Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Fotografia w Gdańsku 1863-1870 | PREMIERA | wiosna 2016
Autor Wiadomość
dimedia 
I_Dunajski

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 12
Wysłany: Pią Paź 23, 2015 9:05 am   Fotografia w Gdańsku 1863-1870 | PREMIERA | wiosna 2016

Drodzy Przyjaciele Fotografii i Starego Gdańska

Od roku się nie odzywałem, ale było to związane z intensywną pracą nad drugą częścią "Fotografii w Gdańsku". Po ponad dwóch latach wytężonej pracy przyszedł czas na kontynuację fotograficznej historii Gdańska. Prace nad książką są już na ukończeniu i robiłem wszystko, aby premiera odbyła się jeszcze przed świętami, ale ponieważ zależy mi na jakości przesunąłem premierę na wiosnę 2016.

Na początku planowałem opisać kolejne piętnaście lat, jednak ilość informacji i odnalezionych zdjęć okazała się zbyt obszerna, z czego należy sie tylko cieszyć.
Z wielkim bólem musiałem dokonać wyboru, czy opisać więcej lat, czy pokazać więcej zdjęć. Zdecydowanie wybrałem to drugie rozwiązanie, ponieważ jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiące słów. Ostatecznie w drugim tomie opisałem w sposób chronologiczny rok po roku, i miesiąc po miesiącu działalność gdańskich zakładów w latach 1863-1870.

O szczegółach premiery poinformuję w osobnej wiadomości i zachęcam do zakupu pierwszej części. Pozostało niecałe trzysta albumów.
Dziękuję wszystkim za każdą zakupioną książkę, a wszystkie osoby zainteresowane zakupem zarówno pierwszej jak
i drugiej części proszę o kontakt na emaila: idunajski@wp.pl

Do zobaczenia wkrótce.

005.png
Plik ściągnięto 5451 raz(y) 117,05 KB

004.png
Plik ściągnięto 5451 raz(y) 115,86 KB

003.png
Plik ściągnięto 5451 raz(y) 113,54 KB

002.png
Plik ściągnięto 5451 raz(y) 111,22 KB

001.png
Plik ściągnięto 5451 raz(y) 110 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk