Dawny Gdańsk

Materialne ślady przeszłości - Kamienie graniczne...przeczytajcie..

dago - Wto Wrz 28, 2004 6:44 pm
Temat postu: Kamienie graniczne...przeczytajcie..
Zobaczcie sami

http://www.odkrywca.pl/in...y=119470#119470

..."Witam!
Od nie dawna przeglądam to forum, i bardzo mi się podoba.
Wraz z kolegą postanowiłem poszukać kamieni granicznych. Kumpel zajmował się tym kilka lat temu. Ma w kolekcji 3 kamienie z cyframi, 2 z napisem FD D i 2 FD P. Mam upatrzone kolejne 3 FD D i jeden z cyframi. Może wiecie gdzie są jeszcze jakieś kamienie.
Od razu chce powiedzieć, te kamienie powinny zasilić prywatne kolekcje. Są to niechlubne pamiątki po czasach germanizacji naszego Gdańska"....

Co Wy na to?
Pozdrawiam

Kasia_57 - Wto Wrz 28, 2004 7:04 pm

O zgrozo, co za prostak. Jak soebi pomyślę, ze nasze forum staje się coraz bardziej dostępne, to mnie ciarki przechodzą!!!!! Przecież tutaj jest tyle cennych informacji! niemożna tego jakoś zabezpieczyć - tak aby było dostępne tylko dla Rzygaczy?
Petelka - Wto Wrz 28, 2004 7:07 pm

Patryjota-Idyjota... Oooops - tak mi się samo zrymowało. :wink:
Petelka - Wto Wrz 28, 2004 7:16 pm

Wprawdzie na troche inny temat, ale gdybyście mieli ochotę jeszcze trochę powkurzać się, albo pośmiać, albo pokiwać głową nad poziomem co niektórych internautów, to poczytajcie posty Chrisa16 w poniższym temacie:
http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=128769

Kasia_57 - Wto Wrz 28, 2004 7:37 pm

Dno i 5 metrów mułu.., z Motławy.
dago - Wto Wrz 28, 2004 7:52 pm

Faktycznie Chris16 przebija mojego "faworyta". I takie "coś" skończy być może studia, zasiądzie w jakichś władzach czy instytucjach i będzie decydowało...ciarki przechodzą :cry:
Pozdrawiam

Petelka - Wto Wrz 28, 2004 8:08 pm

Cytat:
Faktycznie Chris16 przebija mojego "faworyta".

Bo coś mi się wydaje, że Twój 'faworyt' to taki forumowy podpuszczacz, a wygląda, że ten młody Krzyś NAPRAWDĘ tak myśli. :II

dago - Wto Wrz 28, 2004 8:11 pm

Racja, dlatego bije go na głowę...niestety.
Pietrucha - Wto Wrz 28, 2004 8:51 pm

Cytat:
Faktycznie Chris16 przebija mojego "faworyta".

Twój faworyt nie istnieje. Post ten napisał mój kuzyn jako pewnego rodzaju podpuche. Ostatnio mieliśmy okazje wysłuchać rozmowy dwóch osób które po przez forum Odkrywcy chciały się dowiedzieć gdzie są kamienie i prawdopodobnie je zabrać. I tak wiedzą o kamieniu w Przerbnie. Więc PrawyPatryjota to fikcja

Marcin - Wto Wrz 28, 2004 9:44 pm

Oj, prowokatorzy. :hihi:
Pietrucha - Wto Wrz 28, 2004 9:49 pm

Kilka słów wytłumaczenia bo troche się pokręciło.
Otóż rozmowe tych dwóch typów podsłuchaliśmy w tramwaju. Wymyśliliśmy sobie, że napiszemy o tym na forum Odkrywcy, aby przestrzec przed dzieleniem się takimi informacjami.Ja kożystam z internetu u niego, więc on miał napisać. Ponieważ mój kuzyn do wielu rzeczy podchodzi mało poważnie to i tu zrobił sobie przy okazji dowcip. Szkoda tylko, że idiotyczny. On nie ma konta na forum odkrywcy. O mnie zapomniał :evil:

Mikołaj - Sro Wrz 29, 2004 12:02 am

Pietrucha, takie prowokacje to kiepski pomysł...
Marek Z - Sro Wrz 29, 2004 12:33 pm

Pietrucha, :ej_ty: tego swojego kuzyna parę razy.

A Chrisa16 też znasz ?
Jeśli tak, to go od razu :bang:

Kasia_57 - Sro Wrz 29, 2004 2:43 pm

Widziałam w Bówce mapę WMG, za całe 28,-, oprawiona, w miare dokładna. Piszę "w miarę" bo nawet nie miałam czasu jej się przyjrzeć dokładnie, niestety nie miałam czasu.
Pietrucha - Czw Wrz 30, 2004 2:38 pm

Cytat:
Pietrucha, takie prowokacje to kiepski pomysł...


Nie miało być zadnej prowokacji, tylko zwykły post

Cytat:
Pietrucha, tego swojego kuzyna parę razy.


Już to zrobiłem. Już dawno nikt mi tyle wstydu nie narobił :oops: , aż mi głupio patrzeć w monitor :rozpacz:

Kasia_57 - Czw Wrz 30, 2004 2:54 pm

No to każ kuzynowi patrzeć;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group