Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.
Autor Wiadomość
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 2:22 pm   Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

Na gdańszczanach chyba toczy się jakaś rozmowa, ale ja nie widzę niczego nowego po pierwszysch trzech stronach. W tym także mojego własnego postu odpowiadającego na post Pumeksa...
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 2:25 pm   Re: Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

Zoppoter napisał/a:
Na gdańszczanach chyba toczy się jakaś rozmowa, ale ja nie widzę niczego nowego po pierwszysch trzech stronach. W tym także mojego własnego postu odpowiadającego na post Pumeksa...


To mój post się tam zapisał? :shock:
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 2:30 pm   Re: Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

pumeks napisał/a:
To mój post się tam zapisał? :shock:


Nie nie, mam na myśli to co Ty: "jestem stąd". Kłóciliśmy sie o wiek Gdańska. Ty swoje, ja swoje, ale ani jednego ani drugiego nie widzę...
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 2:36 pm   Re: Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

Zoppoter napisał/a:
Nie nie, mam na myśli to co Ty: "jestem stąd". Kłóciliśmy sie o wiek Gdańska. Ty swoje, ja swoje, ale ani jednego ani drugiego nie widzę...


No właśnie wydawało mi się że ten post w ogóle nie poszedł... ja go chyba z 10 razy próbowałem wysłać :shock:
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 2:46 pm   Re: Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

pumeks napisał/a:
No właśnie wydawało mi się że ten post w ogóle nie poszedł... ja go chyba z 10 razy próbowałem wysłać :shock:


A ja twój post widziałem! pisałeś o historii w sensie zapisów zapisanych, czy jakoś tak. Odpisałem Ci na to. I później nie widziałem juz ani jednego ani drugiego.
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 3:03 pm   

o kurcze, teraz wyświetliło mi się że w tym wątku jest nowy post, ale też go nie widzę :cry:
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 3:05 pm   

pumeks napisał/a:
o kurcze, teraz wyświetliło mi się że w tym wątku jest nowy post, ale też go nie widzę :cry:


Juz wiem. U góry masz takie małe "nieprzeczytanych postów (cyfra)" kliknij w to i zobaczysz wszystko. Czyli kilka powtórek swojego własnego postu. hi hi hi
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 4:20 pm   

No panowie, to znak z Centrali, że czas zakończyć tamten temat, bo dyskusja szła w złą stronę :wink:
Problem mógł sie pojawić, kiedy administrator mojej lokalnej sieci robił na moja prośbę kopię zapasową forum. Rozmawiałem z nim przed chwilą i pod wieczór powinno wszystko wrócić do normy.
Donoście proszę, jeśli problemy pojawiłyby się też w innych miejscach.
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 9:46 am   

Niestety, znów mam ten sam błąd co poprzednio: temat "Jestem stąd" wyświetla mi się tylko do postu Zoppotera z 12 maja 2004, 11:14 am – czyli tak samo jak wtedy, kiedy nie wiedziałem że mój post się wysłał i kopiowałem go po mnóstwo razy. :rozpacz:
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 9:50 am   

pumeks napisał/a:
Niestety, znów mam ten sam błąd co poprzednio: temat "Jestem stąd" wyświetla mi się tylko do postu Zoppotera z 12 maja 2004, 11:14 am – czyli tak samo jak wtedy, kiedy nie wiedziałem że mój post się wysłał i kopiowałem go po mnóstwo razy. :rozpacz:


O to to to. Własnie chciałem o tym napisać. Jak ja mam sie z Pumeksem kłócić, skoro nie widzimy swoich postów...? :???:
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 10:17 am   

Zoppoter napisał/a:
O to to to. Własnie chciałem o tym napisać. Jak ja mam sie z Pumeksem kłócić, skoro nie widzimy swoich postów...? :???:


Częściowo udało mi się ten problem przeskoczyć... zaznaczając na dole "wyświetl posty z ostatnich 5 dni". Ale wolałbym, żeby to działało automatycznie :(
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 11:24 am   

Na pocieszenie powiem Wam, że u mnie też tak jest i zabijcie mnie, ale nie mam pojęcia dlaczego. Co więcej, nie widzę żadnej możliwości naprawienia tego.
Pomysł mam jednak inny - skoro tak polubiliście wątek "jestem stąd", to zrobię "jestem stąd bis" i tam powinno wszystko być normalnie.
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 12:12 am   

Bis, bis... :== i przy okazji- Wrzeszczanie- jestem stad...;-)) Hmmm pomarzyc nie mozna ???
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Czesiek 

Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 131
Wysłany: Sob Cze 12, 2004 6:14 pm   

Cytat:
Bis, bis... i przy okazji- Wrzeszczanie- jestem stad...;-)) Hmmm pomarzyć nie mozna ???
ja też jestem stąd - dolny Wrzeszcz kwartał ulic:Aldony Lelewela Grażyny Wajdeloty :lol:
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Sob Cze 12, 2004 9:52 pm   

Przypomnę tylko jaki to wątek:
O forum -> Sprawy techniczne -> Gdńaszczanie choćby duchem: nie widzę nowych postów.

Zlitujcie sie, przecież specjalnie po to, żeby sobie powspominać kto z jakiego jest kwartału i gdzie stała fontanna powstał wątek wrzeszczański.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk