Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Weekend majowy - jakie macie plany?
Autor Wiadomość
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:07 am   Weekend majowy - jakie macie plany?

No właśnie, jakie plany? Ja chcę usprawiedliwić nieobecność, bo choć będę sie kręcił w okolicach, to z dostępem do komputera mogę mieć problemy.
Będę przede wszytkim w Chmielnie, ale też przez jakiś czas w sobotę w Pruszczu i w niedzielę w Gdyni.
Wypatrujcie na ulicach zgrai 25 Fiatów Coupe, mamy zlot, który współorganizowałem.
Gdyby ktoś chciał się zbratać przez weekend, proszę o telefon na nr 600 066 044.
Miłego wstępowania...

moj fc.jpg
Plik ściągnięto 21710 raz(y) 5,15 KB

 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 8:08 am   Re: Weekend majowy - jakie macie plany?

Mikołaj napisał/a:
No właśnie, jakie plany? Ja chcę usprawiedliwić nieobecność, bo choć będę sie kręcił w okolicach, to z dostępem do komputera mogę mieć problemy.
Będę przede wszytkim w Chmielnie, ale też przez jakiś czas w sobotę w Pruszczu i w niedzielę w Gdyni.
Wypatrujcie na ulicach zgrai 25 Fiatów Coupe, mamy zlot, który współorganizowałem.
Gdyby ktoś chciał się zbratać przez weekend, proszę o telefon na nr 600 066 044.
Miłego wstępowania...



No więc ja też mam automobilowy weekend. Rajd oldtimerów mianowicie. Zbiórka i start w Sopocie miedzy 08:00 rano, a 10:00. Trasa wiedzie przez Garcz koło Chmielna. Nasze automobile winny tam przejeżdżać mniej więcej od dziesiątej. Może podjedziecie z tego Chmielna, żeby naszym załogom pomachać...?
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 8:22 pm   

Pewnie znów nikt nie będzie miał czasu :(
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 11:52 pm   

Cytat:
Może podjedziecie z tego Chmielna, żeby naszym załogom pomachać...?

to mogłoby być ciekawe miedzypokoleniowe spotkanie, ale nic nie obiecuję. rozumiem, że w sobotę tam będziecie przejeżdzać, tak?
zadzwonię do Ciebie w sobotę rano, moze w drodze do Pruszcza, gdzie mamy być na 11 spotkamy się gdzieś z wami na parę słów i parę zdjęć.
 
Petelka 


Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 937
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 7:57 am   

Cytat:
Pewnie znów nikt nie będzie miał czasu

Niestety - weekend zapowiada mi się bardzo pracowicie i to nadal bez dostępu do netu. :(
_________________
When a man is tired of Gdańsk he is tired of life /niby Oscar Wilde/
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 10:53 am   

Nie mówiłem? :(
 
 
lucy 
Lusia


Dołączyła: 09 Mar 2004
Posty: 638
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 2:02 pm   

Pętelko, może zaprosisz do tej cięzkiej roboty paru kolegów z forum :wink:
_________________
O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny...
 
 
Petelka 


Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 937
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 2:32 pm   

Cytat:
Pętelko, może zaprosisz do tej cięzkiej roboty paru kolegów z forum

A wiesz Lucy, że całkiem niezły pomysł. :lol: No ,ale jednak nie będę taka i nie zmarnuję im długiego week-endu na tak prozaiczne rzeczy. Ale po week-endzie... kto wie? :wink:
_________________
When a man is tired of Gdańsk he is tired of life /niby Oscar Wilde/
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 2:38 pm   

Mikołaj napisał/a:
[moze w drodze do Pruszcza, gdzie mamy być na 11 spotkamy się gdzieś z wami na parę słów i parę zdjęć.


Spotkanie raczej nie wyjdzie. Moi nie będą jechac w grupie tylko pojedynczo co ok. dwóch minut. Przejazd potrwa prawie godzinę. Co wiecej mają wyznaczone limity czasowe, więc postoje ograniczą tylko do miejsc, gdzie będą musieli odpowiedzieć na pytania w itinererze, dotyczące miejsc właśnie mijanych. Oczywiście połowa tych pytań dotyczy obiektów kolejowych, w końcu to ja je układałem...
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 9:27 pm   

No tak, Wy macie długi łykend, a ja niestety w poniedziałek idę do pracy (mam dodatkowo wykład, nad którym muszę jeszcze troche popracować). Ale za to w niedzielę idę na imprezę sportową organizowaną przez Sztokholmski Klub Polonijny, a dzisiaj właśnie wróciłem z Valborg (znaczy się impreza z okazji Nocy Walpurgii). Cóż, inny świat, inne święta.
 
 
Maciek 
Krzywek

Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 286
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 10:18 pm   

Spoko, wniesiemy długi łykend do Europy (i to już jutro) :wink:
_________________
Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, zarobiony jestem !
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 10:54 pm   

No i chyba nie zdazylam na spotkanie dwudniowe kolekcjonerow, ktore mialo sie odbywac w weekend 7-8 maja w Filii WBP na Zaspie, na Pilotow 3 ( biblioteka publiczna).Obawiam sie ze w niedziele to juz nie bedzie imprezy...A mogly sie tam zdarzyc niezwykłe kontakty ! Szkoda.
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 7:55 am   

bassa napisał/a:
No i chyba nie zdazylam na spotkanie dwudniowe kolekcjonerow, ktore mialo sie odbywac w weekend 7-8 maja w Filii WBP na Zaspie, na Pilotow 3 ( biblioteka publiczna).Obawiam sie ze w niedziele to juz nie bedzie imprezy...A mogly sie tam zdarzyc niezwykłe kontakty ! Szkoda.


Impreza w niedzielę była, ale te kolekcje nie miały raczej rzygaczowo-gdanskiego charakteru. Może z wyjątkim PRL-owskich biletów autobusowych. Za to było kilka samochodów zabytkowych.
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:10 pm   

Ooooo ! dziekuje Ci Zoppoter serdecznie !!! Gryzłam sie bardzo przegapieniem takiej okazji...snily mi sie wrecz pocztowki i fotki starego Wrzeszcza wymieniane na takim spotkaniu...no bo gdzie , jesli nie tam ? Najblizsze miejsce, dokad wrzeszczanie mogli by pojsc...Jeszcze raz dzieki Zoppoterowi (swoja droga, dobrze jestes w spotkaniach zorientowany ...pozazdroscic !)
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 8:41 am   

bassa napisał/a:
Ooooo ! dziekuje Ci Zoppoter serdecznie !!! Gryzłam sie bardzo przegapieniem takiej okazji...snily mi sie wrecz pocztowki i fotki starego Wrzeszcza wymieniane na takim spotkaniu...no bo gdzie , jesli nie tam ? Najblizsze miejsce, dokad wrzeszczanie mogli by pojsc...Jeszcze raz dzieki Zoppoterowi (swoja droga, dobrze jestes w spotkaniach zorientowany ...pozazdroscic !)


To przypadek. Byłem w grupie samochodów zabytkowych w niedzielę...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk