Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Może stowarzyszenie zwykłe ?

Utworzenie stowarzyszenia
Zwykłego
50%
 50%  [ 3 ]
Rejestrowego
16%
 16%  [ 1 ]
Nie powoływać
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 12:03 am   

Dobra - tylko po co?
Czy ja już zadawałem to pytanie? ;)
 
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 8:34 am   

doraa napisał/a:
A ktos o nas napisał na forum GSG womitariusze.....


To był mój brat :oops: on jest trochę nie na bieżąco, bo siedzi w Warszawce na studiach...
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 11:04 am   

To jest genialne określenie. Jeszcze nie wiem tylko na co :)
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:17 pm   

Womitariusze wszytskich krajów łączcie się!
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 4:22 pm   

O! katalog rzygaczy nazwę Womitarium Gdańskie :)
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Nie Kwi 11, 2004 2:32 am   

Grun pyta - bassa odpowie...;-)) Po co ZARZAD - dwie trzy osoby-i adres poczty normalnej z kodem....Jednorazowe zajecie, tj spelnienie formalnosci podpisow itd ! I spokoj na np 3 lata...
Bo widac, ze Grun- tak jak ja- zwierzeciem wylacznie netowym jest. Jednak potrzebna bramka do realu....Real ma kuszace propozycje, jeno nie ma jak ich przedstawic grupie !
Na przyklad zbiorowe znizki na prenum 30 dni czy zaproszenia na zloty Bractwa Rycerskiego
(skadinad posiadajacego status Stow zarej!).Srednio dwa pisemka czy zaproszenia dziennie oraz wzory nowej prasy wplywaja na taki adres poczty normalnej.I raczej glupio,ze sie o tych akcjach w ogole nie wie,,,;-)) Peeewnie, ze takze net i progr komp za friko org spoleczne dostaja ! Znaczy- konkretnie realizatorzy Projektow czyli np kol Wierzbicki prowadzacy Forum.Projekt w stow- to dokladnie to samo co pomysl indywidualny...tyle ze dostaje media do dysp ! O ile -pojdzie pisemko z pieczatka Zarzadu faxem do red.
To jest to prawdziwe wzmocnienie pomyslow....indywidualnych!
Ze juz nie wspomne, ze w wykazie org spol przyjmujacych wplaty 350 zl rocznie -darowizny indywidualne przelewem na konto -w czwartkowej GW Trojmiasto- w ogole nie ma zadnej org gdanskiej osiedlowej...lokalnej !A darczyncow jest srednio 100 osob w kazdym -przynajmniej u nas w mateczniku tak jest.Nie ma gdzie wplacic...;-)) Np na stale archiwum pamiatek -czytelnie...z skanerem i regalami ...i załogą...lektorow jezykowych.
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Nie Kwi 11, 2004 3:21 am   

Ludzie, jeju, tylko nie mieszajmy do tego pieniędzy! to jest gwóźdź do trumny każdej idei. Zaczynam się bać tych planów stowarzyszeniowych. Naprawdę chcecie wszystko pogrążyć? To beze mnie.
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 10:34 pm   

Bo to jest albo-albo...albo grupa jest zrzeszeniem osob, klubem, ,,paczka,, towarzyską z pomysłami, albo--- grupa wylania z siebie oficjalnych reprezentantow i daje im wladze... prawdziwą moc zalatwiania /realizacji pomyslow potrzebnych lokalnie ! Gdańskowi...Co oznacza adres, pieczatke, firmowki do koresp z mediami -i pozycję tych osob z Zarzadu ,--- reprezentuja oficjalnie, sa osobą prawną ! Osobiscie tez sie nie pale do wlasnorecznego zalatwiania, wiec rozumiem Gruena. Natomiast co nam szkodzi odbyc procedure rejestracji i po prostu miec te formalnosci zalatwione ? Chodzi o 15 podpisow z peselem, a po powrocie dokumentow z Sadu w Gdyni, 10 Lutego 24 -krotkie przeglosowanie kto jest tym Zarzadem-to wszystko! (jakis pokutujacy relikt nazywajacy sie skladki...skladek przecie nie potrzeba, potrzebne czasem wylacznie zaopiniowanie jakiejs sprawy ! Czyli- danie czlowiekowi zalacznikow do Projektu - jesli ktos chce realizowac...) I konta bankowego, ale to juz Zarzad zalatwia albo szef biura (osoba, ktora Zarzad moze zatrudnic do prow spraw -samodzielny realizator wlasnych projektow-z czego utrzymuje siebie i biuro..) Atrakcyjne terminy/ tematy projektow sa na www.ngo.pl
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 6:49 pm   

Robcie jak chcecie. Nie mówcie tylko potem, że Was nikt nie ostrzegał.
 
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:01 am   

ooo.wspaniale...dziala juz funkcja ,,odwiedz temat,, przesylana w mailu ! poczatkowo mi to wcale nie dzialalo, tj stronka sie nie ladowala.
Ale na temat- bylam wczoraj u pana Rutkowskiego na Meissnera 11. To jest calkiem nowe, swieze Stow Wspolpracy Srodowiskowej - własnie 15 osob sie dogadalo, ze zadbaja o wystawy, ksiazki i szkolenia w trzech osiedlowych klubach - i o dofinansowanie akcji i pomyslow -nowych....osiedle jest zsieciowane i cala robota to usiasc co jakis czas do maila...;-)) Maja tez wewnetrzna wlasna Telewizje -Rozstaje i mozliwosc robienia programow jako Stow. A pan Rutkowski prowadzi gazetke osiedlowa...;-)) Widzi mi sie, ze kazdy pomysl-z nimi- moze sie ,,ziscic,, - o ile sie siadzie z panem Rutkowskim we wtorki 15,30-17,30 i pogada....;-)) dyzur taki on ma,raz w tyg.
Albo- pogada z panem Wojciechem Trzcionkowskim w biurze TV Rozstaje, Leszczynskich 4 tel 346 39 29 o MOZLIWYCH projektach...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:14 am   

Cytat:
bylam wczoraj u pana Rutkowskiego na Meissnera 11. To jest calkiem nowe, swieze Stow Wspolpracy Srodowiskowej
Cytat:
kazdy pomysl-z nimi- moze sie ,,ziscic,,

Bassa, no to bądź naszę ambasadorką w kontaktach z takimi ludźmi i organizacjami, jak widac z tego co piszesz masz z nimi częste i dobre kontakty, zapytaj co myślą o wsżłpracy, podrzuć im jakiś konkretny temat, mi się marzą np tablice w lasach sopocko-oliwskiech z historią WMG, narysowanym przebiegiem granicy, już sporo o tym gdzie indziej pisałem.
Ja wiem, że w planach wszytsko można, sprawdź jaka będzie reakcja na konkretny pomysł i donieś nam.
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 8:57 pm   

Tablice ?? w kilku jezykach ??? A moze sie da to oznakowac jako szlak turystyczny pieszy i zrobic ,,od reki ,, z klubem Winda i STOW PTTK O/ gdansk ?? ( ksiegowa stowarzyszenia potrzebna do rozliczania darowizn na tablice-np firm , ktore by chcialy je ufundowac..)
Winda (3469053) dlatego, ze maja Teatr Lesny i cykle imprez tam do zrobienia za miejskie pieniadze-koncerty...ale takze -posrednio-zagosp na cele kult-spol terenow Parku Krajobr. Jeszcze ciekawiej, gdyby tablica wisiala na czyms, co jest -daszkiem, altanka....przerwa trasy rowerowej ? Ale i tak jak sadze trza zaczac od rozmowy z p Dariuszem Podbereskim z dyr Parku Karajobrazowego-prywatnie sie spotkac na piwku czy co...;-))
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 9:37 pm   

Cytat:
Tablice ?? w kilku jezykach ??? A moze sie da to oznakowac jako szlak turystyczny pieszy i zrobic ,,od reki ,, z klubem Winda i STOW PTTK O/ gdansk ??

Cytat:
Jeszcze ciekawiej, gdyby tablica wisiala na czyms, co jest -daszkiem, altanka....przerwa trasy rowerowej ?

Na początek wystarczyłaby jedna po polsku na zwykłym słupku. O zbudowaniu wokół parku rozrywki i edukacji pomyślimy później.
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 11:51 am   

Znaczy..pomysly sa konkretne i własciwie dlaczego sie za nie nie wziac ???po całonocnym biciu sie z myslami i oglądzie kalendarza - jestem gotowa do boju, znaczy..do paskudnych czynnosci papierkowo rejestracyjnych , poswiecenia 10 godz tyg na prace spol-powiedzmy do konca czerwca br ?, a takze ewentualnie sfinansowania samych kosztow ( dar 500 zl ? ) legalizacji pomyslow.Pod warunkiem, że osoby, ktore glosowaly na stow zarej z Samym Szefem Mikołajem na czele- poczuja sie Matkami Chrzestnymi i Ojcami Chrzestnymi tego Stow (zadnych skladek !!!!!)- a cztery butelki szampana -juz mam przygotowane...rozbijemy o te słupki...juz jako Komitet Zalozycielski mozemy formalnie ,,chodzic,, za tematem...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 12:11 pm   

bassa napisał/a:
jestem gotowa do boju, znaczy..do paskudnych czynnosci papierkowo rejestracyjnych

Czyżbym coś przegapił :?:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk