Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje Wirtualne Muzeum
Autor Wiadomość
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 9:20 am   Moje Wirtualne Muzeum

emetro.pl napisał/a:
Wirtualne Muzeum
JoSz 2010-02-17, ostatnia aktualizacja 2010-02-17 14:25:01.0

Na początku lutego wystartował serwis dla kolekcjonerów i zbieraczy MyViMu.com. Strona umożliwia utworzenie w prosty i szybki sposób własnego "wirtualnego muzeum", w którym można zaprezentować swoje niesamowite zbiory

Każdy z nas ma na strychu, w szufladach czy tajnych skrytkach cenne przedmioty, które czasem są tylko zbieraczami kurzu, a czasem stanowią centrum kolekcjonerskiej pasji. Każdy z tych przedmiotów posiada własną historię i swoje unikalne cechy, może więc warto podzielić się nimi z innymi? Tym bardziej, że od kiedy powstał serwis MyViMu.com można zrobić to bez ruszania się z domu.

Moje Wirtualne Muzeum powstało z myślą o zjednoczeniu miłośników kolekcjonowania, poszukiwaczy oraz wszystkich, których pasjonuje zbieractwo. Autorzy strony stworzyli wirtualny świat, w którym ożywają wspomnienia, a kolekcje otrzepane z kurzu zaczynają znów błyszczeć. Odkrywane są długo strzeżone tajemnice, a poustawiane na wirtualnych półkach eksponaty okazują się być prawdziwymi skarbami.

Serwis składa się z wielu muzeów tworzonych przez użytkowników. Każdy kolekcjoner rejestrując się ma możliwość założenia swojego wirtualnego miejsca, dodania zdjęć eksponatów, opisanie i pogrupowanie ich w kolekcje. Wirtualne muzea można zwiedzać całodobowo i bez ograniczeń. To ciekawa i bardzo wygodna alternatywa dla tych leniwych, którzy czasem nawet latami wybierają się do muzeum, ale ciężko im się do tej wycieczki zmobilizować.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk