Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyspa Spichrzów - faza projektowa
Autor Wiadomość
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 8:52 pm   

Cytat:
Czyli maksymalnie zachowacze a to nie generuje rozwoju czyli spycha nasze miasto w niższej ligi.
City Forum jest znaczy się bardzo postępowe i nadaje miastu lepszą pozycję?
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 8:53 pm   

Grün napisał/a:
Czego oni was tam uczą...?


kogo? gdzie?
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 8:54 pm   

No słyszałeś przecież :) Ciekawe czemu Jarmark nie odbywa się w takim razie gdzieś na Wiszących Ogrodach, albo na Osiedlu Kryształowym - toż to przecież pierwsza liga i tamta właśnie architektura, a nie te obrzydliwe, tandetne makiety na Głównym Mieście powinny przyciągać miliony pierwszoligowych turystów.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:12 pm   

Sabaoth napisał/a:
Cytat:
Czyli maksymalnie zachowacze a to nie generuje rozwoju czyli spycha nasze miasto w niższej ligi.
City Forum jest znaczy się bardzo postępowe i nadaje miastu lepszą pozycję?


Z pewnością nie. Ale czemu nie czytasz moich wypowiedzi tylko dopisujesz swoje myśli do moich wyrawnych z kontekstu słów. Przeczytaj uważnie a zrozumiesz o co mi chodzi. Napewno nie o city forum.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:14 pm   

Grün napisał/a:
No słyszałeś przecież :) Ciekawe czemu Jarmark nie odbywa się w takim razie gdzieś na Wiszących Ogrodach, albo na Osiedlu Kryształowym - toż to przecież pierwsza liga i tamta właśnie architektura, a nie te obrzydliwe, tandetne makiety na Głównym Mieście powinny przyciągać miliony pierwszoligowych turystów.


Do kogo kierujesz to bezsensowne pytanie?
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:16 pm   

Słuchaj no, nie życzę sobie kierowania do mnie takich uwag. Nie ma bezsensownych pytań, mogą być co najwyżej bezsensowne odpowiedzi. Zbliżasz się tonem swoich enuncjacji do cienkiej czerwonej linii.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:26 pm   

Ojoj. Cały czas mam wrażenie, że dla niektórych złośliwość zawarta w wypowiedzi jest wazniejsza niż merytoryczna dyskusja. Ja wasze wypowiedzi czytam dokładnie i staram się zawsze odpowiedzieć argumentami, ale gdy tobie i innym kończą się argumenty zbaczasz w stronę takich przesyconych ironią wypowiedzi jak twoja poprzednia. Zastosuj wobec siebie taką samą krytykę jak wobec mnie to będziemy kwita bo narazie prubujesz stwarzać tu tylko pozory swojej wielkiej inteligencji a nie potrafisz nawet proewadzić dyskusji. Myślisz, że wszyscy na tym forum są ślepi i tego nie widzą? Nie lubię zakamuflowanego hamstwa więc wyłóż mi swoje żale prosto w twarz jak masz jakieś. Groźby nie robią na mnie wrażenia, argument siły nie jest żadnym argumentem.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:37 pm   

Nie mam do Ciebie żadnych żalów. Nie pochlebiaj sobie. Po raz kolejny posuwasz się do osobistych wycieczek, a to jest na tym forum niedopuszczalne. Nikt Cię nie upoważnił do oceniania mojej inteligencji ani kultury. Na to to sobie jeszcze musisz poważnie zapracować.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:41 pm   

Czyli do czasu aż sobie zapracuję muszę znosić złośliwości i docinki z twojej stron rozumiem?
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 10:45 pm   

A jakie są złośliwości i docinki dotyczące personalnie Ciebie w tym poście, który nazwałeś bezsensownym? Albo nauczysz się, że tu się rozmawia o problemach, a nie o cechach osobowych uczestników, albo nie masz tu czego szukać.
Prawda, czasami sobie z siebie żartujemy, ale nikt nie posuwa się do zarzucania drugiemu chamstwa czy kwestionowania jego inteligencji.
 
 
Dziki REX 


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 257
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 11:11 pm   

Drobne żarty na dłuższą metę stają się naprawde męczące więc nie powinieneś się dziwić, że wkońcu wybuchłem. Twój post był żartem wymierzonym we mnie i mającym na celu odwrócić uwagę o sensu dyskusji co zaowocowało ładnym oftopem. No ale wyciągam rękę na zgodę. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej.
_________________
Jestem gupi i wszyscy bardzo mnie rzałują!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 11:39 pm   

Wyciągasz rękę na zgodę? Po tym jak nazwałeś moje zachowanie chamstwem (ściśle rzecz biorąc "hamstwem") i zarzuciłeś mi że nie potrafię prowadzić dyskusji?
Nie, kolego, winien mi jesteś przeprosiny, a nie rękę na zgodę, bo ja Ci nic nie zrobiłem - jeśli wziąłeś ten post osobiście, to sprawa Twojego odbioru - on nie był o Tobie, tylko o architekturze. Ty obraziłeś mnie personalnie.
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 12:44 am   

Dziki REX napisał/a:
No ale wyciągam rękę na zgodę. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej

Grün napisał/a:
Wyciągasz rękę na zgodę? Nie, kolego, winien mi jesteś przeprosiny, a nie rękę na zgodę

Tych kilka postów powinienem natychmiast wywalić, bo to kolejny raz, kiedy zbacza się z tematu aby komuś dogryźć. I zrobiłbym tak, gdyby nie wspaniały i długo oczekiwany gest Rexa - ręka na zgodę. Jakie są jego intencje - w mojej ocenie sprawa jest jasna.
Grün, z całym szacunkiem, ale Twoja zapiekłość jest dla mnie niepojęta. Może jak Rex nie przeprosi dobrowolnie, to go pozwiesz?
Niepotrzebne wymachiwanie szabelką, kiedy ktoś wyciąga do Ciebie ręke za zgodę.

Na koniec ponownie proszę wszystkich o unikanie niepotrzebnych złośliwości.
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 8:26 am   

Mikołaj napisał/a:

Grün, z całym szacunkiem, ale Twoja zapiekłość jest dla mnie niepojęta. Może jak Rex nie przeprosi dobrowolnie, to go pozwiesz?
Niepotrzebne wymachiwanie szabelką, kiedy ktoś wyciąga do Ciebie ręke za zgodę.



A dla mnie reakcja Grüna jest całkiem zrozumiała. Kilka dni temu Rex w taki sam sposób potraktował mnie: Zajął się moją osobą (zostawiając temat dyskusji), zrobił mi pseudopsychoanalizę, pouczał, jak ja mam się zachowywać, a potem (po mojej reakcji) "zaproponował" zeby na siebie nie wsiadać. Czyli "wyciągnął rękę na zgodę".

Takie postepowanie to zwykła hipokryzja. I ja podobnie do Grüna nie mam zamiaru udawać, że nic się nie stało.
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 10:15 am   

Jeśli na tym forum można kogoś bezkarnie personalnie obrażać, a potem "wyciągać rękę na zgodę" to ja faktycznie wychowany jestem w jakiejś nie przystającej do rzeczywistości kulturze. Jeśli kogoś obrażę a ten ktoś objawi to w jasny sposób, to go przepraszam, a nie proponuję mu zgodę - zgoda może być, jeśli nastąpiło nieporozumienie, kłótnia itd.
Nie pozwę Rexa, bo w sprawach kultury osobistej sądy polskie nie są władne orzekać.
Jeżeli domaganie się przeprosin to wymachiwanie szabelką, to nie widziałeś Mikołaju jeszcze wymachiwania szabelką.
A przy okazji, skoro powinieneś był usunać te posty, to ja mam pytanie, od którego i w którym momencie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk