Dawny Gdańsk

Gdańsk - Sopot - Gdynia - Jak Wam się to podoba ??

mebs - Sob Lut 11, 2006 11:16 am
Temat postu: Jak Wam się to podoba ??
Meble Gdańskie ... jakieś opinie?;>


Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok .. nadal czekam na Wasze opinie odnośnie Mebli Gdańskich ...

knovak - Sob Lut 11, 2006 11:56 am

:spam:
fritzek - Sob Lut 11, 2006 12:05 pm

Się nie podoba. Autentyczne meble gdańskie dobrze wyglądają w muzeum, albo w pomieszczeniach o charakterze muzealnym. Jest na czym oko zawiesić, co nie znaczy że wprawiają mnie w zachwyt.
Natomiast meble w "stylu gdańskim" są szpetne okrutnie. Przeładowane, przesadzone i w złym smaku. Idealne do pałacu nuworyszy, którzy się dorobili na handlu chińskimi gaciami ma bazarku. Złote klamki, kryształowy żyrandol, łeb dzika, plazma na pół ściany i kredensidło w stylu gdańskim. Tak mi się jawi aranżacja wnętrza z tymi meblami.

fritzek - Sob Lut 11, 2006 12:25 pm

knovak napisał/a:
:spam:

Święta racja knovaczku.

A fe spamerze! :głupi_ty: A skoro jesteśmy przy meblowych potworkach, to Wam coś pokażę. W zasadzie to się nadaje do mojego wątku ze śmiesznymi zdjęciami, ale skoro mebs władował się na forum po to, żeby spamować, to mu podokuczam. Oto sala rycerska w pewnej knajpie.

Zoppoter - Sob Lut 11, 2006 12:32 pm

Ale te meble to sa kopie jakichs konkretnych dawnych mebli, czy to jedynie stylizacja?
mebs - Sob Lut 11, 2006 12:36 pm

Zoppoter napisał/a:
Ale te meble to sa kopie jakichs konkretnych dawnych mebli, czy to jedynie stylizacja?


Te meble to kopie konkretnych oryginalnych Mebli Gdańskich, miałem załączone zdjęcia, ale co niektórzy uznali to za spam ... więc grzecznościowo je usunąłem .. sory

tomex - Sob Lut 11, 2006 1:41 pm

o gustach można długo dyskutować... takie kiczowate meble w sali rycerskiej robią jednak jakiś "sosik" klimatyczny
knovak - Sob Lut 11, 2006 2:11 pm
Temat postu: Re: Jak Wam się to podoba ??
mebs napisał/a:

Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok
Coś ci się chyba pomyliło, nie odróżniasz zazdrości od alergii na spam. Czegóż to niby mam zazdrościć? Że jakaś firma produkująca meble pojawia się znikąd i ni z tego ni owego wrzuca tu fotki swoich produktów? Tak się składa, że na co działam w zupełnie innych branżach, więc handel meblami mnie nie rusza. Gdybyś wrzucił tu ofertę wycieczek po mieście albo górskich wypraw, ew. zaczął reklamować jakiś sprzęt turystyczny - owszem, wtedy moglibyśmy się spierać i "zazdrościć".
Nie znaczy to jednak, że nie rusza mnie spamowanie, wystarczy że w służbowej skrzynce co rano muszę czyścić pocztę... :II
Wiesz, tak jakoś się tu przyjęło, że przybysz zaczyna od wątków powitalnych a nie swoich reklam, fajnie by było gdybyś to uszanował...

fritzek - Sob Lut 11, 2006 2:49 pm
Temat postu: Re: Jak Wam się to podoba ??
knovak napisał/a:
mebs napisał/a:

Usunałem zdjęcia, z czego mam nadzieję co niektórzy będą zadowoleni, podejrzewam że chodzi o chorą zazdrość, ale ok
Coś ci się chyba pomyliło, nie odróżniasz zazdrości od alergii na spam. Czegóż to niby mam zazdrościć?
Ja też nie wiem czego zazdrościć...Może prężnie działającej firmy i świetnych fachowców w niej pracujących ? Owszem, ale tych mebli nie. No chyba, że tu chodzi o rozumowanie "krytykujecie,zazdrościcie, bo was nie stać".

Wiesz, tak jakoś się tu przyjęło, że przybysz zaczyna od wątków powitalnych a nie swoich reklam, fajnie by było gdybyś to uszanował...

:== O to chodzi!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group