Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
gdańskie inspiracje
Autor Wiadomość
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 8:08 pm   

Tak jak by czuję że inspirował Cię znany artysta :hmm: optuję między Nikiforem a Chagallem. Uważam ze wychodzi Tobie to bardzo dobrze i powinnaś kontynuować działalność , powodzenia :== .
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 8:23 pm   

groszek napisał/a:
Tak jak by czuję że inspirował Cię znany artysta :hmm: optuję między Nikiforem a Chagallem. Uważam ze wychodzi Tobie to bardzo dobrze i powinnaś kontynuować działalność , powodzenia :== .

Owszem, Chagall :D :== Cieszę się, że ci się podoba :) :huuurra: A ja ostatnio usłyszałam, że z tak dziwnym postrzeganiem świata powinnam iść na terapię, bo to nie jest normalne :wink: A co ja zrobię, że Gdańsk widzę głównie w taki sposób ? :co_jest:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 8:57 pm   

A cóż niby jest normalne? :hmm: nie wiem kto to Ci powiedział ale optuje za zweryfikowaniem znajomości :wink: .Ech ci zazdrośnicy.... :% .
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 9:03 pm   

groszek napisał/a:
A cóż niby jest normalne? :hmm: nie wiem kto to Ci powiedział ale optuje za zweryfikowaniem znajomości :wink: .Ech ci zazdrośnicy.... :% .

Powiedziała mi to moja rodzicielka :hiihihi: ale ona generalnie uważa za patologiczny rozmiar, jaki osiągęła moja gdańskofilia... :wink:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
bijouM 
.


Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 291
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 9:13 pm   

Inga napisał/a:
A ja ostatnio usłyszałam, że z tak dziwnym postrzeganiem świata powinnam iść na terapię,



nie łam się... pójdziemy razem :haha: mnie tam psychiatra jest potrzebny od zaraz :haha:


a prace... są naprawdę świetne. pracuj nad tym dalej
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 9:25 pm   

Inga napisał/a:

Powiedziała mi to moja rodzicielka
Och Inga żebyś wiedziała co mówi moja rodzicielka... :hihi: Co do inspiracji dawnymi mistrzami to żaden wstyd a Ty dajesz bardzo dużo od siebie.Ja musiałam trochę pogłówkować coby dojść do Chagalla.
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 1:13 pm   

bijouM napisał/a:
Inga napisał/a:
A ja ostatnio usłyszałam, że z tak dziwnym postrzeganiem świata powinnam iść na terapię,



nie łam się... pójdziemy razem :haha: mnie tam psychiatra jest potrzebny od zaraz :haha:


a prace... są naprawdę świetne. pracuj nad tym dalej

Mnie z Gdańska to chyba żaden psychiatra nie wyleczy :hiihihi: Trzeba było zacząć tą terapię jakieś 4 lata temu, jak to wszystko się dopiero zaczynało i nie odróżniałam Długiej od Długiego Targu, teraz już jest o wiele za późno :wink: czego dowodem jest zaburzone postrzeganie gdańskiego świata... Latająca katedra w Oliwie... :co_jest:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 12:21 pm   

Dzisiaj znalazłam taką niesamowitą staroć, 2 lata ma spokojnie jak nie 3 :wink: ale właściwie można ją "podłączyć" pod cykl... :)
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
bijouM 
.


Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 291
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 6:36 pm   

no można... ale tamte są lepsze,, mają bajkowy klimat
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 8:55 pm   

Kolory dają klimat , bez kolorów smutniejsze :roll:
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 9:25 pm   

Tak coś mi się przypomina, że to bylo rysowane na stołówce na okienku między wykładami :wink: Więc tam wchodzil w grę tylko ołówek, nie mam w zwyczaju nosić ze sobą pudła z pastelami i farbami :wink: A ołówki i blok targam ze sobą często, przy odrobinie szczęścia latem można mnie zobaczyć na Długim Targu jak siedze i rysuję :wink:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 9:38 pm   

Inga napisał/a:
nie zobaczyć na Długim Targu jak siedze i rysuję :wink:
_________________
To teraz będę sie uważnie przyglądać :wink: używasz może suchej akwarelki?Tam często są wystawiane "gdańskie" obrazy,zawsze podoba mi sie akwaforta przedstawiająca bajkową katedrę(coś w rodzaju Bagińskiego).
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 10:17 pm   

Na wyjazdach używam tylko ołówka, a natrafić na mnie to zaiste sztuka, zważywszy, że w Mieście bywam raz w roku około tygodnia :wink: A poza tym - nie mam do tego malowania/rysowania żadnego podłoża teoretycznego, mam kłopoty z perspektywą, z kompozycją, z techniką, z natchnieniem (chronicznie :wink: ) itd, itp - ale to tak gwoli wyjasnienia :mrgreen:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 7:17 pm   

Eee nie bądź taka skromna, zobacz: impresjonistów Salon odrzucił a jak skończyli :wink: tak wiec wszystko przed Tobą (a prace Nikifora jakie osiągają ceny).
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Inga 
Warzywodzianka


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 371
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 7:32 pm   

groszek napisał/a:
Eee nie bądź taka skromna, zobacz: impresjonistów Salon odrzucił a jak skończyli :wink: tak wiec wszystko przed Tobą (a prace Nikifora jakie osiągają ceny).

Skromność skromnością, a ja po prostu jestem realistką i wiem, ile jestem warta :wink: a warta jestem niewiele :D Chociaż, nieźle by to brzmialo - "Inga Gdańska - wybitna surrealistka z naleciałościami ekspresjonistycznymi" :haha: :haha: :haha:
_________________
Jestem błędem statystycznym ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk