Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Mikołaj
Pon Lis 07, 2011 6:20 pm
Czy to Mercedes, któregoś z forumowiczów?
Autor Wiadomość
LiveLetDie 

Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 9:19 am   Czy to Mercedes, któregoś z forumowiczów?

Witam!

Koledzy z sąsiedniego forum o Gdańsku, skierowali mnie tutaj a więc za ich radą przedstawiam swoją sprawę: niemal cztery lata temu zrobiłem zdjęcia złotemu W123. Jeśli wierzyć oznaczeniu na klapie to jest to dwu litrowy Diesel, poza tym automat, jasne wnętrze z pokrowcami, fotelik na tylnej kanapie (?) i rok produkcji najprawdopodobniej po 1982. Jako, że samochód ma nalepkę "DA" na klapie bagażnika i herb Gdańska w miejsce flagi Polski na tablicy rejestracyjnej przypuszczam, że właściciel może być tutaj (jako miłośnik Gdańska) zalogowany.

Jeśli moje przypuszczenia są słuszne proszę o kontakt właściciela (albo może namiar na niego). Postanowiłem wrócić do W123, rozglądam się za czymś ciekawym a te kuriozalne połączenie 60 konnego Diesela i automatu w kolorze sztabki złota wydaje się być ciekawym samochodem... o ile właściciel się znajdzie i będzie chciał samochód sprzedać ;)

Jeżeli post się tutaj nie nadaje poproszę moderatora o przesunięcie we właściwe miejsce.
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:20 pm   

Naklejka chyba nie nasza - nie widzę herbu po lewej.
Zapytaj może jeszcze na http://morski.org.pl/forum/index.php
niewykluczone, że jakiś inny egzemplarz się znajdzie :wink:
 
LiveLetDie 

Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:50 pm   

Akurat na morskim jestem już zarejestrowany niemal 3 lata ale dzięki serdeczne, kierunek właściwy ;)
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 8:56 pm   

Potwierdzam, to nie jest nasz "oficjalny", zaprojektowany przeze mnie wzór naklejki DA tylko jakaś podróbka. To może świadczyć, że właściciel samochodu nie trafił na nasze forum.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
aleksandrag 


Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 6
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 3:43 pm   

A propos naklejek DA, w naszym rodzinnym aucie też była taka, pięknie się prezentowała! Tata dumny... Do czasu gdy ktoś nam jej nie odkleił :(
_________________
The 'earth' without 'art' is just 'eh'
 
Fuzzy 
globetrotter

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 56
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 3:59 am   

Tatko miał kiedyś takiego 200D - pierwsza machina, którą ujeżdżałem. Cóż za dynamika dwadzieścia kilka do setki, w zakrętach niczym ponton. Nawet kolor pontonowy. Ale wygoda jak w kanapie - living room. Ruchoma platforma do kontemplowania pejzaży. Wspaniała maszyna. Aż się łezka kręci.
Teraz marzę o W114. Trapez QP. Przełomowa maszyna. Pierwsze auto z zawieszeniem mc pherson. Pierwsze seryjnie produkowane auto z elektronicznym wtryskiem. 185 KM. Boczna szyba dzielona bez słupka, cieniutka kierownica z niklowanym detalem

Zakochać się można...

http://szukaj.pl.mobile.e...976&tabNumber=2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk