Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Fundacja RETROTECHN
Autor Wiadomość
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 6:37 am   

danziger napisał/a:
Hmmm. Może będę troszkę złośliwy, ale jak przez mgłę pamiętam pewne wypowiedzi, że "tu się nic nie da", a dlaczego - a to spójrz "na dowód/paszport"...

Wejrzenie do dowodu pozwala zrozumieć bardzo wiele (zbyt wiele) niezrozumiałych na pierwszy rzut oka zjawisk negatywnych. Wielokrotnie to jest proste wytłumaczenie, dlaczego czegoś się nie da... I zdecydowanie podtrzymuję ten pogląd.

Natomiast, czy twierdziłem że NIC się nie da... nie kojarzę, zwłaszcza, że przez ostatnie lata, na miarę swoich możliwości, COŚ robię, głównie w dziedzinie zabytkowej motoryzacji i turystyki po nieznanych, zapomnianych, zmarnowanych miejscach i obiektach w naszych stronach (czy turystyka jest po czymś, czy gdzieś....? :???: ). I to coś się daje zrobić. Choć rzeczywiście niejednokrotnie odbiłem się od okrutnej rzeczywistości, co niekiedy może zniechęcić do czegokolwiek.

Retrotechn sformalizuje te moje dotychczasowe indywidualne działania i - mam nadzieję - pozwoli podnieść ich jakość i rozszerzyć ich zakres. Oczywiście to nie jest działalność związana merytorycznie wyłącznie z Gdańskiem i jego historią, więc niekoniecznie wszystko wzbudzi w tym forum zainteresowanie. Zdecydowana większość zabytkowych samochodów, odbiorników radiowych, aparatów fotograficznych, rowerów itp nie pochodzi stąd. Niemniej tu właśnie będzie centrum naszych działań: tu będziemy robić rajdy, wystawy, pokazy, spotkania. Tu będziemy szukać partnerów, wspomagających, miłośników.
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:22 pm   

Dzisiaj skończyłem wszelkie formalności związane z tworzeniem Fundacji, których ukoronowaniem są numery kont w Banku Zachodnim WBK dla wpłat na rzecz działań Fundacji:

Konto PLN: 88 1090 1102 0000 0001 1866 9192
Konto EUR: 17 1090 1102 0000 0001 1866 9306


Oczywiście Fundacja jest otwarta na każdą formę wsparcia i pomocy. Wsparcie finansowe jest rzecz jasna najprostszą formą takiego wsparcia i zapewniam, że każda złotówka ma swoją wartość. Podane konto służyć też będzie do wpłat wpisowego na III Raid Kowala, na który zapraszam każdy pojazd, który ukończył 25 lat. Z załogą rzecz jasna :hihi: :hihi:
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:41 pm   

Zoppoter napisał/a:
na który zapraszam każdy pojazd, który ukończył 25 lat. Z załogą rzecz jasna

Czy ograniczenia wiekowe dotyczą również załogi?
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 8:47 pm   

Sabaoth napisał/a:
Czy ograniczenia wiekowe dotyczą również załogi?

Jest tylko jedno: kierowca musi miec prawo jazdy, czyli musi miec ukończone 18 lat. Pilot może być w wieku dowolnym, grunt, żeby umiał czytać :)

Ograniczenie wiekowe dla pojazdów wynika z faktu, że Raid Kowala to impreza związana z Nocą Muzeów. Bedą inne turystyczne rajdy, w których pojazdy bedą w dwóch kategoriach: zabytki i współczesne. No i w ogóle mam nadzieję podziałać tu i tam, również z dzieciakami i młodzieżą... zaleznie od możliwości finansowych
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk