Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Znikanie moich postów
Autor Wiadomość
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 1:48 pm   Znikanie moich postów

Rozumiem, że administratorom/moderatorom nie podoba się to, co mam do powiedzenia na tym forum? Skoro moje wyjaśnianie sprawy na privie nic nie daje, umieszczę to tutaj (pewnie też w tajemniczy sposób zniknie?). Dlaczego cenzuruje się mnie, a innym się pozwala na takie wypowiedzi?
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:08 pm   

Posty dotyczące ujawniania nicka Gruna zostały wykasowane na życzenie najbardziej zainteresowanego.

Cytat:
Skoro moje wyjaśnianie sprawy na privie nic nie daje

Przepraszam, a co miałoby dać tamto wyjaśnianie? To chyba ja się powinienem spodziewać, że moje wyjaśnianie coś da, bo o ile pamiętam wykasowałem Twojego posta z powodu zablabywania tematu, a nie dlatego, że napisałas coś niestosownego.
Cytat:
Dlaczego cenzuruje się mnie

Parker, coś przewrażliwiona jesteś. Mirmiłku nie desperuj. :D
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:09 pm   

Moje posty zostały zmienione i usunięte. Wyjaśnienie dot. sytuacji prześlę Ci Mikołaju mailem.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:37 pm   

Mikołaj napisał/a:
Posty dotyczące ujawniania nicka Gruna zostały wykasowane na życzenie najbardziej zainteresowanego.


Moje posty zostały wykasowane na życzenie Sabaotha? Tak mam to rozumieć? Jemu pozwala się na zaczepki, a wykasowywuje się moją kulturalną na nie odpowiedź?

Cytat:
Przepraszam, a co miałoby dać tamto wyjaśnianie? To chyba ja się powinienem spodziewać, że moje wyjaśnianie coś da, bo o ile pamiętam wykasowałem Twojego posta z powodu zablabywania tematu, a nie dlatego, że napisałas coś niestosownego.


Tamten przypadek nie jest pojedynczy i doskonale wiesz o tym. Policz sobie ilość wątków zablablywanych przez innych , gdzie się tego nie dotyka i ten jeden "zablablywany" przeze mnie, gdzie mnie ocenzurowałeś. A potem przypomnij sobie wszystkie inne moje wykasowane posty i porównaj z innymi o tym samym (albo i większym) "ciężarze gatunkowym" napisane przez innych. Nadal uważasz, że nie mam powodu się zastanawiać nad powodem takiego traktowania?
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:39 pm   

Dostałem. I bardzo wszytskich proszę - weźcie wy się uspokójcie, spójrzcie na świat (a zwłaszcza na nasze internetowe znajomości) z odrobiną dystansu.

Nie rozpieprzajcie z powodu jakichś fochów, głupot o których niedługo nikt nie będzie pamiętał czegoś wartościowego co razem udało nam się przez te dwa lata stworzyć.
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:45 pm   

Mikołaju, mam dość udawania, że nic się nie dzieje i że wcale mnie to nie rusza, że ktoś tak sobie wyrzuca moje wypowiedzi.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:46 pm   

Cytat:
Moje posty zostały wykasowane na życzenie Sabaotha? Tak mam to rozumieć? Jemu pozwala się na zaczepki, a wykasowywuje się moją kulturalną na nie odpowiedź?

Wydawało mi się oczywiste, że owym najbardziej zainteresowanym jest Grun a nie Sabaoth. Więc na wszelki wypadek napiszę - post Sabaotha i tym samym następne dotyczące tego tematu wykasowałem na życzenie Gruna

Cytat:
gdzie mnie ocenzurowałeś

Cytat:
Mikołaju, mam dość udawania, że nic się nie dzieje i że wcale mnie to nie rusza, że ktoś tak sobie wyrzuca moje wypowiedzi.

Parker, zachowajmy odpowiednie słów znaczenie... wykasowałem post o treści "twój dziadek też nazywał się Marcin Langfuhrterek". Był to jedyny post nie na temat. Mogę go jednak dopisać, jeśli uważasz, że coś istotnego wnosił.

Rozumiem, że udzielił Ci się wojowniczy nastrój i też chcesz mieć swoją aferę. Ale nie szukaj proszę problemów gdzie ich nie ma.
Przypominam sobie 2 (słownie: dwa) posty które Ci wykasowałem. Nie wiem za bardzo o jakich innych sytuacjach mówisz.
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:54 pm   

Cytat:
Parker, zachowajmy odpowiednie słów znaczenie... wykasowałem post o treści "twój dziadek też nazywał się Marcin langfuhrterek". Był to jedyny post nie na temat.


Może w tamtym wątku... dlaczego postanowiłes w takim razie wyczyścić ten jeden wątek a pozostawić wszystkie inne gdzie "zablablywali" inni? Czy złamałam jakiś punkt regulaminu o którym nie wiem (ale się domyślam)?

Wskazówka: wykasowano więcej moich postów, zapytaj Matrix, to ci pokaże które.

Cytat:
Rozumiem, że udzielił Ci się wojowniczy nastrój i też chcesz mieć swoją aferę. Ale nie szukaj proszę problemów gdzie ich nie ma.


"Swoją aferę" już miałam i nie jestem z tego powodu dumna. Może dla ciebie problemu nie ma, ale dla mnie jest. Bo nie twoje posty znikają w tajemniczych okolicznościach.

Skoro tak stawiasz sprawę, to dla mnie już wszystko jasne. Są równi i równiejsi.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:02 pm   

Cytat:
Może w tamtym wątku... dlaczego postanowiłes w takim razie wyczyścić ten jeden wątek a pozostawić wszystkie inne gdzie "zablablywali" inni? Czy złamałam jakiś punkt regulaminu o którym nie wiem (ale się domyślam)?

Parker, zapewniam Cię, że to ja głownie robię porządki na forum i więkdszość usunięć, przesunięć, uwag o niezbaczanie to moja robota. Kasowanie wszystkich blablań mija się z celem, wolę żeby było sympatycznie niż żeby wszytsko było super uporządkowane. Są jednak tematy, które dobrze pozostawić niezablablanymi, w mojej ocenie tamten był jednym z nich.
Cytat:
Skoro tak stawiasz sprawę, to dla mnie już wszystko jasne.

ciekawe co :???:
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:04 pm   

widzę, że dopisałaś
Cytat:
Są równi i równiejsi.

Pewnie że są. Ale akurat Ty nie masz powodów czuć się dyskryminowana.
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:09 pm   

Dopisałam również wskazówkę, że inne moje posty (oprócz tych dwóch które pamiętasz) wykasowała "Matrix".
Nie wiem, czy innym też się wykasowywuje i po prostu to łykają bez uwag. Ja mam dość.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:18 pm   

to zapytaj Matrix, ja z tego konta nie korzystam. dodam jedynie, że hasło do tego konta i wynikające z tego uprawnienia ma więcej niż jedna osoba. podaj konkretne przypadki, to poczekamy na konkretne uzasadnienia.
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:25 pm   

Nie jestem w stanie podać konkretnych przypadków, nie jestem w stanie odtworzyć usuniętych wiadomości. Moja pamięć nie jest tak doskonała, żeby niczego nie przekręcić.

Tyle wyjaśnień już mi wystarczy, żeby zrozumieć.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:12 pm   

Cytat:
Tyle wyjaśnień już mi wystarczy, żeby zrozumieć.

a co nowego tu się wyjasniło, powiedzieliśmy sobie rzeczy wiadome od dawna
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 12:25 pm   

Cytat:
post o treści "twój dziadek też nazywał się Marcin Langfuhrterek"

Skoro podczas dyskusji padło już moje imię/nick - to chciałbym się dowiedzieć dlaczego czyjś dziadek "też nazywał się Marcin Langfuhrterek"...
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk