Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mam już tego dość!
Autor Wiadomość
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 5:23 pm   Mam już tego dość!

Cholera, ruszyła jakaś lawina ludzi, którzy logują się na forum, zakładają wątek i jednocześnie piszą do mnie na priv albo na maila, żebym im udostępnił swoje materiały! szlag mnie już trafia! :evil: A poszli ode mnie! :shoot: Jak mam ochotę coś udostępnić, to robię to na forum, i żadne pisanie na inne adresy nic wam nie pomoże!
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
diablica 

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 5:26 pm   

czytam to forum od dłuższego czasu i stwierdzam..., że chyba pierwszy raz się tak wnerwiłeś.
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 6:28 pm   

pumeks napisał/a:
zakładają wątek i jednocześnie piszą do mnie na priv albo na maila, żebym im udostępnił swoje materiały

Może nie mają czym wypełnić tego wątku?

A ja dodatkowo zauważam, że wraz ze wzrostem ilości forumowiczów spada ich jakość :II
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
diablica 

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 6:47 pm   

Sabaoth napisał/a:
pumeks napisał/a:
zakładają wątek i jednocześnie piszą do mnie na priv albo na maila, żebym im udostępnił swoje materiały

Może nie mają czym wypełnić tego wątku?
:II

To chyba nie chodzi o to, że mi ma się czym wypełni tego wątku. To forum jest jedynym takim forum o Gdańsku, gdzie się można dowiedzie się czegoś więcej, niż to co jest napisane na tabliczkach przytwierdzonych do zabytków.Nie ma co ukrywa, że szybciej można zdobyć informację dostając gotowy materiał od kogoś, niż szukać samemu.
 
feyg 


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 1166
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 6:55 pm   

Mam nadzieję że nie zrywasz z FDG. Z drugiej strony świeża krew na forum jest też potrzebna. A do wiedzy nie dochodzi się w jeden dzień.
_________________
Pozdrowienia z Małego Kacka
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:04 pm   

Pewnie że nie zrywam. Natomiast zrywam z dobrymi obyczajami i nie będę odpowiadał na maile od nieznajomych, szczególnie takie typu: cześć, widziałem na forum, że zbierasz materiały na temat XYZ, proszę żebyś mi je udostępnił. :evil:
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:07 pm   

feyg napisał/a:
Z drugiej strony świeża krew na forum jest też potrzebna. A do wiedzy nie dochodzi się w jeden dzień.


Uff.. A juz myślałem, że wprowadzony zostanie tutaj jakiś egzamin na pożądanego forumowicza, co by odsiać ziarno od plew :hiihihi:

Natomiast, co do takiego obruszenia się Pumeksa, to winno mu to tylko schlebiać jako forumowemu mędrcowi :dziadek: :haha: I pewnie schlebia - skoro się tym z nami raczył podzielić :hihi:

Luzik :wink:
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:11 pm   

Pumeks, ja poprosiłam na forum oficjalnie i ładnie :masta: i to nie był mój wątek :mrgreen: .
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
diablica 

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:14 pm   

[/quote]Uff.. A juz myślałem, że wprowadzony zostanie tutaj jakiś egzamin na pożądanego forumowicza, co by odsiać ziarno od plew :hiihihi: [/quote]

coś w stylu : aby dołączy do Naszego forum odpowiedz na poniższych 100 pytań dotyczących Gdańska :)
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:42 pm   

8O Pumeks, ja Cię chyba jeszcze nie widziałam wkurzonego... Nie denerwuj się, bezczelnymi ludźmi nie ma się co przejmować... :biedactwo: A tak swoją drogą - takie zachowania można uznać za pewną formę podziwu i szacunku wobec Twojej osoby :wink:
A co do jakości forumowiczów... Akurat ja nie mam prawa denerwować się na ludzi, którzy mało wiedzą - sama wiem mało, jak nie bardzo mało :wink: - mnie tam bardziej irytują ci, którzy rejestrują się i potem kompletnie nic nie piszą...
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:49 pm   

A ja zawsze w takich sytuacjach uspokajam siebie lub kogoś przypominając, iż przyszło nam żyć w czasach oficjalnego zrównania mądrości z głupotą, więc szkoda śliny, bądź klawiatury na dzielenie włosa na cztery... Za to wojny nie mamy ani też zaborów, rozbiorów, czy kolejnych wyborów :wink: Zawsze coś za coś :???:
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
Miro 


Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 2096
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 8:10 pm   

Pumeks jesteś nie tylko na tym forum kluczową postacią, a pozycja jaka masz powoduje,że powstają takie sytuacje,które drażnią. Jeśli się jest znanym na FDG z dużej wiedzy to chyba niedziwne, że jesteś zasypywany wieloma prośbami i pytaniami. Pytanie swoją drogą a odpowiedź swoją. W tym wszystkim najlepsze jest chyba ( i to jest duży komfort ), że sam decydujesz odpowiadać czy nie.

Miro
_________________
www.olszynka-walddorf.cba.pl
Ostatnio zmieniony przez Miro Sob Lis 28, 2009 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
grzechuu 
Gdańsk-Piecki


Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 909
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 9:11 pm   

pumeks napisał/a:
Pewnie że nie zrywam. Natomiast zrywam z dobrymi obyczajami i nie będę odpowiadał na maile od nieznajomych, szczególnie takie typu: cześć, widziałem na forum, że zbierasz materiały na temat XYZ, proszę żebyś mi je udostępnił. :evil:

A tym mniej irytujacym odpowiadaj linkiem do tego tematu :hihi:

Ale prawdę mówiąc, ostatnio na Forum robi się rzeczywiście bałagan. U mnie aż świta pomysł, by wydzielić jakąś część "Forum ekspertów"... albo wydzielić część "pytania od świeżaczków"i wycinać w tamto miejsce te banalniejsze? :wink:

Bo innych pomysłów nie mam - blokować nowym się nie powinno, bo sam tu zacząłem, tu mnie zaraziło i "się wychowuję na Forumie", no i chyba źle już ze mną nie jest (ale wiem, że czasem strzelę banalnym pytaniem)...
ale powstający tu bałagan to fakt - jak też w sumie w całym Internecie, według mnie zbyt masowo dostępnym i tracącym funkcję przekazywania informacji na korzyść rozrywki ;)

Takie przemyślenia ;)
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 9:25 pm   

grzechuu napisał/a:
Ale prawdę mówiąc, ostatnio na Forum robi się rzeczywiście bałagan. U mnie aż świta pomysł, by wydzielić jakąś część "Forum ekspertów"... albo wydzielić część "pytania od świeżaczków"i wycinać te banalniejsze?

Ja tam nie wiem, jak inni :wink: - ale ja się jakoś wstydzę pytać o różne rzeczy, chociaż wielu interesujących mnie informacji nie jestem w stanie sama znaleźć ( z braku jakiegokolwiek punktu zaczepienia, nie z lenistwa) - ale o większość i tak nie pytam, bo boję się wygłupić :roll: I tak nieodparte wrażenie, że moja obecność na Forum ogranicza się do wyciągania ręki i proszenia: Powiedz mi, powiedz mi... :wink: Pociesza mnie tylko jedno: nikt się mądry nie rodzi, wszystkiego kiedyś trzeba się nauczyć :wink:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 9:57 pm   

Jeszcze można dodać, że "nowi" zamiast zapoznać się dokładnie z treścią forum walą od razu z pytaniami (i nie tylko) "wywarzając otwarte drzwi". Wiele tematów poruszano już na tym forum ale niewielu chce się to przeglądać.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk