Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Poczta w domenie kocham.gdansk.pl
Autor Wiadomość
szy 


Dołączył: 23 Paź 2004
Posty: 31
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 10:00 pm   Poczta w domenie kocham.gdansk.pl

Cześć.

W nawiązaniu do pytania Mikołaja przy przywitaniu, a może jako moje wpisowe na forum 8) ...

Kilka lat temu, przy okazji wielkiego zdjęcia gdańszczan, rozdawaliśmy aliasy pocztowe w domenie kocham.gdansk.pl. Akcja po jakimś czasie została zawieszona, ale rozdane adresy (afair kilkaset sztuk) funkcjonują do dziś.

Nie widzę przeszkód, by do tego wrócić, ale proszę o jedno: adres składać się powinien z inicjału imienia i nazwiska, np. j.kowalski@kocham.gdansk.pl.

Podkreślam - to tylko alias, a więc przekierowanie poczty na inne, istniejące już, dotychczasowe Wasze konto. Nie zwiększa bałaganiu w programie pocztowym... ;)

Jeśli ktoś ma ochotę - zapraszam.

Pozdrawiam,
Szy.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 10:55 pm   

Zapytam z ciekawości: czy trzeba być w jakichś wyjątkowych konszachtach z UM, żeby dostać subdomenę cośtam.gdansk.pl ?

ps na stronie pewnego znanego Gdańszczanina :wink: obok działów "Gdańsk dziś" i "Gdańsk jutro" brakuje mi "Gdańsk wczoraj"
 
szy 


Dołączył: 23 Paź 2004
Posty: 31
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 11:10 pm   

Mikołaj napisał/a:
Zapytam z ciekawości: czy trzeba być w jakichś wyjątkowych konszachtach z UM, żeby dostać subdomenę cośtam.gdansk.pl ?


Nie. Subdomeny w gdansk.pl rejestruje obecnie TASK. To koszt 50 złotych rocznie. Jakiś rok temu jeszcze, robił to NASK, w Warszawie.

Rejestracja jest jak najbardziej ogólnodostepna. De facto, UM posiada delegację domeny www.gdansk.pl, na takiej samej zasadzie jak kocham.gdansk.pl.

Mikołaj napisał/a:
ps na stronie pewnego znanego Gdańszczanina :wink: obok działów "Gdańsk dziś" i "Gdańsk jutro" brakuje mi "Gdańsk wczoraj"


Oj, to nie do mnie bezpośrednio uwaga, ale... spróbuję przekazać komuś, kto może mieć moc sprawczą... :)

Szy.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk