Dawny Gdańsk

Nie-dawny Gdańsk - kadr z filmu

schulze - Wto Cze 30, 2009 9:45 pm
Temat postu: kadr z filmu
Witam . może juz było....>.
Ostatnio oglądając odcinek SWNIŻ ,,HOTEL EXCELSIOR,, zaintrygowało mnie to ujecie, a dokładnie ten wysoki budynek w tle na wysokosci Elmoru.
Czy wiecie coś na jego temat??

feyg - Sro Lip 01, 2009 8:49 pm

Było... :wink:


pavoogd - Pią Paź 16, 2009 10:43 pm
Temat postu: kadr Jelitkowo
Przedstawiam kadr z filmu. Film kręcony w Jelitkowie w latach 5X. Niestety kiepska jakość ze względu iż wywołana jest z kliszy. Ciekawe czy ktoś wie z jakiego to filmu :) Niestety nie podam odpowiedzi gdyż sam nie wiem :P
Ponury2 - Sob Paź 17, 2009 7:51 pm

Jakość fatalna, a nie kiepska. Nic nie widać. Jak na podstawie takiej lipy coś można stwierdzić? :???:
Sabaoth - Sob Paź 17, 2009 9:36 pm

Czy ta postać po prawej to może być Cybulski?
Ponury2 - Sob Paź 17, 2009 9:48 pm

Bardziej Marlon Brando za młodu :???:
pavoogd - Sob Paź 17, 2009 10:25 pm

Cytat:
Czy ta postać po prawej to może być Cybulski?


Ta postać to jest Cybulski.
Niestety jakoś doświadczenia z skanowaniem klisz i ustawieniem prawidłowości ich wyświetlania nie mam dlatego taka jakość jaka jest

Dostojny Wieśniak - Sob Paź 17, 2009 10:34 pm

Dla Ponurego :wink: :
Anker - Nie Paź 18, 2009 4:48 pm

pavoogd napisał/a:
Ciekawe czy ktoś wie z jakiego to filmu


Zdjęcie z planu filmu "Do widzenia, do jutra" reż. Janusz Morgenstern.
Na zamieszczonym zdjęciu Janusz Morgenstern stoi obok Cybulskiego /facet w czarnej koszuli/

pavoogd - Nie Paź 18, 2009 9:09 pm

Cytat:

Zdjęcie z planu filmu "Do widzenia, do jutra" reż. Janusz Morgenstern.
Na zamieszczonym zdjęciu Janusz Morgenstern stoi obok Cybulskiego /facet w czarnej koszuli/


Super jestem pod wrażeniem nie spodziewałem się że ktoś wskażę z jakiego filmu jest to zdjęcie. Gratuluje :braawo:

villaoliva - Pon Paź 19, 2009 7:58 pm

To scena dziejąca się w domu studenckim, najprawdopodobniej przy ul. Do Studzienki we Wrzeszczu.
renekk - Pon Paź 19, 2009 8:13 pm

Te sceny były kręcone w akademiku przy ul. Wyspiańskiego, a konkretnie przy wejściu od szczytu między Wyspiańskiego a Leczkowa.
inmortal - Sro Kwi 07, 2010 10:21 pm

renekk napisał/a:
Te sceny były kręcone w akademiku przy ul. Wyspiańskiego, a konkretnie przy wejściu od szczytu między Wyspiańskiego a Leczkowa.


Jeśli mnie wzrok n ie myli to jest taras Hotelu Rzemieślnik w Jelitkowie!!!! Oglądnijcie ten film , następny kadr przedstawia widok na morze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group