Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Upoluj "graficiarza" :)
Autor Wiadomość
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 12:34 am   

Miał talent, znaczy się. Wiem, bo sam nie umiem malować. Może należałoby go zrehabilitować :hihi:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 12:39 am   

...bo jak to niektórzy mówia - mial troche racji...

oczywiscie to zdanko wyzej to glupi zart, jakby ktos mial problemy ze zrozumieniem. Wole napisac to jasno.
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:03 am   

I do czego to prowadzi relatywizm prawny. Ja nie zawsze muszę przestrzegać prawa, Ty nie zawsze musisz przestrzegać prawa, on, nie zawsze..., ona..., my..., itd. W końcu nikt nie przestrzega prawa. A prowadzi to do upadku umysłowego albo jeszcze czegoś duuużo gorszym.

Do seestrasse: pośród wielu różnych rzeczy mylił się co do Gdańska :co_jest:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 3:17 am   

Cytat:
I do czego to prowadzi relatywizm prawny. Ja nie zawsze muszę przestrzegać prawa, Ty nie zawsze musisz przestrzegać prawa, on, nie zawsze..., ona..., my..., itd. W końcu nikt nie przestrzega prawa. A prowadzi to do upadku umysłowego albo jeszcze czegoś duuużo gorszym.


Wiem, ale prawda jest taka, że człowiek sam nic na to nie poradzi a efekty tego upadku czasem są interesujące.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 9:16 am   

Cytat:
a efekty tego upadku czasem są interesujące

Ale czesciej sa po prostu nieprzyjemne :II
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 11:55 am   

No skoro piszesz "nie zawsze musza szanowac prawo" to ich wlasnie usprawiedliwiasz.
 
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 7:36 pm   

Cytat:
człowiek sam nic na to nie poradzi


nie poradzi, jeśli uzna to za normalne i przejdzie obok obojętnie...
_________________
Czyż nie rozumie pan, że wszystko, co piękne w architekturze, osiągnięto już dawno temu? Zostało to autorytatywnie stwierdzone. (Ayn Rand "Źródło")
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 2:02 pm   

Cytat:
No skoro piszesz "nie zawsze musza szanowac prawo" to ich wlasnie usprawiedliwiasz.


Ja inaczej interpretuje te słowa. Np. Nie muszę się z tobą zgadzać co oznacza poprostu że nie zawsze się zgadzam z tobą. Proste.

Napisałem że graficiaże nie zawsze muszą sanować prawo to znaczy, że nie powinniśmy oczekiwać od nich jak i od róznych innych ludzi, że zawsze bendą go przestrzegać.

Nie wiem o co wam chodzi, ale to bardzo dziwne, że muszę takie rzeczy tłumaczyć. 8O
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 2:47 pm   

Cytat:
Napisałem że graficiaże nie zawsze muszą sanować prawo to znaczy, że nie powinniśmy oczekiwać od nich jak i od róznych innych ludzi, że zawsze bendą go przestrzegać.

A dlaczego nie? Dlaczego oni mają stać ponad prawem.
Mam nadzieję, że nikt mnie okradnie. A jeśli to się stanie to nie będę usprawiedliwiał przestępcy lecz wymagał by ukarano go surowo. A graficiarze nie są nikim innym jak przestępcami (w 99%) niszczącymi cudze mienie (prywatne lub społeczne).
Cytat:
Nie wiem o co wam chodzi, ale to bardzo dziwne, że muszę takie rzeczy tłumaczyć.

8O
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 3:33 pm   

Przestępstwo jest przestępstwem i nie ma tu nic do tłumaczenia. Czy oni malują te ściany żeby nakarmić płaczące dzieci? To może po części by ich usprawiedliwiało.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 4:00 pm   

Tolerancja dla chuligaństwa to początek tolerancji dla przestępczości w ogóle. Od rzemyka do konika.
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 4:12 pm   

Cytat:
Tolerancja dla chuligaństwa to początek tolerancji dla przestępczości w ogóle

Ponoć w Nowym Jorku działania w drugą stronę bardzo pomogły - zaczynając walkę z najdrobniejszym chuligaństwem doprowadzono do ogólnego spadku przestępczości
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 4:27 pm   

Tak, tylko tam policja dostała wytyczne, że jak zatrzymany jest niegrzeczny należy mu porządnie przylać, jeśli wyciągnie broń należy go zastrzelić, a do tego ogłoszono dogmat, że za przestępstwo odpowiada przestępca, a nie społeczeństwo, szkoła, rodzina czy państwo.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 10:48 pm   

Stany to karykatura społeczeństwa. Nie ma się na tym co wzorować. W europie jest zniacznie mnijesza przestępczość choć policja nie jest tak brutalna. W stanach, zresztą w kanadzie jest podobnie, niemozna sobie nawet na przedmiesciach isć chodnikiem żeby gliny ciebie nie zatrzymały bo tam nikt nie chodzi pieszo więc podjeżdżają i pytają się co się stało. To dziwny kraj.

Moim zdaniem najskuteczniejszą walką z graficiażami nie jest łapanie ich bo to tylko co najwyżej podwyższa im poziom adrenaliny ale napewno nie przynosi skutku. Trzeba poprostu zamalowywać bazgroły natychmiast po tym jak powstaną. Graficiaże robią swoje grafiti nie dlatego, że lubią łamać prawo i sam akt wandalizmu sprawia im przyjemność lecz poto aby podziwiać swoje działa heh.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 10:53 pm   

Jakby im policja połamała paluchy, to nawet wzrost poziomu adrenaliny na nic by im sie nie przydał :hihi:

Cytat:
Trzeba poprostu zamalowywać bazgroły natychmiast po tym jak powstaną.
A kto ma za to płacić? Może właśnie złapani grafficiarze (jak już im sie połamie paluchy).
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk