Dawny Gdańsk

Napisy - GYMNASTIKHAUS

pumeks - Czw Kwi 29, 2004 5:07 pm
Temat postu: GYMNASTIKHAUS
Napis z budynku przy Wałowej 19, który fotografował Grün w zeszłym tygodniu, przed chwilą znalazłem w albumie "Wydarzyło się w Gdańsku 1901-2000" na s. 49 (pod rokiem 1928). To by był kolejny napis który znamy z autopsji i ze starego zdjęcia :D .
Grün - Czw Kwi 29, 2004 8:18 pm

Zrób skan to zrobimy materiał do Komparatystyki - oczywiście ładnie będzie jeśli uzupełnisz to jakimś opisem
Mikołaj - Pią Kwi 30, 2004 1:45 am

Wybaczcie, że wyrywam się przed szereg, ale nie potrafiłem sie powstrzymać. Takie święto!

Pierwsze zdjęcie autorstwa Gruena, drugie i drugie bis ze żródła wskazanego przez Pumeksa.
Gruen, skan oczywiście do wykorzystania w Komparatystyce- na życzenie mogę przesłać w lepszej jakości.

Petelka - Pią Kwi 30, 2004 7:47 am

Cytat:
na zdjęciu od lewej: Pętelka, Marek Z, Pumeks, Pietrucha, ZBR...

Mikołaju, czy Ty chcesz, żebym od rana zginęła gwałtowną śmiercią, ksztusząc się ze smiechu popijaną właśnie herbatą? :lol: :lol: :lol:

Zoppoter - Pią Kwi 30, 2004 10:00 am

Mikołaj napisał/a:
Pierwsze zdjęcie autorstwa Gruena, drugie i drugie bis ze żródła wskazanego przez Pumeksa.


O żesz ty... Musze powiedzieć, że zrobiło wrażenie na mnie. Podwójne, bo jeszcze te motory...

pumeks - Pią Kwi 30, 2004 10:05 am

Szczerze mówiąc, widziałem to zdjęcie w albumie już wiele razy ale nigdy się nie zastanawialem, gdzie było wykonywane, bo nie było to chyba nigdzie napisane. Dopiero po znalezieniu tego napisu "zajarzyłem". :D
Grün - Pią Kwi 30, 2004 10:33 am

to trzeba teraz jeszcze zrobić zdjęcie pod tym samym kątem do Komparatystyki - a nie będzie to łatwe, bo wyrósł w tym miejscu murek dosyć wysoki.
Pietrucha - Pią Kwi 30, 2004 3:05 pm

Cytat:
na zdjęciu od lewej: Pętelka, Marek Z, Pumeks, Pietrucha, ZBR...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pamętam ten rajd jak by był wczoraj :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group