Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
Autor Wiadomość
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 9:06 pm   Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Na początku chciałbym złożyć głęboki ukłon wszystkim twórcom Akademii Rzygaczy oraz p. Mikołajowi Wierzbickiemu (pomysłodawcy i twórcy "Dawnego Gdańska"). To wspaniałe, że powstały takie miejsca w sieci (AR & DG), które skupiają ludzi, których pasją jest Gdańsk. Miejsca, w których można podzielić się swoją wiedzą i dowiedzieć się czegoś nowego o Naszym Mieście. To wspaniałe, że będę mógł "obcować" z ludźmi posiadającymi tak ogromną wiedzę o Gdańsku.
"Ujawnić się" zamierzałem już znacznie wcześniej, bo już w zeszłym roku. Ale zawsze coś stawało na przeszkodzie... Mam nadzieję, iż takie długie milczenie nie zostanie potraktowane jako brak dobrego wychowania. Tak więc nadeszła pora by przedstawić się.
Nazywam się Marcin O******. Jak wskazuje na to mój pseudonim mieszkam we Wrzeszczu. Był to (blisko pięć lat temu) mój świadomy wybór (wcześniej całe swoje dotychczasowe życie spędziłem na Przymorzu). Z premedytacją wprowadziliśmy się (wraz z żoną) do starej kamienicy o latach świetności, której przypominają strzaskane witraże na klatce schodowej.
Mieszkam przy ulicy, która była "głównym ciągiem drożnym osady Nowe Szkoty".
Jak nietrudno się domyślić moją główną pasją jest Gdańsk. :D

Mam nadzieję, że już wkrótce nadarzy się jakaś okazja by spotkać się z Forumowiczami w "realu" (i nie mam tu na myśli hipermarketu) podczas jakiejś wspólnej "inwentaryzacyjnej" wycieczki.

Pozdrawiam
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Marcin Nie Mar 14, 2004 11:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 10:43 pm   

OK, cudzysłowy już naprawiłem. Ale obrazki wciąż sie nie wyświetlają... :|
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Marcin Nie Mar 14, 2004 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 10:59 pm   

Noo, taaakiego wejścia to jeszcze nikt nie miał! Ale i czekaliśmy na to spotkanie jak dzieciaki na kolejy tom "Harrego Pottera" :D
Nieśmiało zaproponuję, abyśmy wszyscy zgodnie z forumowym zwyczajem byli na "ty".
I już wiem, kto nas oprowadzi po Nowych Szkotach...
Do zobaczenia zatem.

A co do "" to nie wiem, co się stało, ale już ktos (Lucy?) miał ten problem na C@fe Trójmiasto, to chyba kwestia jakichś ustawień w komputerze. No i obrazki coś się nie wyświetlają, ale to już chyba wina leży po stronie forum. W obu sprawch postaram się coś dowiedzieć.
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7683
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 10:39 am   Cześć Martin!

Hihi, to znaczy że miałem nosa pisząc, że co najmniej 3 bywalców tego Forum zgarnęło nagrody w konkursie "30 Dni" :D
 
lucy 
Lusia


Dołączyła: 09 Mar 2004
Posty: 638
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 2:01 pm   

Cieszę się, że jest ktoś z Wrzeszcza, bo ja się tam wychowałam:)) Jeszcze chyba Marek tam spedził dzieciństwo.

Witaj :) )))
 
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 9:39 pm   

Dziś minął rok odkąd zarejestrowałem się na FDG (choć przyznam, że rocznica odwiedzania forum minęła już daaawno, gdyż wcześniej pojawiałem się jako "gość" :wink: ).

Dziękuję Mikołaju za to forum i dziękuję Wam wszystkim za to, że po prostu jesteście. Bo FDG stało się dla mnie ważną częścią życia. I pisząc powyższe słowa powitania rok temu nie przeliczyłem się - odnalazłem tu podobnych do mnie "maniaków", dla których największą pasją jest Gdańsk. Dzięki Wam mogłem zobaczyć wiele wspaniałych nieznanych mi dotychczas zdjęć i pocztówek, mogłem pogłębić swą wiedzę o Gdańsku, dzięki Wam (i razem z Wami) odbyłem wiele fascynujących wycieczek i eksploracji...
Dziękuję... :D
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 9:57 pm   

Ja tylko przypomnę, że jak mało kto byłeś na tym forum oczekiwany.
No i przez łzy wzruszenia wyduszę jeszcze z siebie, że bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się jednak coś tutaj napisać :kumple:
 
lucy 
Lusia


Dołączyła: 09 Mar 2004
Posty: 638
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 9:57 pm   

Marcinie, po przeczytaniu Twojego posta szybciutko zajrzałam w swoje dane i widzę, że prawie równoczesnie z Tobą tu przyszlam:)) :== Ja 9-go marca ubieglego roku.
Świetnych ludzi tu poznałam :ok: i chociaż nas dzielą kilometry i...lata świetnie tu się czuję :love: :^^ :hurra:
_________________
O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk