Dawny Gdańsk

Na papierze, ekranie i w Mieście - Ratujemy stare nagrobki ze schodów przy ul. Łąkowej

Marcin - Czw Maj 06, 2004 9:47 pm
Temat postu: Ratujemy stare nagrobki ze schodów przy ul. Łąkowej
Ratujemy stare nagrobki ze schodów przy ul. Łąkowej
Z Łąkowej? :shock: Ale się rypli. :) Pewnie zaraz na gazeta.pl dokonają korekty, ale póki co artykuł nazywa się jeszcze "Ratujemy stare nagrobki ze schodów przy ul. Łąkowej".

Marek Z - Czw Maj 06, 2004 10:01 pm

Ciekawe, pewnie autor tego artykułu pisząc o schodach na Jaśkowej Dolinie myślał o torach na Łąkowej i wyszło takie to... Musi być, że to jakiś miłośnik tramwajnictwa.. :wink:
Grün - Czw Maj 06, 2004 10:48 pm

Właśnie przed chwilą na TVP3 był materiał o schodach hańby. Pokazywano jak wyciągają z nich całe, kompletne płyty. Ale położył mnie urzędnik Zarządu od Zieleni, niejakiego bodajże Chorążewskiego, który powiedział, że będą płyty weryfikować. Noż cholera ciekawe co mają zamiar weryfikować? To czy są sprzed wojny? To czy są nagrobkami? Czy mają wartość historyczną? Zbierze się komisja, sporządzi ekspertyzę, wezmą pieniądze, a płyty wylądują na śmietniku z czasem.
Mikołaj - Czw Maj 06, 2004 11:02 pm

trzeba się zapisać do takiej komisji Panie i Panowie 8)
pumeks - Pią Maj 07, 2004 8:35 am

No tak a ja jeszcze nie złożyłem donosu na swojego proboszcza. To dlatego, że zgubiłem aparat z filmem na którym miałem dowody obciążające. Ze 3-4 płyty dałoby się zabrać...
Zoppoter - Pią Maj 07, 2004 9:07 am

Grün napisał/a:
Noż cholera ciekawe co mają zamiar weryfikować?


No bo wiesz, może się okaże, że to nie nagrobki, tylko szyldy reklamowe...

Grün - Pią Maj 07, 2004 5:24 pm

To może trzeba tak kogoś kto umie czytać po niemiecku i to jeszcze gotykiem...
Mikołaj - Pią Maj 07, 2004 5:34 pm

No przecież już pisałem, że trzeba się zgłosić ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group