Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Avatary, podpisy i zdjęcia do profilu
Autor Wiadomość
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 9:03 pm   

Komentując w stylu adzygmunta :wink:

Non aetate, verum ingenio apiscitur sapientia.
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 9:05 pm   

ludzie, Wy się opanujta... :hihi:
 
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 9:09 pm   

In caelo quies :P
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 9:13 pm   

Tak swoją drogą, jakie informacje mam o sobie podać? Imię i nazwisko? Są na mojej stronie, adres podam tylko znajomym, inni nie musza go znać. Wiek? Komu to potrzebne, ale dobrze, 38 przeleciało (ale czuje się na 25 :hihi: ). Zawód? Wyuczony, czy wykonywany? I znowu, komu to potrzebne, wyuczony to mgr ekonomii (może dopchnę do końca ten doktorat), wykonywany to przedsiębiorca vel właściciel firmy :^^ Co miałbym jeszcze podać? Numer buta, wzrost, kolor oczu, samochód, którym jeżdżę? Nikomu to na Forum niepotrzebne, bo nikt (no, może są wyjątki :wink: ) nie szuka tu męża/żony ale zagląda tu aby porozmawiac o dawnym Gdańsku (i kilku innych mniej lub bardziej odległych tematach). W tym kontekście wszystkie wymienione wyżej informacje przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Ale proszę bardzo, czekam na pytania.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Gdynka 

Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 760
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 10:13 pm   

adzygmunt napisał/a:
Niesiesz swoimi postami taką gamę od wiedzy po przemyślane refleksje, że mało kto "może Ci podskoczyć!"

Refleksje owszem, ale wiedza? Które z 9 postów Dietera masz na myśli?
_________________
Linkologia - 230 stron o Gdańsku. Dodaj do ulubionych!
Ostatnio zmieniony przez Gdynka Wto Paź 09, 2007 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 10:43 am   

A ja bym bardzo prosiła Dietera i Adzygmunta o takie posty http://www.forum.dawnygda...hlight=hoffmana
jak ten rewelacyjny prezencik od Sabaotha,nie wierzyłam własnym oczom oglądajac sabaothowe zdobycze!Ze spadłam z fotela,to inna inszość... :P dla takich przeżyć i emocji w środku nocy-warto żyć !!!
Jeszcze duuuzo jest do znalezienia.... www.dolnywrzeszcz.pl :P
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
adzygmunt 
A capriccio


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 255
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 3:06 pm   

Cytat:
Refleksje owszem,

Na FDG nie liczyłem postów. Twoje info uznaję za prawdziwe. Przyznasz, że w kilka dni od zarejestrowania trudno mieć ich większą ilość. W rzeczy samej: nie ilość a jakość się liczy. To banalna prawda, że wstyd ją powtarzać!
Na forum www moje osiedle dawny gdańsk, w tematyce bardzo podobnym FDG, z akcentem na czas bieżący i fotografie gdańskie, jego obecność jest wyraźnie potrzebna. A coś poniżej 600 postów to niebagatelka.
Że już nie wspomnę o akcji doposażenia "Conradinum" w unikalną w Polsce aparaturę naukową. Ja się domyślam, że był głównym sponsorem a zdecydowanie inicjatorem.
I to by było na tyle! Postroofka!
Ps O czem mogłaś nie wiedzieć nie przeglądając stron www moje osiedle.....
_________________
Kłaniam się
Tylko ten może zmieniać poglądy, kto je posiada.
 
 
adzygmunt 
A capriccio


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 255
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 3:24 pm   

Sabaoth napisał/a:
Tak swoją drogą, jakie informacje mam o sobie podać? Imię i nazwisko? Są na mojej stronie, adres podam tylko znajomym, inni nie musza go znać. Wiek? Komu to potrzebne, ale dobrze, 38 przeleciało (ale czuje się na 25 :hihi: ). Zawód? Wyuczony, czy wykonywany? I znowu, komu to potrzebne, wyuczony to mgr ekonomii (może dopchnę do końca ten doktorat), wykonywany to przedsiębiorca vel właściciel firmy :^^ Co miałbym jeszcze podać? Numer buta, wzrost, kolor oczu, samochód, którym jeżdżę? Nikomu to na Forum niepotrzebne, bo nikt (no, może są wyjątki :wink: ) nie szuka tu męża/żony ale zagląda tu aby porozmawiac o dawnym Gdańsku (i kilku innych mniej lub bardziej odległych tematach). W tym kontekście wszystkie wymienione wyżej informacje przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Ale proszę bardzo, czekam na pytania.


A jak się czujesz po nocnym życiu przy kompie, a co na to dzieci, żona, teściowa?
Lubisz wrześniowe wiatry z nad zatoki?
Udało Ci się znaleźć bursztyn z zatopionym owadem? albo czterolistną koniczynkę?
Mogłeś spokojnie oglądać jak nasze, niestety byłe złotka, traciły punkt po punkcie w setach finału?
Za kim jesteś: Lechia, Arka, Legia, Wisła? Na litość tu nie odpowiadaj, bo "jakeś szalykowce" Cię "zlynczujo".
Podaj konkretny termin doktoratu, przyjadę z markowym "szampanskoje z Tbylisi"
A póki co tak 3maj! - jak mawiał Icek do Salci pisząc depeszę: 3maj stop 3p stop 3sto przyjeżdżam Icek.
_________________
Kłaniam się
Tylko ten może zmieniać poglądy, kto je posiada.
Ostatnio zmieniony przez adzygmunt Wto Paź 09, 2007 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 7:54 pm   

Jak to nie ogladając? Bassy bardzo dużo tam,od poczatku moje.osiedle -a że pod innym nickiem...cóż,zależy mi na Wrzeszczu i konkretnych galeriach fot-zgadnij,która TAM moja? :OO Moje.osiedle ma inny kierunek,jest dla współczesnych ,aktualnych kontaktów miedzysąsiedzkich,zalatwiania drobnych spraw społeczności lokalnej-ktore się RÓZNIA w dzielnicach.Na przykład we Wrzeszczu to sprawa kasy na rewitalizację i braku domu kultury...bezpłatnych zajęć twórczych dla młodych.Skoro wykastrowano nam Młodziezowy Dom Kultury na Uphagena(Hanki Sawickiej/Uphagena)....jakies 20 lat temu...;-))
www.wajdeloty.wrzeszcz.org
Conradinum tez sie za bardzo w dzielnicy nie widzi-choć macie najlepsze możliwe Stowarzyszenie Absolwentow i przecudowny lokal...z schroniskiem młodziezowym /noclegami..i wlasne wydawnictwa!A doslownie za parkiem- szkolenia bezplatne "skad kasę na pomysly" w www.rci.org.pl (w dawnym pałacu ślubów)
Przyjdzie mi zmienic awatar na -Dzwon Conradinum??? hih...przynajmniej mam własna fotke dzwonu,więc czemu nie...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
adzygmunt 
A capriccio


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 255
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 8:26 pm   

Cytat:
Jak to nie ogladając?

Już wiem,przeglądałaś, lecz nie zauważyłaś.
Uphagena, korty obok, są jeszcze? park. Te stylowe konsulaty, siedziba radia; kiedyś była. I już nie pamiętam na balkonie konsulatu (Danii?) kamera filmowa 68 rok a tu wówczas ORMO goni nas w górę Grunwaldzkiej, potem my ich w dół.
A zaczęło się na cudnej uliczce prowadzącej do Politechniki. Stałem tam w tłumie, spokojny, ciekawy co dalej, a tu pan obok z lewej, z prawej, gap jak ja, na niezauważone dla mnie hasło wyciągają z rękawów czarne pały!!! Tak się zaczęła "rozróba studentów, "intelegentów". niestety nie poparta przez stoczniowców. To był pierwszy po Poznaniu 56 poryw na jedynie słuszną władzę.
_________________
Kłaniam się
Tylko ten może zmieniać poglądy, kto je posiada.
 
 
Dieter 
Schidlitzer


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 522
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 9:43 pm   

Ja tu jeszcze raz dziekuje vilaoliva, ktory ZAWSZE NATYCHMIST REAGOWAL na moje prozby w urzadzeniu Profilu. O "potrzebie byc najstarszym" pierwszy raz slysze, ze czlowiek moze je miec...

seestrasse dziekowac? Za co? Za to ze CHCIALAS mi pomoc? Ale nie pomoglas. Smieszne...

Dzieki Sabaoth za tyle info. o sobie. Bynajmniej mam "obraz" twojej osoby i podziwiam.

A gdynka ma racje, ze moje posty nie wykazuja wiedze - ja tez nikomu nie chce wiedze pokazac. Jak inni to tak odczuwaja, to trudno...

A ty adzygmunt tu na tym Forum "podpadasz", bo poruszasz problemy i twoje posty sa najdluzsze! Radze tobie przejrzec tutaj strony 64 do 68, to zobaczysz, ze PRAWIE NIE MA WPISU NA JEDNA CALA LINIJKE!!! Srednio 5 SLOW pisze n.p. seestrasse, albo odpowiada jedna ikona...

Nie ludzie, to nie jest Forum dla mnie... :cry:
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 9:50 pm   

Dieter napisał/a:
seestrasse dziekowac? Za co? Za to ze CHCIALAS mi pomoc? Ale nie pomoglas. Smieszne...

oto moja PW do Dietera:
Cytat:
nie mam zielonego pojęcia, dlaczego masz kłopoty z profilem. teoretycznie mieć ich nie powinieneś, chyba że na wyższym poziomie dostępu (czyli u Admina Mikołaja) jest coś nie tak. zwróć się do niego :D
a tak na gorąco mogę pomóc w sposób taki, że prześlesz mi swoje dane, a ja wpiszę je do Twojego profilu :D
pozdrawiam, koleżanka see.

wytłuściłam fragment mówiący o mojej naiwnej chęci niesienia pomocy. nadmieniam, iż szanowny Dieter nie przesłał mi swoich danych - a więc pomóc nie mogłam
eh... :wink:
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 11:00 pm   

ale by ocieplić atmosferę:
Dieter, serdecznie zapraszam Cię tutaj
to jest wątek o egzekucji SS-mannów ze Stutthofu na Stolzenbergu w 1946 roku. zanim się pojawiłeś u nas na Forum, my wspominaliśmy o Tobie, że mógłbyś pokazać miejsce gdzie to się stało :D
 
Pietrucha 
onomasta-gangsta
Pietruszy


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 1307
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 6:42 pm   

Cytat:
Radze tobie przejrzec tutaj strony 64 do 68, to zobaczysz, ze PRAWIE NIE MA WPISU NA JEDNA CALA LINIJKE!!! Srednio 5 SLOW pisze n.p. seestrasse, albo odpowiada jedna ikona...


Bo to jets taki temat... luźny, do którego podchodzimy z duuuużym dystansem, o awatarkach, podpisach itp trudno napisać długi post.
_________________
Peter von Danzig
 
 
kamaz 


Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 53
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 10:50 am   

villaoliva napisał/a:
Wydrapałaś nawet sobie twarz na rowerku co stoi w sprzeczności z twoim avatarem :hmm:


:wink: a co do mojego avatarku nie miałam żadnego innego pod ręką więc wzięłam na szybko ten przeznaczony w sumie na inne forum. Krępuje mnie on od początku bo nieco nie w temacie historycznym- tu sama młodość bije a my tu o zaszłościach opowiadamy.

kamaz.jpg
Plik ściągnięto 20960 raz(y) 1,87 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk