Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Tereny z Forum Radunia Historia i Przyszłość.
Autor Wiadomość
Forum-Radunia 
Karolina

Dołączyła: 06 Paź 2016
Posty: 5
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 7:35 pm   Tereny z Forum Radunia Historia i Przyszłość.

Witam.

Chciałabym założyć wątek z miejscem związanym aktualnie z Forum Radunią i jej najbliższą okolicą m.in Biskupią Górą, która jak myślę jest już " Skazana " na na przemiany związane z budową tej wielkiej Galerii Forum handlu i nie tylko handlu nawiasem mówiąc bo i ma tam być podobno bardzo dużo biur m.in o ile wiem Tele Mango zamwiło już tam 1200 metrów powierzchni powierzchni.

Chcę by znalazły się tutaj zdjęcia i nie tylko zdjęcia z miejsca jakie znajduje się pomiędzy Huciskiem, Okopową, 3 Maja i Biskupią Górą.

Mieszkałam w tej okolicy i pracowałam i jestem z nia związana emocjonalnie, myślę, że i budowana Galeria Forum przypadnie mi do serca.

Zapraszam do tworzenia Historii tego miejsca razem ze mną, może uda się nam sprawić, że ta nowoczesna Galeria Forum znajdzie swoje korzenie w historii naszego miasta i w historii tego miejsca... Myślę, nawiasem mówiąc, że ona powinna nazywać się Galeria Hanza... No ale cóż, Radunia też dobrze wypada...a może i lepiej.

Forum-Radunia-Tablica.jpg
Plik ściągnięto 4765 raz(y) 58,42 KB

_________________
Karolina Fahrenheit Vitalog Forum Radunia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk