Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
VIII Edycja Mikołaje na motocyklach
Autor Wiadomość
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 10:37 am   VIII Edycja Mikołaje na motocyklach

Pragnę poinformować Szanowne Grono FDG o kolejnej zbiórce pieniążków na posiłki dla dzieci i wielkiej paradzie motomikołajów. :miko:
Może w tak zwanym międzyczasie ktoś zaraził się motocyklizmem? :==
To czas żeby wpaść na jedyną w swoim rodzaju imprezę!

Po szczegóły klikaj lewym delikatnie

Tym razem jedziemy z gdańskiej Zaspy do Gdyni. :miko:
_________________

 
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Nie Lis 21, 2010 2:20 am   

Cytat:
Może w tak zwanym międzyczasie ktoś zaraził się motocyklizmem?
Pewnie, że tak. :wink: Ona. :)
Parada wyjdzie pewnie dobrze, jak co roku. Ale nie w tym rzecz. Jeżeli ktoś z Was chce dorzucić się do worka, będzie to mile widziane. My mamy z tego tyle, że przelecimy bezpiecznie przez 3miasto. W jedną stronę. :wink:
_________________
Poldergeist
 
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 3:53 pm   

Mikołajowa zrzutka nieźle wyszła kliku myku i poczytaj super!
_________________

 
 
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 8:29 pm   

Kolejna nasza,motocyklistów akcja!!! http://mikolaje.gd.pl/portal/
Dodam tylko że sponsorem obiadów dla dzieci może być każdy.
Wystarczy wpaść do jednego z punktów wymienionych na stronie,wpłacić 20 zł,otrzymać naklejkę motomikołajową :) może z czasem ktoś zakupi sobie jakieś dwa koła :) a wkład będzie miał i to niezły-start z taką nalepką w motocyklizm jest cool :==
Pozdro Mikołaje wszelkich opcji/wyznań/ras/płci*!

*zaznacz właściwe i nie pytaj o dalsze czynności :zgooda:
Hohohoo :miko:

Dla pierwszych 3 darczyńców którzy okażą naklejkę z wpłatą oferuję przejazd na tzw.plecaka :) do umówienia w skali przyszłego roku oczywiscie :)
bilet na obiady 20zł=20 minut latania :^^ w kask wyposażę oczywiście :wink:
_________________

 
 
Kanalarz 
Kanalarz


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 37
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:19 pm   

tobocian napisał/a:

Dodam tylko że sponsorem obiadów dla dzieci może być każdy.

No to doradź Tobocian, jak ja mogę mogę przekazać z Holandii skromną sumkę. Do Gdańska specjalnie w tym celu raczej nie przyjadę a na podanej stronie internetowej nie znalazłem żadnego konta. Jeśli istnieje, to może mi je podasz?… Najlepiej z kodami tzw. IBAN i BIC.
 
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 11:18 pm   

Kanalarz, z całym szacunkiem jeżeli nie "bijesz piany" to niestety jest to zbiórka gotówki... napisałem o punktach wpłat. :)
Jako Motomikołaje nie wzięliśmy pod uwagę chętnych do wpłat na konto.
Pozostaje dobra wola i jeżeli ufasz to możesz przelać na moje konto a ja wpłacę za Ciebie,kwity do wglądu oczywiście będą. :) :miko: jeżeli byłby ktoś również zainteresowany to bardzo plis na pw :zgooda:
Ps.po paradzie jedziemy do dzieci przebywających na Oddziale Onkologii i Chemioterapii AMG...
lekarze strasznie się dziwią ale po naszych wizytach(czyt.świętych mikołajów :wink: ) bardzo poprawiają się wyniki badań dzieciaków...
i o to chodzi,o to chodzi! :)
_________________

 
 
justine2 


Dołączyła: 27 Lis 2011
Posty: 197
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 2:45 pm   

tobocian napisał/a:
lekarze strasznie się dziwią ale po naszych wizytach(czyt.świętych mikołajów :wink: ) bardzo poprawiają się wyniki badań dzieciaków...
i o to chodzi,o to chodzi! :)


Sorki za malutki OT - wśród lekarzy też jest niemała grupa zapalonych motocyklistów. Znam, np. pana doktora z GUM, który jeździ Hondą Varadero, a drugi z Kościerzyny - dla odmiany - ma piękną BMW.
 
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 10:45 pm   

justine2, wiemy i nie ma co rozpisywac się na temat motocyklistów-lataja wszyscy :^^ nawet prezydenci hehe tylko w obstawce ;) a tu idzie o zrzutkę na obiady dla dzieciaków :zgooda:
_________________

 
 
justine2 


Dołączyła: 27 Lis 2011
Posty: 197
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 10:59 pm   

tobocian napisał/a:
justine2, wiemy i nie ma co rozpisywac się na temat motocyklistów-lataja wszyscy :^^ nawet prezydenci hehe tylko w obstawce ;) a tu idzie o zrzutkę na obiady dla dzieciaków :zgooda:


Troszkę zapachniało mi protekcjonalnym tonem, ale może jestem przeczulona? To chyba już powszechna specyfika starych forów, w których siłą rzeczy tworzy się grupa przyjaciół, którzy bronią "elitarnej" hermetyczności takich miejsc przed świeżą krwią. Nie widzę, żebym rozpisywała się ogólnie o "hoplu" na punkcie motocykli - napisałam, to co napisałam tylko w kontekście tego, że mikołaje na motocyklach moga być dobrze odbierani przez środowisko medyczne (a przynajmniej jakąś jego część), bo tam są tacy sami pasjonaci dwóch kółek.

Cel waszej akcji - szczytny.
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 12:32 am   

Jesteś przeczulona. :)
_________________
Poldergeist
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 12:51 am   

Justine, nie przejmuj się - Tobocian ma po prostu specyficzny styl pisania, ale emotki, których użył powinny dać Ci do myślenia.
Generalnie, do wypowiedzi wszystkich użytkowników (przynajmniej tych starszych stażem) lepiej podchodzić na luzie - rzadko się zdarza, byśmy na dzień dobry chcieli glanować "nowych". :wink:
_________________
da, da, da...
 
 
ruda 
Mierzeja


Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 1792
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 7:59 am   

Warto zajrzeć na Dar Młodzieży - od 11 do 15.00. :== Akademia Morska tak włączyła się do Motomikołajów.

A Paradę wprowadzi na Skwer Kościuszki Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej.
_________________
„Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom”.
 
 
tobocian 


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 683
Wysłany: Pon Gru 05, 2011 10:42 pm   

I tradycyjnie podjechaliśmy po imprezie w 20 motocykli do dzieci na Oddział Onkologii i Chemioterapii wręczyć prezenty i oczywiście poprawić wyniki badań(działa,poważnie)



No. :)
A Gdańsk ma piękny budynek onkologiczny dla dzieci...oby był pusty... :biedactwo:
hohohoo! :miko:
dobra koniec bo w końcu cierpliwość modów i admina się skończy :^^
_________________

 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Pon Gru 05, 2011 11:32 pm   

tobocian napisał/a:
dobra koniec bo w końcu cierpliwość modów i admina się skończy

Oj tam oj tam :wink:
http://www.gdansk.pl/galeria?c=1320
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Wto Gru 06, 2011 2:01 am   

Tej inicjatywy nie firmuje żaden polityk, nikt na niej nie robi marki ani kasy. Akcja jest organizowana przez mieszkańców trójmiasta i związana z nim jak słusznie promowane wspomnienia chłopaków w niebieskich beretach. Niegdyś. Nie ma nic wspólnego z patologią odmóżdżonych debili tnących 220 km/h w terenie zabudowanym. Też jesteśmy przeciw.

Nie przeginaj Tobocian. :wink:

Byłem tam na 200 i dziękuję Tobocianowi, i ekipie za robotę jaką włożyli w tę imprezę. Na onkologię dziecięcą nie dotarłem bo zamarzłem w przemoczonych szmatach. Lata robią swoje. :II
Jedno co mnie dziwi, to fakt kompletnego olania tego typu imprez przez Gdańsk. Gdynia odcina kupony. I słusznie. :wink:
_________________
Poldergeist
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk