Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyświetlanie postów w formie drzewa
Autor Wiadomość
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 8:57 am   Wyświetlanie postów w formie drzewa

Witam
Mam propozycję, zeby wprowadzić mozliwość wyświetlania postów w formie drzewa. wprawdzie taka opcja w profilu istnieje, ale tak naprawdę nic ona nie zmienia.
Lista tematów i listy postów w kazdym temacie powinny zostać takie, jakie są, chodzi mi tylko o to, zeby w każdym pojedynczym wątku posty były wyswietlane jako drzewo.
Często bywa tak, ze piszemy odpowiedzi nie na post "główny" (rozpoczynający wątek), ale na którąś z odpowiedzi. Jeśli posty wyswietlane sa tak jak teraz - po prostu w kolejności ich wpisania, watek może stać się nieczytelny (zwłaszcza jeśli jest w nim dużo postów).
Nie wiem, czy wystarczająco opisałem problem - jesli ktos mnie nie zrozumiał mimo moich starań :wink: to polecam zajrzeć na forum serwisu allegro.pl (tzw. cafe) - to jest dla mnie wzór prawie że idealny jesli chodzi o graficzną przejrzystość forum.
Pozdrawiam
_________________
da, da, da...
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 9:58 am   

Na to pytanie odpowiedziałem Ci od razu kiedy je zadałeś w jakimś innym wątku. Ale jeszcze raz: w profilu jest opcja "Wyświetlanie for i kategorii:drzewo/standardowo/zwinięte" i sam byłem ciekaw co się zmieni po ustawieniu wyświetlania for jako drzewo. I zmieniło sie niewiele - tylko na strone głównej inaczej pojawiaja się "podfora". Posty pozostały jak dotychczas, bo o postach tam nie ma mowy.
Nie jestem autorem skryptu phpBB, na dole masz do nich (autorów) linki, może kolejne wersje forum będą taką opcję przewidywały, obecna niestety nie.
 
Pietrucha 
onomasta-gangsta
Pietruszy


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 1307
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:33 pm   

Cytat:
Często bywa tak, ze piszemy odpowiedzi nie na post "główny" (rozpoczynający wątek), ale na którąś z odpowiedzi. Jeśli posty wyswietlane sa tak jak teraz - po prostu w kolejności ich wpisania, watek może stać się nieczytelny (zwłaszcza jeśli jest w nim dużo postów).


W takich wypadkach świetnie sprawdza się opcja "cytuj"
_________________
Peter von Danzig
 
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 9:37 pm   

Pietrucha napisał/a:
Cytat:
Często bywa tak, ze piszemy odpowiedzi nie na post "główny" (rozpoczynający wątek), ale na którąś z odpowiedzi. Jeśli posty wyswietlane sa tak jak teraz - po prostu w kolejności ich wpisania, watek może stać się nieczytelny (zwłaszcza jeśli jest w nim dużo postów).


W takich wypadkach świetnie sprawdza się opcja "cytuj"


Tak, ale "drzewo" jest moim zdaniem dużo czytelniejsze - oczywiście co kto lubi, to kwestia gustu, zasugerowałem możliwość wprowadzenia takiej opcji, bo dla mnie (i zapewne nie tylko dla mnie) byłoby to po prostu ulepszenie forum.
Pzdrw
_________________
da, da, da...
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 10:29 pm   

niestety nie jest to kwestia zmiany jakichś tam ustawien - po prostu nie ma takiej opcji jeśli chodzi o wyświetlanie postów.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk