Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
niewdzięczna rola moderatora
Autor Wiadomość
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 7:42 pm   

totenkopf1956 napisał/a:
Na zakończenie w tym temacie – z detalami.

Detali takich jak na zdjęciu w tym poście (1349_789182347_bigw.JPG) możesz dawać skolko ugodno.
Tyle, że w wątku o SS Heimwehr Danzig :)
_________________
da, da, da...
 
 
totenkopf1956 
Jurek


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 766
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 10:02 pm   

danziger napisał/a:
totenkopf1956 napisał/a:
Na zakończenie w tym temacie – z detalami.

Detali takich jak na zdjęciu w tym poście (1349_789182347_bigw.JPG) możesz dawać skolko ugodno.
Tyle, że w wątku o SS Heimwehr Danzig :)


Odwiedzałeś tamten temat i Wiesz że wzbudzał niezdrowe podniecenie i choć uważałem iż to oryginalny temat dla świętego spokoju zaprzestałem dalszych wpisów. Forumowicze też nie pociągnęli tematu więc szkoda było sobie zawracać głowy, przecież wszystkie wpisy na Forum są dla ogółu. Mam pytanie czy większość z 4248 postów jakie zamieściłeś polegało na pouczaniu i regulowaniu ? W życiu codziennym mentorów i regulowszczyków jest aż nadto więc szkoda nimi zaśmiecać Forum. ( W ten sposób udzieliłem też dobrej rady osobom pouczającym gdzie i co kto ma zamieszczać.) Jeżeli nie pasuje Tobie ten wpis potraktuj go jako wyśmienity żart :hihi: :hihi: :hihi:

A propos co w owym widoczku zwróciło Twą uwagę ponieważ zamieściłem go ze względu na widok dworca za plecami marynarzy ?
_________________
Jurek
 
totenkopf1956 
Jurek


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 766
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 10:24 pm   

I tak mogła by wyglądać moja odpowiedź , ale ponieważ jestem osobą nadzwyczaj pogodnego usposobienia nie biorę pouczenia do siebie i Tobie proponuję to samo.
Myślę że wszyscy się uśmiali. :wink:
_________________
Jurek
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 11:38 pm   

totenkopf1956 napisał/a:
Mam pytanie czy większość z 4248 postów jakie zamieściłeś polegało na pouczaniu i regulowaniu ?

Nie wiem, nie prowadzę statystyk. Jeśli chcesz - zrób to.
Dopóki nie zostałem modem, często wdawałem się np. w pyskówki z innymi uzytkownikami. Teraz staram się hamować (acz nie zawsze wychodzi). Niestety funkcja, którą pełnię, często zmusza mnie do poprawiania, czy napominania innych - stąd niewątpliwie duża liczba takich postów ostatnimi czasy.

totenkopf1956 napisał/a:
W życiu codziennym mentorów i regulowszczyków jest aż nadto więc szkoda nimi zaśmiecać Forum.

Nie podoba Ci się forum - trudno. Nikt Cię do korzystania z niego nie zmusza.

totenkopf1956 napisał/a:
W ten sposób udzieliłem też dobrej rady osobom pouczającym

Z całym szacunkiem - nie Ty jesteś od pouczania administracji.

totenkopf1956 napisał/a:
Jeżeli nie pasuje Tobie ten wpis potraktuj go jako wyśmienity żart

Lepiej brzmiałoby "Jeżeli nie pasuje Ci". Ale to szczegół - tak z mentorskiego obowiązku o tym wspominam.

totenkopf1956 napisał/a:
A propos co w owym widoczku zwróciło Twą uwagę ponieważ zamieściłem go ze względu na widok dworca za plecami marynarzy ?

Żołnierz SS Heimwehr Danzig, jak nie trudno było się domyślić. :roll:

Żebyśmy się dobrze rozumieli - uważam Cię za bardzo cennego członka naszej społeczności, piszącego ciekawe i wartosciowe posty, zamieszczającego ciekawe zdjęcia.
Niestety czasem niepotrzebnie się unosisz - nawet błahe techniczne uwagi bierzesz zbyt mocno do siebie, co rodzi niepotrzebne spięcia.
Uwierz mi - nikt tu nie chce Ciebie sekować, nie każda uwaga poprawiająca/uściślająca etc. musi być od razu atakiem personalnym.

Jeśli masz jakieś konkretne zarzuty wobec mnie, czy innych moderatorów - wal śmiało na priv do mnie/do nich. Wówczas wiele "nieporozumień" się wyjaśni bez potrzeby wylewania żółci na forum.
_________________
da, da, da...
 
 
totenkopf1956 
Jurek


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 766
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 1:06 am   

Myślę iż tak mocno Przejąłeś się rolą jaką (Dostałeś, Odziedziczyłeś lub Przejąłeś ) że bardzo Chcesz się wykazać , choć nie wiem przed kim . Ostatni raz miałem do czynienia z takimi postawami w wojsku i podczas stanu wojennego a ponieważ ludzie tak postępujący nie cieszyli się moją sympatią trudno abym teraz takie zachowanie akceptował. Ze względu na to iż wiem co, gdzie i w jakiej formie chcę zamieścić nie mogę się zgodzić na to by ktoś mnie pouczał . Wiem że moderator ma swoją określoną rolę , ale bez nadgorliwości i przeginania tylko dlatego by się pokazać iż jestem i czuwam . Z tego też względu choć podejmuję tę decyzję z ciężkim sercem , gdyż Forum dawało mi dużo satysfakcji i poświęciłem mu dużo wolnego czasu , kończę zamieszczać w nim moje skromne wpisy. Oczywiście będę przeglądać interesujące mnie tematy zamieszczane na Forum i oby wpisy nie ograniczały się do zdań składających się z kilku słów. .Powodzenia.

Ps. Może się mylę ale takie mam odczucia. No cóż CDN nie nastąpi. :wink:
_________________
Jurek
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 1:38 am   

totenkopf1956, zrobisz jak zechcesz, ale gdzie tu proporcje, jakie zachowania rodem z wojska w stanie wojennym... :roll: mocno przewrażliwiony jesteś na punkcie zwracania uwagi

dla mnie koniec tematu i prosiłbym o nie dolewanie oliwy do ognia
 
Colonel 

Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 184
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 8:19 am   

totenkopf1956 napisał/a:
No cóż CDN nie nastąpi

Szkoda.
Ale każdemu wolno histeryzować.
A może jak wrócisz, będziesz miał bardziej "cywilizowany" nick? (wiem, że trupią główke stosowano w różnych krajach i okresach ale jednak Polakowi kojarzy się w tym zapisie jednoznacznie. I to jest przykre!
_________________
Polemika z durniem albo chamem jest bezcelowa, najpierw ściągnie cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem.
Colonel

www.armator-i-skipper.pl
 
luanda 
lubię tu wpadać


Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 289
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 8:45 am   

Colonel napisał/a:
totenkopf1956 napisał/a:
No cóż CDN nie nastąpi

Szkoda.
Ale każdemu wolno histeryzować.
A może jak wrócisz, będziesz miał bardziej "cywilizowany" nick? (wiem, że trupią główke stosowano w różnych krajach i okresach ale jednak Polakowi kojarzy się w tym zapisie jednoznacznie. I to jest przykre!


Mi jako Polakowi trupia główka kojarzy się z Acherontia atropos.
Natomiast niektórzy pułkownicy źle mi kojarzą, zaś w Angoli namordowali mnóstwo niewinnych ludzi, a jeden Pan miał dziadka w Wermachcie...
Tylko czemu te osobiste wycieczki mają służyć i co wnoszą do forum?
 
 
Dana 

Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 263
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 9:44 am   

:palce: i oby większość skojarzeń szła w takich kierunkach :dziadek: - myślę, że danziger pośpieszył się a totenkopf1956 przesadził - Panowie :zgooda: ! totenkopf1956 wracaj i pisz :masta:
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 1:38 am   

Po ostatniej wypowiedzi @totenkopf 1956 czuję pewien dyskomfort. Mikołaj tu rządzi i skoro prosi o nie dolewanie oliwy, to ja się zastosuję, acz niechętnie. Co zaś postanowi @totenkopf 1956, jego sprawa. Kończę nim mnie poniesie. :%
_________________
Poldergeist
 
totenkopf1956 
Jurek


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 766
Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:05 pm   

Dana napisał/a:
:palce: i oby większość skojarzeń szła w takich kierunkach :dziadek: - myślę, że danziger pośpieszył się a totenkopf1956 przesadził - Panowie :zgooda: ! totenkopf1956 wracaj i pisz :masta:

Szanowna Dano po Twoim wpisie zostałem zmuszony do niehonorowego postępku i przerwania milczenia na Forum ( i za to iż pod Twoim wpływem nie dotrzymałem słowa będę się smażył w ogniu piekielnym) lecz nie wypadało pozostawić go bez odzewu .
Wczoraj po wpisaniu mego niku w wyszukiwarkę poza różnymi obrazkami związanymi z martwą głową wyskoczyła aminka która mnie zaintrygowała , po kliknięciu na ową przekierowała mnie na Twój post zamieszczony na Forum . Nie zakładam iż był to żart i jestem do głębi poruszony faktem iż komuś naprawdę zależy na moich wypocinach i grafomaństwie . Jeśli Byłaś zainteresowana tym co zamieszczałem na Forum to bardzo mi pochlebia i upewnia mnie w przekonaniu iż nie czyniłem tego sobie a muzom . Ponieważ nie robię nikomu żadnej łaski a tym bardziej Tobie oraz kierując się faktem iż jest ktoś kto jest zainteresowany tym co mam do powiedzenia w sprawach co do których mogę wtrącić swoje trzy grosze zdecydowałem się ulec Twojej sugestii i reanimować tematy które zostały w tyle za innymi . Jednocześnie zapraszam na stronę MOJE OSIEDLE GDAŃSK NOWY PORT – FORUM do działu „ Nowy Port – tematy ogólne” gdzie się trochę udzielam . A teraz na temat mojego niku i awatara - są kontrowersyjne bo takie miały być, lecz nie ma w nich żadnej sensacji (już raz kiedyś o tym pisałem) a więc do rzeczy . Mógł bym posiadać NIK np. Meeee… , Beeee… , Kukuryku lub Pepek Wyskocz lecz uważam iż powinien on odzwierciedlać zainteresowania osoby która go używa no chyba iż chce być anonimowa . W moim przypadku było kilka powodów które zadecydowały o wyborze owego , po pierwsze miał być oryginalny i łatwy do zapamiętania . Po drugie służba wojskowa w byłych koszarach Regimentu Huzarów Śmierci , którzy na czapkach nosili piękne totenkopfy . Po trzecie fascynacja niemieckimi uniformami kamuflażowymi ( tak zwanymi panterkami) których posiadam kilkanaście sztuk w różnych odmianach na różne pory roku . Tu akurat przykładem służyły seriale telewizyjne Stawka większa niż życie , Czterej pancerni i pies a przede wszystkim Kolumbowie które rozbudziły dziecięcą wyobraźnię i ukształtowały młodych ludzi pozostawiając po sobie ślad na całe życie .Jako sympatyk i entuzjasta oraz uczestnik wszelkiego rodzaju rekonstrukcji historycznych i pikników militarnych przywdziałem mundur waffen ss właśnie ze względu na wzory maskowania . Jednostki waffen ss miały genialne kamuflaże (były opatentowane przez ich twórcę) dlatego mój wybór . Żeby mundur nie był taki oklepany zamiast standartowych zigrunów obszyłem kołnierze totenkopfami . Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek ideologii lub fascynacji nazizmem choć nie ukrywam iż jestem pod wrażeniem niektórych niemieckich dokonań z tamtego okresu . Tak na marginesie na imprezach historycznych wolę nosić czaszkę niż gwiazdkę . Jeśli ktoś by spytał o naszego orzełka to również go nosiłem i nawet mam zdjęcia na dowód owego faktu .I to by było na tyle w tej sprawie (nic sensacyjnego) . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i oczekuje odpowiedzi od Dany jaki temat mam reanimować(choć w lustro będzie mi ciężko spojrzeć ).A teraz możecie mi nawtykać za brak honorowych zasad , lecz czego się nie robi dla proszących kobiet (choć nie wiem czy jestem tego wart).
Załączam fotkę z jednej z imprez na której byłem .
Jurek.
PS. Czy ten animek z dłonią ma coś wspólnego z czarną magią ?

IMGP0406e.JPG
Plik ściągnięto 28936 raz(y) 116,33 KB

_________________
Jurek
 
Dana 

Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 263
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:20 pm   

Czarna czy biała - pal sześc - najważniejsze, że jesteś. I ogniem piekielnym się nie przejmuj, będziesz w dobrym towarzystwie. Tęsknię za Twoimi wspomnieniami z dzieciństwa. Mam nadzieję na c.d. Tematy "militarne" to nie moja bajka, są inni, którzy kontynuują Twoje wątki. Twój nik i awatar mnie akurat nie przeszkadzały a powyższe wytłumaczenie całkowicie do mnie przemawia.
Witaj :huuurra:
 
Colonel 

Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 184
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 8:16 am   

Totenkopf.. nadal nie umiem zaakceptować Twojego nicka ale odczepiam się. wyraziłem opinie i tyle.
Natomiast cieszę się, że jesteś!!! Pisz!
_________________
Polemika z durniem albo chamem jest bezcelowa, najpierw ściągnie cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem.
Colonel

www.armator-i-skipper.pl
 
slowik45 


Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 518
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 4:42 pm   

Przyłączam się WRACAJ i pisz .
_________________
Wszystkie sztandary tak mocno już zostały splamione krwią i gównem, że najwyższy czas byłoby nie mieć żadnego. WOLNOŚĆ.
 
Voit 

Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 138
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 5:01 pm   

...Cieszę się że wróciłeś.
Mam nadzieję, że jeszcze wiele się od Ciebie dowiemy.

Pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk