6:01 pm

A efekt panoramy nie oddający panoramy to panorama nie wyglądająca jak panorama :) Więc ma być 600 szerokości i tyle. Czego tu można nie rozumieć?
alberht - Nie Paź 10, 2004 6:28 pm

nikt nigdzie nie napisałm, że nic nie rozumie za to nikt nigdzie nie podał [z tego, co zauważyłem] maksymalnej szerokości w jakiej można publikować na forum....
parker - Nie Paź 10, 2004 6:47 pm

Skoro prosimy, żeby mieściły się bez przewijania na ekranie 800x600 to chyba nie takie trudne samemu się domyślić jak powinna być szerokość ?
Marcin - Nie Paź 10, 2004 6:47 pm

Była o tym już mowa kilkakrotnie.
alberht - Nie Paź 10, 2004 6:55 pm

z tego, co zauważyłem, to prośba była pod zdjęciami...
ok, może niezbyt uważnie czytałem forum

Mikołaj - Nie Paź 10, 2004 6:59 pm

Informację tę ukryłem w dziale technicznym pod mylącym tytułem "jak dołaczać zdjęcia":
Cytat:
dobrze też, aby dłuższy bok nie przekraczał 600 pixeli
. Link do tego tematu znajduje się w poście powitalnym, który otwiera sie automatycznie po zarejestrowaniu na forum.
Poza tym bezpośrednio poprosiłem autora w tym wątku aby wrzucał zdjęcia o szerokosci 600 max 800 pikseli.
Alberht, nikt się nie spodziewa, że znasz wszystkie posty na forum, ale jak już coś takiego piszesz, to sprawdź. I na tym proszę zakończmy.

alberht - Nie Paź 10, 2004 7:07 pm

ok, nie przeczytałem, bo wiem jak dodawać zdjęcia na phpbb, mój błąd

ten wątek, w którym prosiłeś bezośrednio autora ->
Cytat:
Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum

bassa - Nie Paź 10, 2004 9:30 pm

Tak, rzeczywiscie jest taki problem - nowi użytkownicy, zaproszeni specjalnie żeby sobie przeczytali jakis smakowity kawałek np z Wrzeszczanie- Langfurerzy i odniesli sie doń- stety maja mnie za gupią, albowiem wyświetla im sie ,,nie masz uprawnień do...,, i cześć.
Zniechecają się...a ja nie umiem wytłumaczyc i uprzedzic, co trzeba zrobic, żeby czytać legalnie...
Hmmm ??? Jak tłumaczyć ??

Dziki REX - Nie Paź 10, 2004 9:44 pm

Mikołaj napisał/a:
Informację tę ukryłem w dziale technicznym pod mylącym tytułem "jak dołaczać zdjęcia":
Cytat:
dobrze też, aby dłuższy bok nie przekraczał 600 pixeli
. Link do tego tematu znajduje się w poście powitalnym, który otwiera sie automatycznie po zarejestrowaniu na forum.
Poza tym bezpośrednio poprosiłem autora w tym wątku aby wrzucał zdjęcia o szerokosci 600 max 800 pikseli.
Alberht, nikt się nie spodziewa, że znasz wszystkie posty na forum, ale jak już coś takiego piszesz, to sprawdź. I na tym proszę zakończmy.


Dodawanie panoram tak aby ich dłuższa krawędź nie przekraczała 600pix mija się z celem i tyle wam powiem. Popatrzcie sobie jakie są zwyczaje na innych forach. Niektóych fot nie da się przedstawić w małych rozmiarach. Poza tym listwa z awatarem mogłaby być skonstruowana płynnie aby zgniatać wszystkie informacje wrazie pojawienia się szerszego zdjęcia. To też zawsze oszczędność miejsca.

Mikołaj - Nie Paź 10, 2004 10:02 pm

Rex, odpowiedz sobie na pytanie po co tutaj wrzucasz zdjęcia i po co piszesz posty - dla siebie czy dla ludzi. Spodziewam się, że dla ludzi. Posłuchaj więc, o co grzecznie Cię proszą i nie utrudniaj korzystania z forum. Nikt nie zaprzecza, że "na innych forach to..." ale tutaj tak się umówiliśmy i nam to odpowiada. Co stoi na przeszkodzie, żebyś obok mniejszego zdjęcia wrzucał link do dużego? Tak wiele to roboty?
Dziki REX - Pon Paź 11, 2004 12:17 am

Cytat:
Rex, odpowiedz sobie na pytanie po co tutaj wrzucasz zdjęcia i po co piszesz posty - dla siebie czy dla ludzi. Spodziewam się, że dla ludzi. Posłuchaj więc, o co grzecznie Cię proszą i nie utrudniaj korzystania z forum. Nikt nie zaprzecza, że "na innych forach to..." ale tutaj tak się umówiliśmy i nam to odpowiada. Co stoi na przeszkodzie, żebyś obok mniejszego zdjęcia wrzucał link do dużego? Tak wiele to roboty?


Ale ja jestem pedantem. Wykonywanie miniaturek panoram to pracochłonna robota, ale co tam. Dla was wszystko. :OO

Megan - Wto Paź 26, 2004 9:00 am

Mnie się tam zdjęcia podobają, zwłaszcza że mieszkałam przez wiele lat we Wrzeszczu. Obfituje on w wiele takich pięknych kamienic i jak dla mnie bez względu jest kto w danym budynku kiedyś mial siedzibę. W chwili obecnej może to dodać całości pikanterii. Teraz takie miejsca tworzą historię i piękno nie tylko danej dzielnicy, ale i całego grodu. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group