Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe napisy-Hala Stoczni
Autor Wiadomość
jacek-gdansk 
GDAŃSZCZANIN


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 197
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 12:22 am   Nowe napisy-Hala Stoczni

Pamiętne miejsce, tam 11 lat temu wydarzyła się znana zapewne wszystkim tragedia.
Dzień po tym wydarzeniu umówiony byłem na rozmowę kwalifikacyjną. Gdy przyjechałem usłyszałem, że nie mogę rozmawiać z "szefem" gdyż doznał obrażeń wskutek pożaru właśnie w hali Stoczni Gdańsk i przebywa w szpitalu. Nie dostałem tej pracy...

hala stoczni.jpg
Plik ściągnięto 8712 raz(y) 57,64 KB

_________________

 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 12:50 am   

to był w ogóle jakiś feralny czas dla Gdańska. trzy tragedie (hala Stoczni, wypadek w Kokoszkach, wybuch gazu w Oliwie) tak blisko siebie...
 
Ponury 
Eliot Ness


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 249
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:50 am   

I do dzisiaj nie osądzono winnych tej tragedii. A Radio Plus nieźle było w to umoczone. Sprawę wyciszono,rannym udzielono jakiejś tam pomocy i ciszaaaa :II
 
 
jacek-gdansk 
GDAŃSZCZANIN


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 197
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 11:06 pm   

niestety tak, były akcje pomocy dla poszkodowanych i to nawet nagłaśniane przez wszelkie media.......czas mija i cisza na ten temat zapadła...
_________________

 
Ponury 
Eliot Ness


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 249
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:36 pm   

A z całej sprawy pozostał zapomniany i rozsypujacy się pomnik,rany na całe życie i kilka czarnych dowcipów i powiedzonek w rodzaju "W Hali Stoczni ludzie palili się do wyjścia",ale dalsze szczegóły pominę milczeniem 8O
 
 
DarioB 

Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1288
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 1:13 pm   

Witam, ja się cieszę, że tego dnia była dyskoteka w mojej szkole (Technikum Łączności). Bawiło się tam około 1 tyś osób. Na pewno spora część tego dnia bawiłaby się na koncercie gdyby nie dyskoteka. W tym również i ja na 100%.
Gdy wracałem z dyskoteki nie byłem świadomy co się dzieje. Karekti wszędzie tylko krążyły na sygnale i ludzie biegali w panice. Wysiadłem ze znajomymi z tramwaju koło Placu Zebrań Ludowych i poszliśmy przez tory (bo przez wiadukt koło przystanku Gdańsk Stocznia nie puszczali). Trwało właśnie dogaszanie zgliszczy.......
A co do czarnego humoru to krążyły całe sterty kawałów, podobnie przeciez z wypadkiem autobusu na Kokoszkach. Ale to jest chyba tak zawsze, przecież jak umarł Jan Paweł II to było podobnie....
_________________
www.DarioB.net - Kochasz Gdańsk? Zaglądaj na moją stronę :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk