Dawny Gdańsk

Żuławy, Kaszuby, Kociewie i inne miejsca bliższe lub dalsze - Dom do góry nogami w Szymbarku

MIRECKI - Nie Paź 14, 2007 8:54 pm
Temat postu: Dom do góry nogami w Szymbarku
Jakiś czas temu byłem zrobić Fotoreportaż z tego miejsca i powiem zainteresowanie tego obiektu sięgało zenitu .Jak toś był to proszę opowiedzieć o wrażeniach bo były nie małe zwłaszcza w środku tego domu :D
Bartosz B. - Nie Paź 14, 2007 9:29 pm

Ja tam wolę bunkier "Gryfa". No i część sybiracka też niezła.
TOMB - Nie Paź 14, 2007 9:29 pm

Moja córka 9 letnia miała okazję być w środku ze szkolną wycieczką. Nic innego z wycieczki nie pamiętała oprócz tego domu. Opowiadała że miała zawroty głowy i nieraz była bliska wywrócenia się.
Seeburg - Pon Paź 15, 2007 7:03 pm

Byłem tam chyba 4 tygodnie temu. Dom rzeczywiście zrobił największe wrażenie na moich dzieciach, jak dla mnie była to rzecz raczej przeciętna, choć wewnątrz rzeczywiście troszkę błędnik głupieje. Podobnie jak Bartoszowi, mi najbardziej podobał się bunkier Gryfa i część poświęcona Sybirakom. To naprawdę warto było zobaczyć. Domu niekoniecznie, a już na pewno nie warto stać 2 godz. w kolejce aby wejść do jego wnętrza na kilka minut.
villaoliva - Pon Paź 15, 2007 7:11 pm

Może powinni postawić (przewrócić) kolejny taki dom. Kolejki się zmniejszą :hihi:
Adamdownunder - Wto Lip 07, 2015 12:27 pm

Ja też tam kiedyś byłem z całą rodzinką i nawet przez moment poczułem się tak jak u siebie w domu :hihi: - :brake:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group