Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Taki inny mały Gdańsk
Autor Wiadomość
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 4:25 pm   Taki inny mały Gdańsk

Moze komuś się spodoba, a może dzięki mnie ktoś sobie ulży i się tym dowartościuje. :OO
Drugie podejście. :)





_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 4:29 pm   

Niezłe... ale litości z tymi wymiarami obrazków :(
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 4:31 pm   

Dajcie spokój z tymi wymiarami. To są panoramy. Piszcie swoje posty wierszem,
enter po każdych ośmiu slowach i będzie git. :???: Sam muszę przewijać ekran aby zobaczyć całą panorame, ale nie zmniejszę jej bo straci na jakości. Wczytwyać powinny się dość szybko więc to nie problem rozmiaru dyskowego.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 4:35 pm   

W pierwszej chwili myślałem, że to zdjęcia makiety (zwłaszcza te na górze). Wspanaiły efekt z tym rozmazaniem/głebią ostrości. uzyskałeś to od razu obiektywem czy PS? Kolory to filtr "aged newspaper"?
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 5:46 pm   

Tak, każda fota to masa ręcznej roboty w PS. Filt to zwykła sepia. Pasował najlepiej moim zdaniem.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 6:12 pm   

Dziki REX napisał/a:
Dajcie spokój z tymi wymiarami. To są panoramy. Piszcie swoje posty wierszem,
enter po każdych ośmiu slowach i będzie git.


Wiesz Rexie, chyba jednak troszkę przeginasz...
Widać, że obce jest ci pojęcie netykiety i forum dyskusyjnego...
Propozycja "pisania wierszem" - hmmm, grzecznie cię tu o coś proszą, to sie dostosuj. Takie odzywki zachowaj dla kogoś innego.
A forum nie jest galerią fotografii, fotki są tu tylko pomocnicze, jako ilustracje jakiegoś problemu. Oprócz ciebie jest tu jeszcze pare osób które też fotografują, nawet nieźle, ale jakoś nie rozpychają ramek łokciami, jakoś dla nich nie jest to trudne. Znajdź sobie chłopie serwer na którym możesz zainstalować pełną galerię, a tu wrzucaj miniatury albo linki. Weź choćby przykład z Dario, jego galeria jest super.
Albo skorzystaj z zakładki "album" - to też jest miejsce na takie fotki.
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 6:46 pm   

"Album" to może lepiej nie :hihi: Nie potrafię tego naprawić...
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 7:28 pm   

W końcu ruszy, nieprawdaż?
:wink:
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 7:41 pm   

ale ja naprawdę nie wiem, jak to naprawić!
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 8:36 pm   

knovak napisał/a:
Dziki REX napisał/a:
Dajcie spokój z tymi wymiarami. To są panoramy. Piszcie swoje posty wierszem,
enter po każdych ośmiu slowach i będzie git.


Wiesz Rexie, chyba jednak troszkę przeginasz...
Widać, że obce jest ci pojęcie netykiety i forum dyskusyjnego...
Propozycja "pisania wierszem" - hmmm, grzecznie cię tu o coś proszą, to sie dostosuj. Takie odzywki zachowaj dla kogoś innego.
A forum nie jest galerią fotografii, fotki są tu tylko pomocnicze, jako ilustracje jakiegoś problemu. Oprócz ciebie jest tu jeszcze pare osób które też fotografują, nawet nieźle, ale jakoś nie rozpychają ramek łokciami, jakoś dla nich nie jest to trudne. Znajdź sobie chłopie serwer na którym możesz zainstalować pełną galerię, a tu wrzucaj miniatury albo linki. Weź choćby przykład z Dario, jego galeria jest super.
Albo skorzystaj z zakładki "album" - to też jest miejsce na takie fotki.


Powiem tobie tak, jak cię to drażni to nie wchodź do tego tematu. Wrzucałem panoramy już
na kilku forach i nigdzie mi nikt nie zwracał uwagi z tak głupiego powodu. Co więcej,
wrzucanie panoram jest czymś normalnym i poto przeglądarki mają na dole pasek aby mój
je przewijać. Im większy rozmiar panoramy tym lepsze złudzenie przy oglądaniu na
monitorze. Zauważ, że nie wrzucam na złość zwykłych zdjęć, niewiadomo jakich
rozmiarów. Skoro lubicie taki oficjalny ton to powiem tylko, że zachowanie niektórych
forumowiczów nosi znamiona złośliwej dyskryminacji.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
lucy 
Lusia


Dołączyła: 09 Mar 2004
Posty: 638
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 9:24 pm   

Piękne zdjęcia :D Naprawdę piękne :==
 
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 9:41 pm   

Qrcze, nie rozumiesz Rexie po ludzku? Jeśli na innych forach to lubią to ok, ich sprawa. Niekoniecznie tutaj. Np. ja przy swoim malym monitorze zmuszony jestem przewijać połowe obrazu, bez sensu.
Poza tym forum jest dla wszystkich uczestników, czy mam nie zaglądać do wątków sygnowanych przez ciebie? Tak rozumiem tekst "jak cię to drażni to nie wchodź do tego tematu". To właśnie trąci "złośliwą dyskryminacją"... :II
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 9:58 pm   

Będę umieszczał w tytule ostrzężenie, groźne panoramy, ok?

A to dla ciekawskich, inne starsze panoramy. Gdybym mógł zastosować taki mechanizm jak na tej stronie nie byłoby problemu, ale teraz też nie musi być. Wystarczy zmienić swoje podejście. Napisałeś, że forum jest dla wszystkich a jednak jak widzę niektórym podobają się moje foty więc czemu miałbym im odbierać prawo do ich zobaczenia.
http://www.drex2.republika.pl/index.html
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 10:16 pm   

Posłuchaj Rexie - nazywanie prośby o to czy tamto, kierowanej przez kilku użytkowników forum (w tym Wielkiego Architekta) "głupim powodem" jest niegrzeczne. Jeżeli nie umiesz się zachować, to może nie tyle my będziemy omijać Twoje tematy, tylko może Ty po prostu nie pisz. Co mogę Ci ułatwić.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 11:15 pm   

Rób jak uważasz, to wasze forum. Nazwałem powód głupim, gdyż moim zdaniem szum jaki wokół tego robicie jest nieadekwatny do wagi popełnionej zbrodni. Jeśli mam zostać za to skazany na potępienie przez klan rzygaczy przyjmę wyrok na mą głowę. Ordnung must zein.

Jeśli jednak mam prawo do mowy obrończej zanim ława sprzysięgłych skrzywi swoje kciuku ku dołowi pragnął bym aby szanowne towarzystwo wzięło pod uwagę mój młody wiek heh, niekaralność i nieposzlakowaną opinię a nim spadnie na mą szyję topór kata zakrzyknę jeszcze "Zginę za szerokie horyzonty w panoramach mego ukochanego miasta" i usta me zamilknął na wieki.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk