Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szesnastka, noże i Biskupia Górka
Autor Wiadomość
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 2:37 pm   Szesnastka, noże i Biskupia Górka

Moja ciekawość też jest niezaspokojona :hihi: Tym bardziej, że patrząc po obrazkach, tamte rejony są dla mnie bardzo swojskie - a czemu, to innym razem :wink: To raz, a dwa - że kiedyś słyszałam, że kto się tam wybierze, to już nie wróci - no i dlatego też sama nigdy w tamtych okolicach nie byłam :hihi:
Wydzielone z tematu - Poszukuję zdjęć z ul. Biskupiej, Na Stoku i okolic.
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
Ostatnio zmieniony przez Dostojny Wieśniak Nie Gru 06, 2009 12:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 2:41 pm   

Masz na myśli ul. Górka? Że niby stamtąd przysłowiowo można nie wrócić?
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 2:58 pm   

Jak zwykle pokręciłam albo nie doczytałam :roll: Biskupią miałam na myśli - słyszałam, że stamtąd (i jeszcze z Neufahrwasser :wink: ) się nie wraca :hihi:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 3:19 pm   

Osobiście uważam, że wszędzie można iść z aparatem i wrócić z powrotem z nim oraz zdjęciami.. Jednak w pewne rejony Gdańska warto wybrać się z rana, gdy raczej pusto jest na ulicach i rozglądać się wokół siebie, czy już jakaś grupka sępów nie zleciała się pod którąś klatką.. Z drugiej strony to nie jest korespondencja wojenna. A i tam ludzie jeżdżą i wracają... Zazwyczaj :wink:
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 7:21 pm   

Wiem że blablam, ale nie mogę się powstrzymać :hihi: Widzisz, bavar, ty nie jesteś młodą dziewczyną o wyglądzie szesnastolatki - tak jak ja - a młode dziewczyny z niektórych miejsc z aparatem, komórką i pieniędzmi nie wracają... :roll: A w Gdańsku miałam już takie sytuacje, że od pewnego czasu nauczyłam się zawsze nosić przy sobie scyzoryk :roll:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
grzechuu 
Gdańsk-Piecki


Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 909
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 8:10 pm   

Inga napisał/a:
Wiem że blablam (...) przy sobie scyzoryk :roll:


[najwyżej się wytnie :wink: :tniemy: ]

a tak w ogóle to co za bojowa "młoda dziewczyna o wyglądzie szesnastolatki" :hihi:
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 8:52 pm   

A miałam nie blablać :hihi: Bojowym też trzeba czasami być :wink: A serio - wyglądam na młodszą niż jestem, a że zdaża mi się łazić po mało ciekawych miejscach o dziwnych porach - to bez noża lepiej, żebym się nie wybierała :roll: A tu, gdzie mieszkam, też są miejsca, z których się ponoć nie wraca - ale jakoś ja wracam :hihi:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 12:41 am   

Szesnastka ze scyzorykiem w garści, cyfrówką, komórką i piernikami w kieszeni, aż korci prośba o jakieś foty. :hihi:
_________________
Poldergeist
 
bijouM 
.


Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 291
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 2:57 am   

Dostojny Wieśniak napisał/a:
Szesnastka ze scyzorykiem w garści, cyfrówką, komórką i piernikami w kieszeni, aż korci prośba o jakieś foty. :hihi:


no ja nie wiem :głupi_ty: ..zdjęcia a co na to Toja żona :głupi_ty:
 
tomi 


Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 156
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 11:15 am   

Inga napisał/a:
Jak zwykle pokręciłam albo nie doczytałam :roll: Biskupią miałam na myśli - słyszałam, że stamtąd (i jeszcze z Neufahrwasser :wink: ) się nie wraca :hihi:


miszkałem kiedys na biskupiej teraz ostatnie 4 lata na neufahrwasser :) i zyje aha nie jestem ani młoda dziewczynka ani małym aryjczykiem hehe ale bardziej obawiałbym sie osiedfli i blokersów niz ludzi ze starych dzielnic.

pozdrawiam
_________________
Foto-Lisek
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 12:31 pm   

Dostojny Wieśniak napisał/a:
aż korci prośba o jakieś foty. :hihi:

Ależ Dostojny... Toż to prośba co najmniej niestosowna :hihi: A jak ktoś chce mnie zobaczyć :wink: - 22 latkę o wyglądzie szesnastki, z cyfrówką w garści, komórką w plecaku, z nożem w kieszeni i niestety bez pierników :hihi: - to proszę poszukać latem w okolicach Długiego Targu :mrgreen:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 7:33 pm   

To ja już nie wiem.. :???: Wychowałem się w chełmskiej 'wielkiej płycie', do szkół chadzałem m.in. na Siedlcach [sławetne okolice ul. Szarej], na Dolnym Mieście [ul. Głęboka] no i na Oruni [ul. Smoleńska, za torami :mrgreen: ]. Chwilę studiowałem na omawianej ul. Biskupiej [uczęszczając tam pieszo :wink: ].. Aktualnie na chlebek zarabiam pracując z osobami wykluczonymi społecznie, z tymi którym trochę w życiu się nie udało w... Neufahrwasser :hiihihi: I czy to w czymś ma być znamienne? Żyję, choć mam pokorę wobec ziomali z w/w okolic :hihi:
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
diablica 

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 8:13 pm   

Bavar dobrze piszę, trzeba mieć wobec nich pokorę.
Ja sama bym się tam mówiąc szczerze nie wybrała, i jak miałam iść na wyżej wspomnianą Górkę na uczelnię to aż mnie ciarki przechodziły.
Samemu to raczej trzeba uważać, bo oczu w koła głowy się nie ma.A po co kosić los.
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 8:40 pm   

bavar napisał/a:
ul. Smoleńska, za torami ].

O, słodka Orunio moja ! :wink: Toż to na Smoleńskiej w internacie moja pierwsza gdańska młodość minęła ! :hihi: Ponad trzy tygodnie tam mieszkałam - i właśnie przez te trzy tygodnie, wypełnione w znakomitej większości szlajaniem się po Mieście - Miasto pokochałam :mrgreen: Ale nóż nauczyłam sie nosić już później :hihi:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 8:50 pm   

Inga napisał/a:
Toż to prośba co najmniej niestosowna :hihi:

Nie no, propozycja jak propozycja. To zdjęcia mogą być co najwyżej niestosowne. :tralalala:
_________________
Poldergeist
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk