Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Gadu-gadu

Sabaoth - Czw Paź 20, 2005 7:51 pm
Temat postu: Gadu-gadu
W związku z coraz większą ilością spamu i reklam rozsyłanych za pomocą gadu-gadu jak i próbom rozsyłania dialerów (mnie nie ruszają mam lokalną sieć :mrgreen: ), robaków, wirusów i programów szpiegowskich, postanowiłem odbierać rozmowy tylko od osób z listy.

Część z forumowiczów mam na liście i z tymi nie ma problemu. Jeśli ktoś, kto wcześniej nie rozmawiał ze mną przez gg będzie chciał się w ten sposób skontaktować proszę o wcześniejsze przesłanie maila albo pw z nazwą użytkownika i numerem gg. Dodam go wtedy do listy i w ten sposób udostępnię możliwość rozmowy. Howgh.

Od powyższej decyzji przysługije forumowicom odwołanie w formie pisemnej w terminie 48 godzin. Inna forma odwołania jak również odwołania złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegam sobie możliwość negatywnego rozpatrzenia odwołania bez ppodania przyczyny.

Corzano - Czw Paź 20, 2005 7:54 pm

To może napisz, kogo masz. :hmmm:
Sabaoth - Czw Paź 20, 2005 8:40 pm

Osoby pozytywnie zweryfikowane :mrgreen: :
Abernacka, Danziger, Bassa, Corzano, gargoyle, Rechtór, Lusinek, Marcin, Mikołaj, Parker, Zoppoter.

Dagon - Nie Paź 23, 2005 5:01 pm

Można też przejść na inny komunikator - proponuję WP Kontakt, jako produkt Gdanskiej firmy :)

jakby się komuś kiedyś przydało - moje wp - dagon_reyer :)

DarioB - Pon Paź 24, 2005 12:18 am

Dagon napisał/a:
Można też przejść na inny komunikator - proponuję WP Kontakt, jako produkt Gdanskiej firmy :)

jakby się komuś kiedyś przydało - moje wp - dagon_reyer :)

Czemu akurat WP, zwłąszcza teraz jak włądzę tam ma TP???
Tleniarze rządzą :) GG- dla blondynek. A tak w temacie Sabcio to wywal lepiej gg i weź inny program który ma też w sobie gg, jak WP Kontakt, Tlen czy inne i korzystaj z usług zabezpeczających cię przed Spamem, np. by do mnie napisać osoba z poza listy musi kliknąć haselko :)

Sabaoth - Pon Paź 24, 2005 12:30 am

Ja zablokowałem wszystkie wejścia spoza listy, a na codzień używam Skype albo VoipBuster - doskonały program do tanich rozmów międzynarodowych (na zwykłe telefony). GG raczej nie używam.
DarioB - Pon Paź 24, 2005 1:24 am

Sabaoth napisał/a:
Ja zablokowałem wszystkie wejścia spoza listy, a na codzień używam Skype albo VoipBuster - doskonały program do tanich rozmów międzynarodowych (na zwykłe telefony). GG raczej nie używam.


Wiem, wiem 1 Eurocent za minutę :) Ja tylko tak dzownię. Tlenofon i Skype już dla mnie za drogie ;) A jaka jakość.
Przez krótki czas było nawet free do Polski ale widać rzesza Polaków się na niego przerzuciła :)

Sabaoth - Pon Paź 24, 2005 8:38 am

Ale te 4 grosze za minutę można przeboleć, a jak dzwonię do Niemiec to dalej mam za darmo. Wszystko inne na razie się chowa.
gargoyle dfl - Pon Paź 24, 2005 8:56 am

U mnie Skype do Polski za darmo :???:
Sabaoth - Pon Paź 24, 2005 9:08 am

Ale my rozmawiamy o rozmowach na normalny telefon stacjonarny!
gargoyle dfl - Pon Paź 24, 2005 9:12 am

ok!
gargoyle dfl - Pon Paź 24, 2005 9:12 am

ok!tej opcji nie probowalem.
DarioB - Pon Paź 24, 2005 10:55 am

Sabaoth napisał/a:
Ale te 4 grosze za minutę można przeboleć, a jak dzwonię do Niemiec to dalej mam za darmo. Wszystko inne na razie się chowa.


No wiem, dlatego ja dzwonie tylko z Voipa :) I namawiam też innych. Po co dawać zarabiać Telekomun....

Pietrucha - Pon Paź 24, 2005 3:43 pm

Sabaoth napisał/a:
Ale my rozmawiamy o rozmowach na normalny telefon stacjonarny!



oo a jak to działa? z Polski za granice też można dzwonić? Gada sie przez mikrofon?

DarioB - Pon Paź 24, 2005 4:55 pm

Pietrucha napisał/a:
Sabaoth napisał/a:
Ale my rozmawiamy o rozmowach na normalny telefon stacjonarny!



oo a jak to działa? z Polski za granice też można dzwonić? Gada sie przez mikrofon?


Petrucha mało tego, nawet za free :)
Nie chciałbym tu robić reklamy, ale my Polacy musimy kombinować:
http://www.voipbuster.com/en/index.html
Ja się skusiłem na ten program bo do Polski było za free, ale i tak aktualna stawka jest nie do pobicia przez innych :)
Jedyne co musisz zrobić by z tego korzystać to wpłacić 1Euro.
W razie problemów daj znać.

DarioB - Czw Gru 29, 2005 7:14 pm

Odświeżam wątek, bo nadarza sieku temu okazja. Właśnie ukazała się wersja testowa nowego komunikatora:

www.voipstunt.com

I co najważniejsze do Polski FREE!!!!

Ja właśnie testuję i jest ok

Tequilla - Czw Gru 29, 2005 7:39 pm

Cytat:
Od powyższej decyzji przysługije forumowicom odwołanie w formie pisemnej w terminie 48 godzin. Inna forma odwołania jak również odwołania złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegam sobie możliwość negatywnego rozpatrzenia odwołania bez ppodania przyczyny.


:OO :hmmm: A ci ja w swoiei nie śmiałości mógł bym zostać wciągnięty na listę[{ bez podania przyczyn}] :P

Sabaoth - Czw Gru 29, 2005 7:40 pm

Ja używam VoipBustera www.voipbuster.com na telefony stacjonarne w Polsce płacę 0,01 Euro za minutę (jakieś 4 grosze!), do Niemiec, Szwecji i paru innych krajów na telefony stacjonarne dzwonię za darmo. Ale zaraz wypróbuję VoipStunta.
Sabaoth - Czw Gru 29, 2005 9:24 pm

Wypróbowałem i działa. Jest tylko jedno ale, żeby mieć nieograniczoną możliwość dzwonienia trzeba wykupić 5 Euro kredytu i dalej dzwonić za darmo.
villaoliva - Czw Gru 29, 2005 10:40 pm

DarioB napisał/a:
Odświeżam wątek, bo nadarza sieku temu okazja. Właśnie ukazała się wersja testowa nowego komunikatora:

www.voipstunt.com

I co najważniejsze do Polski FREE!!!!

Ja właśnie testuję i jest ok


Jestem pod wrażeniem :wow:

tlenofon to już drożyzna

DarioB - Czw Gru 29, 2005 11:11 pm

Sabaoth napisał/a:
Wypróbowałem i działa. Jest tylko jedno ale, żeby mieć nieograniczoną możliwość dzwonienia trzeba wykupić 5 Euro kredytu i dalej dzwonić za darmo.


co przez to rozumiesz??? czas trwanaia rozmowy czy te pozostałe kraje??
a tak BTW to chyba jest voipbuster2 bo na ich stronie znalazłem linka do tego nowego programu.

Sabaoth - Czw Gru 29, 2005 11:57 pm

DarioB napisał/a:
Sabaoth napisał/a:
Wypróbowałem i działa. Jest tylko jedno ale, żeby mieć nieograniczoną możliwość dzwonienia trzeba wykupić 5 Euro kredytu i dalej dzwonić za darmo.


co przez to rozumiesz??? czas trwanaia rozmowy czy te pozostałe kraje??
a tak BTW to chyba jest voipbuster2 bo na ich stronie znalazłem linka do tego nowego programu.

Primo. Po odbyciu dwóch rozmów do Polski, trzecia została po ok. 10 minutach przerwana i pojawiła sie informacja o konieczności wykupienia kredytów za 5 Euro jeśli chce się rozmawiać dłużej niż 1440 sekund :^^

Secundo. Nawet nazwę mają podobną ale nie da się użyć logina z VBustera w VStuncie. Może to będzie jakaś wersja rozwojowa. I jeszcze jedno, na VB jest trochę lepsza jakość rozmowy niż na VS.

Ale chyba wykupię te 5 Euro kredytu żeby bez żadnych ograniczeń dzwonić do Polski.

DarioB - Pią Lut 24, 2006 8:23 pm

Dostałem właśnie namiary na nowy program i go testuję :)

www.internetcalls.com

jak na razie zero kosztów (12 minut już wygadałem).
Jeśli zaś okaże się, że będzie to tak, jak w jednym z poprzednich programów, że po 20 darmowych minutach każą wpłacic kaucję, którą i tak uważam za groszową sprawę (5-10 Euro) , to zachęcam do założenia nowego konta i gadania za free w dalszym ciągu.

W razie problemów pomogę.

PS. Jakość :==

Corzano - Pią Lut 24, 2006 9:06 pm

Dzięki Dario. Bardzo się przyda.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group