Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ban dla Buzza
Autor Wiadomość
Buzz1 

Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 6:06 pm   P

"witam
wczoraj lub dzis ktos z administratorow na forum dawnego Gdańska dodał do mojego profilu awatar i stopkę. Nie pasowało mi to, więc usunałem obrazek w profilu, wrociłem tez do starej stopki: "ups...". Chwile pózniej stopke ktoś bezczelnie zmienił na "Ups i Łups". Uważam to za zwykłe chamstwo i rzecz nie najlepiej świadcząca o kulturze na Waszym forum. Ktos dodał tez opis "grassoman" pod moim nickiem.
Czy Wy tolerujecie tutaj tylko myślących tak samo?
Jeszcze nigdy nie spotkałem się z czyms takim ze strony administratora jakiegokolwiek forum/
W zasadzie powinienem o sprawie napisac publicznie, interweniuję jednak w ten sposób, licząc na Twój rozsądek."

pozdrawiam
Buzz
---------

Wiadomośc o takiej treści wysłałem wczoraj na Gadu-gadu do Pana Sabaotha. Taką samą wiadomośc wysłałem mu jako prywatna wiadomośc.
Nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.
Za to dziś po wejściu na stronę forum zobaczyłem info: "Zostałeś wyrzucony z tego forum".
Czyli ordynarnie wyrzucono mnie z forum, mimo ze nie złamałem jego regulaminu. Nikogo nie obraziłem, nie byłem wulgarny itp. Moim grzechem było prezentowanie poglądów innych niz tutaj panujace. Chciano mnie najpierw osmieszyć zmieniając podpis pod nickiem i stopkę, wreszcie wyrzucono.
Piszę to jako przestrogę dla wszystkich odwiedzających tę stronę. Uważajcie, panuje tu specyficzny klimacik.
 
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 6:16 pm   Re: P

Buzz1 napisał/a:
"witam
dziś po wejściu na stronę forum zobaczyłem info: "Zostałeś wyrzucony z tego forum".
Czyli ordynarnie wyrzucono mnie z forum, mimo ze nie złamałem jego regulaminu. Nikogo nie obraziłem, nie byłem wulgarny itp. Moim grzechem było prezentowanie poglądów innych niz tutaj panujace. Chciano mnie najpierw osmieszyć zmieniając podpis pod nickiem i stopkę, wreszcie wyrzucono.

Zostałeś wyrzucony za to, że z twojego IP probowano się włamać na konta kilku moderatorów.
Nie raczyłeś nawet tej sprawy wyjaśnić w odpowiedzi na wysłaną do Ciebie wiadomość. :evil:
Więc proszę o nie pisanie tutaj głupot o wyrzucaniu w twoim przypadku za poglądy. :%

Włamywanie się jest nie tylko gwałceniem regulaminu, jakichkolwiek zasad ale i łamaniem prawa.
Jeśli jeszcze nie masz to miej tego świadomość!
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 6:31 pm   

do widzenia.
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 6:36 pm   

Buzz1 napisał/a:
Wiadomośc o takiej treści wysłałem wczoraj na Gadu-gadu do Pana Sabaotha. Taką samą wiadomośc wysłałem mu jako prywatna wiadomość.
Nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.

Primo, nie mam obowiązku odpowiadać na wszystkie wiadomości i zaczepki na GG.
Secundo, Nie wiem, o co chodzi bo w pracy nie mam dostępu do komputera i w związku z tym na odpowiedź trzeba czasami poczekać.
Tertio, To Ty próbowałeś włamać się m.in. na moje konto w tzw. międzyczasie, a nie odwrotnie.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Buzz1 

Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 7:00 pm   

Owszem byłem tak wkurw. ze probowalem zalogowac sie na inna osobę,
Wkurw. się tym, ze ktos bezczelnie zmienia moją stopke i dopisuje sobie haslo pod moim nickiem. Wszystko po to zeby mnie osmieszyc. Nie doczekałem sie słowa potępienia na podobne praktyki.
Może innym uzytkownikom tez podopisujecie jakies głupawe stopki? Przeciez to takie dowciapne.
 
Buzz1 

Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 7:08 pm   

I jeszcze jedno: pogwałceniem jakichkolwiek zasad i łamaniem prawa jest zmiana danych w profilu uzytkownika - bez jego zgody i wiedzy. Domagam się wyjaśnienia tego czynu. Może tak ktos z was miałby odwage sie do tego przyznać?
 
turecki 
Motorniczy
ech te....


Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 826
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 7:49 pm   

Buzz nie przesadzaj-to nie jest forum w pełni publiczne,nikt nikomu nie każe tutaj zabierać głosu! Na dokładkę jakbyś miał chęć wyjaśnić ten temat to powertowałbyś forum i spostrzegł,że tu to normalne dla "świeżaków".Albo luzujesz i zostajesz,albo zostaje forum innego tematu.
_________________

 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 10:19 pm   

Ban był za próby włamywania sie na konta moderatorów, nic tego nie usprawiedliwia.

Co do zmian w podpisach i profilach - była to dla wszystkich, a zwłaszcza dla FWA cenna lekcja. :%
 
Buzz. 

Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 10:42 pm   

Tylko czego was ta lekcja nauczyła?
Ktoś dostał pochwałę od belfra? :roll:
 
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 9:04 am   

Wnioski jakie wyciągneliśmy nie są twoją sprawą.

Mikołaj napisał/a:
Ban był za próby włamywania sie na konta moderatorów, nic tego nie usprawiedliwia.


Wina jest ewidentna, więc żegnamy Ciebie.

EOT :zamykamy2:
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
 
Buzz. 

Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 5:51 pm   Podziękowanie

Post przeniesiony do tego tematu

Nawet skazańcowi należy sie ostatnie słowo, więc mam nadzieję, że tego nie wytniecie, choc wszystkiego sie mozna po was spodziewac. Nie dane mi było tego uczynić w temacie "Ban dla Buzza", bo został zamkniety.

Chciałem podziękować dwóm osobom, ktore wyrazily mi mailem poparcie. Jedna napisała "szacuneczek, nie poddawaj sie", druga "gratuluje, wreszcie ktos sie postawil".To tylko fragmenty...
Takich osob pewnie jest tu wiecej, dlatego zdecydowalem sie zamiescic tutaj fragmenty tych maili.
Możecie ten temat od razu zamknąc, ja tu juz więcej nic nie napiszę.
A wy sobie piszcie, piszcie...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk