Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
GRUPY DOSTEPU :]
Autor Wiadomość
Pietrucha 
onomasta-gangsta
Pietruszy


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 1307
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:08 pm   

Cytat:
Wracając do zdjęć z imprez - to przecież nie chodzi o jakiś tam wstyd, tajemnice, itp. Po prostu nie chcę, by każdy mógł dowiedzieć się, że wrangla to ja


Dlatego dostęp do działu "Nasze spotkania" jest ograniczony.
_________________
Peter von Danzig
 
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:13 pm   

seestrasse napisał/a:
wrangla napisał/a:
Ujmę to inaczej: dla ściśle określonej grupy osób.

...czyli tworzy się kolejna grupa dostępu :II
jako członek :wink: grupy Rzygaczy mogę odebrać ten zakaz (foty ze spotkań) jako pewnego rodzaju brak zaufania...



A po każdym spotkaniu i opublikowaniu zdjęć Mikołaj utworzy nową grupę i ostrożnie rozda uprawnienia? Zabawy w podgrupach, osobne piaskownice :)
Ja nie mam na co narzekać, widocznie wystarczająco szybko dałam się poznać i nikt mi żadnych dostępów nie utrudniał :)

"Szefostwo" ustaliło tak a nie inaczej... nie bez powodu i jakoś dotychczas chyba nie było z tym żadnego problemu :???:
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:16 pm   

Cytat:
W dodatku zamierzam być aktywnym członkiem tego forum - chyba to widać... Jesli to was nie zadowala to sam już nie wiem...

Cytat:
A jeśli chcecie być restrykcyjni - to mógłbym na przykłąd zarządać - aby żadne zdjęcie z moją fizjonomią się na tym forum nie znalazło - i co wtedy?

Bazyli, ale bycie aktywnym członkiem forum i wprowadzanie zakazu umieszczania zdjęć, na których Ty też "występujesz" mija się chyba z celem, nie uważasz ?
Bądź cierpliwy, na pewno za jakiś czas uzyskasz dostęp do większej części forum.
Hough !
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:17 pm   

To ostatnie powiedziane było z pewnym (może nie zaznaczonym) przekąsem - przeprszam i cóz dziękuje za uwagę...
Bazyl
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:18 pm   

Oczywiście - bo w kraju nad Wisłą, o zabezpieczeniach myśli się zawsze dopiero po tym jak się coś stanie. A my tu myślimy nieco przed. I tak wystarczająco dużo można się o nas dowiedzieć. Starczy. Każdy ma prawo do ochrony swojego wizerunku - jeśli ktoś nie chce być na zdjęciach, to niech to zgłosi - są metody (znane z relacji z zatrzymania pewnych osób w Wiadomościach) dzięku którym nie będzie ich można rozpoznać. Będzie to trochę śmiesznie wyglądało, ale jeśli ktoś ma czuć dyskomfort z powodu opublikowania jego zdjęcia, to myślę, że nie będzie to specjalny problem. Jeśli się przybywa na spotkanie na którym ktoś robi zdjęcia (a na każdym ktoś robi) to oczywistym jest, że w braku odmiennego oświadczenia, zgadzamy się na to, że zdjęcia te trafią do internetu.
Mi też się nie podoba personalizacja uczestników forum. Najchętniej wymieniałbym zdjęcia prywatnymi mailami - ale trudno - skoro już jest taka praktyka, to niech tak będzie.
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:19 pm   

parker napisał/a:
jakoś dotychczas chyba nie było z tym żadnego problemu

więc nie ma co mieszać :D
ja również cenię sobie anonimowość - ale mam głęboką nadzieję, że kiedyś wreszcie dotrę na spotkanie forumowiczów w realu - i ktoś cyknie mi fotkę, która ukaże się na forum. Założę kontakty co by fajniej wyglądać, wyremontuję wiekową bądź co bądź twarz :hihi:
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:24 pm   

Zaraz chwila - czy tu ma ktoś coś do ukrycia? Tajna współpraca i tak dalej (to ostanie znowu z przekąsem... Ciekawe czy jest jakiś emotikon na ten stan?
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:54 pm   

Cytat:
przepraszam i cóz, dziękuje za uwagę...

Bazyli, wszystko OK. :ok: Przy następnej okazji wypijemy :piwo:
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:31 pm   

lusinek1 napisał/a:
Co innego ostatnio dodane fotki długowłosych

o co chodzi? :hmmm:
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:52 pm   

wrangla napisał/a:
lusinek1 napisał/a:
Co innego ostatnio dodane fotki długowłosych

o co chodzi? :hmmm:


o wątek Heweliuszowy (tak dla zmylenia przeciwnika :hihi: )
http://www.forum.dawnygda...er=asc&start=30
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 12:15 am   

Dzięki parker za link, bo nie nadążam z czytaniem wszystkiego.
I o "mały włos" takie piękne foty by mnie ominęły :hihi:
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 1:08 am   

No to pozwolę sobie podsumować.
Obecny układ forum, jego podział na grupy, ograniczenia w dostępie nie powstały z jakiegoś mojego "widzi mi się", ale stanowią efekt przemyślen oraz ineternetowych i pozainternetowych doświadczeń grupy osób, które tworzą to forum od samego początku.
Tak się umówiliśmy, jak nam odpowiadało i nie zaszły żadne nowe okoliczności uzasadniające wprowadzanie zmian. Jeśli już, to raczej w drugą stronę, bo o ile kiedyś na forum rzadko trafiały osoby przypadkowe, tak teraz 3 osobom na 10 chce się przywitać, a 1 na 10 a może i na 15 staje się wartościowym i aktywnym forumowiczem.
Nie widzę potrzeby jakiegoklowiek uzasadniania ograniczeń w dostępie do zdjęć z naszych spotkań. Nie wszyscy sobie życzą być rozpoznawani w "realu" i nie pytając o powody rozumiem to i szanuję.
Podobnie z dostępem do jakichkolwiek zamkniętych działów - nie ma żadnych reguł, decyzja jest czysto uznaniowa. Nie dostajemy pieniędzy z budżetu więc nie można się domagać dostępu do forum jak do opieki zdrowotnej.
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 7:28 am   

Mikołaj napisał/a:
Nie dostajemy pieniędzy z budżetu więc nie można się domagać dostępu do forum jak do opieki zdrowotnej.

No to przynajmniej na forum jest nadzieja dla mnie, bo do lekarza dostać się nie mogę. :D
_________________
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 8:31 pm   

Szanowne Koleżeństwo...
Jeśli uzyskałem dostęp do Naszych spotkań tylko na jakiś czas, to przyzwoitość każe mnie o tym zawiadomić. Informacje o przydzieleniu do grupy - dostałem ale o odebraniu mi uprawnien już nie. Co prawda sam oddałem się w ręce grupy trzymającej włądze, ale nie znaczy to, że nalezy mi chyłkiem i bz ostrzezenia te prawa zabierać...
Pozostaje z szacunkiem
Bazyl...
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 8:45 pm   

bazyli napisał/a:
...przyzwoitość każe mnie o tym zawiadomić...

A kto powiedział, że to forum jest "przyzwoite" :hihi:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk