Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Podwójne loginy?
Autor Wiadomość
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 12:33 pm   Podwójne loginy?

Przepraszam, ale czy niektórzy czasem nie piszą pod podwójnymi loginami? A jeśli tak to, jeśli wolno zapytać, kto i po co?
 
 
lucy 
Lusia


Dołączyła: 09 Mar 2004
Posty: 638
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 3:53 pm   

Tak sądzisz Greenie? 8O
A po co, ja tez się pytam???????? :wow:
 
 
Barabasz 

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 293
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 5:08 pm   

Dwa loginy... :hmm: Ciekawe po co... :pukpuk:
_________________
Pozdrawiam
Barabasz
 
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 7:44 pm   

Pewnie to wcielenie Janusa. :%
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 10:28 pm   

Pewno to tak, dla konspiracji. :wink: A po co ? Przecież wtedy loginy mogą ze sobą pogadać (jak nikt nie słucha) :hiihihi:
 
ISPI 
ISPI

Dołączyła: 25 Lip 2004
Posty: 23
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 10:19 pm   

Heh...Fakt, nalezało nie tylko Adminowi Marcinowi wysłac obszerne wyjasnienie, ale przede wszystkim w techniczne...To ja, przyznaje sie ! Rzecz w tym, ze sa juz dwa watki -odrebne-spraw-
czyms innym prywatna bassa- glownie w temacie Seestrasse pt ,, glupie pytania,,
a zupelnie czyms innym serio podziekowania np za wysilek Sabaotha i jego wspaniałe dary dla Wrzeszczan..zalazek bibiloteki- archiwum?
To powazne...zobaczycie skany !
_________________
ISPI Wrzeszczanie
 
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 7:42 am   

Cytat:
Rzecz w tym, ze sa juz dwa watki -odrebne-spraw-
czyms innym prywatna bassa- glownie w temacie Seestrasse pt ,, glupie pytania,,
a zupelnie czyms innym serio podziekowania np za wysilek Sabaotha i jego wspaniałe dary dla Wrzeszczan..


No ja nie wiem, czy, zgodnie z ogólnie chyba przyjętymi zasadami rozmów sieciowych, rozmowa na dwa tematy uzasadnia występowanie pod dwoma nickami. Coś mi się nie wydaje... A jeśli tak, to ja sobie zakładam konta Grün ARz, Grün ZS, Grün Moderator, Grün Wyprawy, Grün Inny Gdańsk i jeszcze parę innych...

Pozostawiam to do decyzji Wielkiego Architekta oczywiście, ale sądzę, ze tak być nie powinno.
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 11:08 am   

Zupełnie nie rozumiem po co zakładać dwa konta. I proszę, żeby tak nie robić . Zdublowane konto Bassy w ramach prewencji ogólnej i szczególnej zablokuję.
:glina:
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 5:41 pm   

w porzadku, AMZR - Admin Ma Zawsze Racje....skoro nie moge byc na forum rowniez reprezentantem spraw grupy Wrzeszczan i prosic Was o porady lub informacje nie dla mnie tylko dla grupy, to trudno.Trudno- taka wola Admina, - tak chce i koniec, prosta sprawa...
A ze nie wszyscy (szczegolnie starsi , po 70 tce Wrzeszczanie )maja dostep do netu , to rzeczywiscie nie problem FDG.
Raczej moj- chciałam im udostepnic ekran i mozliwosc przegladania forum u mnie w domu, dwa razy w tyg - z logowaniem nie jako bassa prywatna...tylko bassa ISPI, i przedstawieniem sie w pojedynczych postach...Nie mozna, to trudno.Bede im pokazywac strone sabaotha.I nagrywac komentarze,informacje itd na dyktafon.
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Marek Z 

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1753
Wysłany: Sob Lip 31, 2004 11:01 am   

Cytat:
Raczej moj- chciałam im udostepnic ekran i mozliwosc przegladania forum u mnie w domu, dwa razy w tyg - z logowaniem nie jako bassa prywatna...tylko bassa ISPI, i przedstawieniem sie w pojedynczych postach...

Basso, a co stoi na przeszkodzie logowania się jako Bassa prywatna i pokazywania tego starszeństwu ? Zgodnie z tym, co piszesz wszyscy powinniśmy mieć służbowe nicki - takie do pokazywania FDG innym. Ale po co ? Przecież możesz pokazywać posty wybiórczo - wówczas Twoja prywatność będzie zachowana.
AM (Admin - Mikołaj ) mówi tylko o zakazie dublowania nicków. :peace:
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sob Lip 31, 2004 9:31 pm   

Dzieki za zyczliwe słowo Marku Z :OO
Wydawało mi sie, ze jakos juz mnie jako mnie- znacie
(teksty, sprawy, tematy ktore poruszam) i byłoby nie na miejscu wklepywac CZYJAS wypowiedz - np na temat sklepow i szyldow (napisow) z lat przedwojennych pod moim nickiem- podpisem: toc ta osoba siedzi koło mnie, widzi tekst...a ja robie wyłącznie za wklepywacza...Nie sadziłam w ogole ze sie z tego zrobi jakikolwiek problem- w koncu w jakis sposob ręczę za tę osobę-osoby, majac z nimi kontakty u siebie w domu !Zaprosic do neutralnych miejsc z dostepem do netu...no na przykład dokąd ???Sprawdziłam Rudego Kota....brrr !
Ad nicki- bassa i bassa ISPI to dwa rozne logowania,z odrebnymi haslami- z punktu widzenia systemu forum- dwaj uzytkownicy osobni, dwa formularze !
Logowanie od zera,z wypelnianiem formularza TRWA- chciałam stworzyc szanse wypowiedzi na forum osobom, ktore sa miomi prywatnymi goscmi i na chwile sa proszone do pokoju z kompem.Nie mozna, to nie- choc jako zywo nie pojmuje dlaczego.I jest mi przykro, chciałam zdobyc DLA WAS konkretne perelki, na forum a nie do moich notatek...Admin Ma Zawsze Racje...i wobec tego wylogowac bassa ?
zostawiajac bassa ISPI ? Tak bedzie ok ?
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Nie Sie 01, 2004 11:42 am   

Wystarczyło to napisać na forum, zanim podwójność Twojego nicka wzbudziła moje podejrzenia - a poza tym trzeba było zarejestrować użytkownieka ISPI i byłoby ok - i przedstawić się jako kolektywny użytkownik. Mysle że to całkiem dobry pomysł, ale nie wystarczy jak widać napisać do Adminia.
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 6:29 am   

Tak,do loginu ISPI został zarejestrowany nowy uzytkownik pod nr 76 i wypelniony formularz rejestracyjny.Przedstawianie sie wyobrazałam sobie jako kilka slow od nowej osoby, juz gdy siedzi przed kompem i oglada niektore wątki-decyduje czy chce cos wpisac na powitanie i czy w ogole sie odezwie- z konkretami przeciez, w rodzaju -ze ma stare dokumenty czy fotki czy materialy...Marcin zwrocil mi uwage zeby koniecznie trzymac sie tematu i takich wypowiedzi nie wpisywac jako dygresje czy rozwiniecia w dyskusji, tylko ścisle wg nazwy tematu.
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Petelka 


Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 937
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 6:46 am   

Cytat:
Marcin zwrocil mi uwage zeby koniecznie trzymac sie tematu i takich wypowiedzi nie wpisywac jako dygresje czy rozwiniecia w dyskusji, tylko ścisle wg nazwy tematu.

I co? Myslisz, że uda się? :lol: :hiihihi:
A poważniej - sama idea bardzo ciekawa i życzę powodzenia w jej realizowaniu. :lol: :==
_________________
When a man is tired of Gdańsk he is tired of life /niby Oscar Wilde/
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 1:51 am   

OK, moja propozycja jest taka- dla porządku zmieniam Bassa-ISPI na ISPI. Może być?
Cytat:
chciałam stworzyc szanse wypowiedzi na forum osobom, ktore sa miomi prywatnymi goscmi i na chwile sa proszone do pokoju z kompem

Idea całkiem słuszna.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk