Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Nowy dział

Marcin - Pią Wrz 17, 2004 4:36 pm
Temat postu: Nowy dział
Tak sbie myślę (głośno :wink: ), że może wartoby stworzyć nowy dział. Żuławskich tematów i wątków pojawiło się już sporo, lecz na razie porozrzucane są w różnych działach. A może wartoby tak di kupy...? :wink: A mam wrażenia (a w zasadzie pewność), że Żuławkich wątków pojawi się jeszcze sporo.
Mikołaj - Pią Wrz 17, 2004 5:58 pm

Mogę domniemywać, że chcesz się tym działem zaopiekować?
Marcin - Pią Wrz 17, 2004 8:12 pm

Wcale niekoniecznie. Jest tu na Forum znacznie więcej lepszych specjalistów od Żuław, by tylko wymienić: Pętelkę czy Kasię_57. :D Lecz jeśli nie byłoby wśród nich chętnych to oczywiście mogę wziąć ten ciężar na siebie. :wink:
Kasia_57 - Pią Wrz 17, 2004 9:20 pm

Opiekuj się działem, a my tu będziemy "wpadać" z informacjami, plotkami, ilością boćków i żab:))))
Mikołaj - Pią Wrz 17, 2004 9:51 pm

Zrobione. Jeśli ktoś się będzie poczuwał do ojcostwa/macierzyństwa i będzie chciał zostać moderatorem to zapraszam.
Możecie też w tym wątku wrzucać linki do tematów, które należałoby z Gdańska przenieść na Żuławy :wink:

bassa - Pią Wrz 17, 2004 9:56 pm

Aaaaa...super.Moze bedzie o mennonitach, sladach holenderskich i rakach oraz wierzbie energetycznej...ze juz o imprezach na Zuławach nie wspomne- toc chocby grill w Nowej Holandii to okazja rodzinno- urodzinowa...
Petelka - Sob Wrz 18, 2004 10:41 pm

A czy nie warto tego tematu rozszerzyć o Kaszuby, Kociewie itp., czyli mówiąc w skrócie - o okolice Gdańska? Bo parę tematów 'okołogdańskich' pojawiło się już na forum i pewnie jeszcze sie pojawią?
I z góry uśmiecham się do Marcina, jako opiekuna tematu. :D

Marcin - Sob Wrz 18, 2004 10:43 pm

Cytat:
A czy nie warto tego tematu rozszerzyć o Kaszuby, Kociewie itp.,

:ok:

Mikołaj - Sob Wrz 18, 2004 10:58 pm

Rozszerzyłem, ale trochę się zaczynam obawiać, czy będziemy wiedzieli gdzie pisać o nazwach z Kociewia, błędach w książkach o Żuławach albo o kamieniach z Kaszub.
Najwyżej moderatorzy będą mieli wreszcie jakąś robotę. :hihi:

Petelka - Sob Wrz 18, 2004 11:11 pm

Cytat:
Rozszerzyłem

D Z I Ę K U J E M Y ! :D :hurra:

Kasia_57 - Wto Wrz 21, 2004 9:43 am

:==
tak jest: dziękujemy:)))

Marcin - Sro Wrz 29, 2004 8:17 pm

O, "Giełdę" Mikołaju dodałeś. :D
Mikołaj - Sro Wrz 29, 2004 8:20 pm

Następnego dnia po grillu, gdzie Marek złożył zamówienie. Tylko coś mało się tam dzieje :II
Marek Z - Czw Wrz 30, 2004 1:08 pm

Cytat:
Tylko coś mało się tam dzieje

A co ma się dziać, jak drzwi zamknięte na "4 spusty". :???: Brak dostępu.

I jeszcze jedno. Nie było żadnej wzmianki w lokalnej prasie (czyt. na forum), że taki dział powstał. Mój wzrok, dotąd sięgał tylko od głównej belki w dół. :D

DarioB - Czw Wrz 30, 2004 3:20 pm

Ja w sprawie GIEŁDY. Czy tylko sprawy związane z tematem tego forum można tam wrzucać? Czy wszystko co związane z nami ogólnie. Przykładowo, czy mogę tam wrzucić ogłoszenie o sprzedaży sukni ślubnej?
Marcin - Czw Wrz 30, 2004 4:19 pm

No jeśli to suknia ślubna "Panienki z okienka"... :wink: :D
DarioB - Czw Wrz 30, 2004 4:33 pm

Z okienka bankowego vis a vis panienki z okienka :) hehe
Marek Z - Czw Wrz 30, 2004 6:13 pm

Giełda - z tego co wiem - miała powstać z myślą o sprawach związanych z forum, Gdańskiem. Tzn, kupię-sprzedam-zamienię książki, mapy, pocztówki, pisma, zdjęcia, znaczki, monety. Jednym słowem - gdańskaliach. No, ale dla sukien ślubnych zrobimy wyjątek :wink:
bassa - Pon Paź 04, 2004 9:02 pm

przeciez tez gdańska...a za 50 lat- ho ho...rarytas...
Grün - Pon Paź 04, 2004 11:16 pm

Pod warunkiem, że ma metkę ze słowem "Gdańsk" :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group