Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nieistniejące trójmiejskie kina
Autor Wiadomość
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 9:37 pm   

Wiercipietek napisał/a:
skoro buchnięte z forum, to chyba także forum powinno formalnie się odezwać

Jeśli najbardziej zainteresowany ustali adresata i przygotuje treść pisma, to "forum może się formalnie odezwać". Ale proszę się nie spodziewać, że w wolnych chwilach będę pisał pozwy, bo ktoś skopiował posta z forum.
Sugeruję w pierwszej kolejności uprzejmy donos do lokalnych mediów.
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 11:07 pm   

Zainteresowany jest wlaśnie w fazie konsultacji z pewna kancelaria prawną. Ale obawia się ze moze byc tak, ze z powodu malej kradziezy bo dotyczacej jedynie jego wypowiedzi kancelaria moze powiedziec ze gra nie warta jest swieczki bo zysk moze byc zerowy. A gdyby sie okazalo ze kradziez jest wieksza a zainteresowany przegladajac owa tablice na miejscu wyraznie widzi ze tak jest, to uznal ze w grupie jest raźniej niz w pojedynkę. Zapytal wiec glosno i zaproponowal by zainteresowani obejrzeli owa multimedialna tablice. Ale skoro nikomu oprocz mnie taki stan nie wadzi ja zajme sie moimi fragmentami wypowiedzi. Opcje dotyczaca ew akkcji prasowej zachowuje sobie na koniec na wtedy gdy prawnicy powiedza ze nic sie nie da zrobic. I tyle.
 
Wiercipietek 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 575
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 8:07 am   

Serdecznie odradzam bicie piany z udziałem kancelarii. Chyba, ze nie macie co robić z pieniędzmi i czasem.
Ja bym zaczął (i chyba skończył) na pismach do Heliosa lub jego właściciela, zwracających uwagę na niestosowność sytuacji. Dam głowę, że nie zdają sobie z tego sprawy. Sugestia rozpaplania tego w mediach i internecie może oczywiście wzmocnić przekaz. Skoordynowany protest autora i forum jest dodatkowym plusem i TYLKO TO miałem na myśli.
Ale oprócz podpisu pod tekstem, nie widzę tu nic do ugrania, Bazyli. Szczególnie forsy.
_________________
Co to ja miałem w tej puszce ... ?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk