Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sacrebleu! co jest?
Autor Wiadomość
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:45 pm   Sacrebleu! co jest?

Chyba już z 10 razy zdarzyło mi się dziś, że w trakcie przeglądania forum (szczególnie przy wysyłaniu wiadomości) nagle wyskakuje mi okienko "Dr. Watson" które stwierdza że w programie Internet Explorer jest błąd i nastąpi jego zamknięcie. Zdaje się, że to ostatnie zmiany na forum spowodowały błędne działanie przeglądarki, bo wcześniej nigdy mi się to na forum nie zdarzało (za to dość często mam podobne efekty przy wpisywaniu zapytania do Google'a i innych wyszukiwarek).
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:47 pm   

W Firefoxie jest OK. :%
_________________
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:49 pm   

No dobra ale nie chodzi o to żebyśmy znów robili ranking przeglądarek, tylko o zasygnalizowanie problemu. Używam takiej przeglądarki, jaką mi zainstalowano, i nie bardzo mogę instalować inne programy bez konsultacji z adminem sieci.
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:51 pm   Re: Sacrebleu! co jest?

pumeks napisał/a:
Chyba już z 10 razy zdarzyło mi się dziś, że w trakcie przeglądania forum (szczególnie przy wysyłaniu wiadomości) nagle wyskakuje mi okienko "Dr. Watson" które stwierdza że w programie Internet Explorer jest błąd i nastąpi jego zamknięcie. Zdaje się, że to ostatnie zmiany na forum spowodowały błędne działanie przeglądarki, bo wcześniej nigdy mi się to na forum nie zdarzało (za to dość często mam podobne efekty przy wpisywaniu zapytania do Google'a i innych wyszukiwarek).


Och, racz Ekscelencjo powsciągnąć te okropne francuskie przekleństwa, które powodują więdnięcie moich delikatnych uszu.
Ja też korzystam z łaskawości Explorera, jednakowoż bez opisanych przez Wasza Miłość kłód pod nogami
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:55 pm   Re: Sacrebleu! co jest?

Zoppoter napisał/a:
Ja też korzystam z łaskawości Explorera, jednakowoż bez opisanych przez Wasza Miłość kłód pod nogami

Ale ja mam zabytkową wersję przeglądarki i niemniej zabytkową wersję Windowsów :hihi:
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:56 pm   

pumeks napisał/a:
No dobra ale nie chodzi o to żebyśmy znów robili ranking przeglądarek

Nie to było moją intencją (choć pojawiła się taka myśl :wink: ), ale zawężenie obszaru poszukiwań usterki. Może to być coś typowego dla IE, ale może też coś ogólnego. W tym wypadku druga opcja odpada, a po poście Zoppotera okazuje się, ze i pierwsza. Może to zależy od wersji IE?
_________________
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:23 pm   

No cóż... Wedle stawu grobla jak mawia lud :%
 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:37 pm   

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Właśnie się wykrzaczyło po raz jedenasty. Tym razem przy wysyłaniu aktualizacji do profilu użytkownika.

DrWatson.jpg
Plik ściągnięto 15292 raz(y) 11,41 KB

 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:39 pm   

I dwunasty, przy wysyłaniu poprzedniego posta :pudlo:
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:43 pm   

Naciskaj Waść pomoc czem prędzej! :wink:

(a tak na poważnie - w plikach forum nic się nie zmieniło, a raczej nie jest możliwe, żeby komputer działał tak alergicznie na obrazek z Wersalem. Zatem ja tu nic nie pomogę :???: )
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:12 pm   

pumeks napisał/a:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Właśnie się wykrzaczyło po raz jedenasty. Tym razem przy wysyłaniu aktualizacji do profilu użytkownika.

Jeśli masz Windows NT 4.0 to już nawet szukajka na www.microsoft.com nie odnalazła takiego błędu :II
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:17 pm   

pumeks napisał/a:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Właśnie się wykrzaczyło po raz jedenasty. Tym razem przy wysyłaniu aktualizacji do profilu użytkownika.


Raczyłeś samowolnie awatara zmienić? To i masz skutki swojego egocentryzmu... :haha: :mrgreen:
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:43 pm   

Wg mnie przyczyna błędu nie tkwi w Forum, a w Twoim systemie (Win NT).

Pumeks jaką masz wersję IE? Zmieniałeś coś ostatnio? np. ściągałeś jakieś poprawki?
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:43 pm   

Radca dworu... bez zębów :%
 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:54 pm   

wrangla napisał/a:
Pumeks jaką masz wersję IE? Zmieniałeś coś ostatnio? np. ściągałeś jakieś poprawki?

IE 5. Nic nie zmieniałem, w ogóle mało w tym komputerze instaluję, raczej zostawiam to administratorowi sieci. Ten problem z IE istniał, jak pisałem, juz od dawna, ale przy korzystaniu z Google'a i innych wyszukiwarek. Od dzisiejszego ranka zaczął się zdarzać, i to niezwykle często, przy przeglądaniu Forum Dawny Gdańsk. Dlatego moje podejrzenia padły na Prawego Mikołaja. Ale to w gruncie rzeczy drobny problem, umiem z nim żyć :wink:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk