Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zulawskie mosty ,zdjecia i wszelkie informacje (potrzebne)
Autor Wiadomość
soundtrakz 

Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 5:13 pm   Zulawskie mosty ,zdjecia i wszelkie informacje (potrzebne)

interesuja mnie zdjecia mostu w ndg ,ktory znajdowal sie na miejscu obecnie najnowszego mostu w nowym dworze ,ktos moze ma jakas fotke ??pomocy...
 
Aartin 

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 107
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 6:39 pm   

Po pierwsze, po co zakładać dwa tematy do tego samego? Po drugie, określ o jaki most ci chodzi. "Most Stobbego", z którego obecnie ostało się jedno przęsło, czy tej drewnianej kładki niedaleko ulicy krótkiej? Czy może o jakiś inny? :roll:
_________________
PFE
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:07 am   

Już jest jeden. Nim się temat rozwinie, zapraszam obu Panów do wątku powitalnego :arrow: Naduś Tu się witamy i przedstawiamy. Taki staromodny obyczaj. :wink:
_________________
Poldergeist
 
soundtrakz 

Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 5:53 am   

chodzi mi o most ktory znajdowal sie dokladnie na miejscu obecnego ,tuz obok mostu stobbego jak go nazwales ,nie byl on zbyt piekny i zniknal calkiem niedawno ale widzialem wiecej fotek" stobbego" niz tego ochydztwa .pamietam ze spod schodow mozna bylo zagladac dziewfczynom pod spodnice co bylo nie lada atrakcja w tamtych czasach :wink:
 
ruda 
Mierzeja


Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 1792
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:22 am   

Czy mógłbyś stosować obowiązujące zasady pisowni ? Bardzo proszę - rozumiem błędy ortograficzne, zdarzają się, sama mam dyslektyków w domu i wiem co to znaczy , ale świadome kaleczenie "języka pisanego" to lekceważenie czytających czyli nas wszystkich.
_________________
„Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom”.
 
 
soundtrakz 

Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 12:53 am   

Chcialbym przeprosic wszystkich ,ktorzy mogli poczuc sie urazeni bledami ,ktore popelnilem i jednoczesnie uswiadomic niektorych ze nie wszyscy maja szczescie mieszkac w polsce ,a uwierzcie mi po latach na "wygnaniu" czlowiek zapomina co nieco .takze jeszcze raz sorki;) za niestosowanie polskich znakow i te dwie literowki .pozdrofienia;) dla "rudej",fajnie wiedziec, ze sa jeszce ludzie ,ktorym zalezy .....
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 1:57 am   

Szczęście, nieszczęście. Kwestia punktu widzenia. :wink: Bez urazy - wszędzie chyba nazwę wsi, miasta, kraju pisze się z dużej litery. Więc bez przesady może. "Sorki" to odzywka miejscowa raczej. Kontakt zatem z krajem przodków masz stały. :mrgreen: W Starym Kraju są miejsca, w których do dobrego tonu należy przedstawienie się, rzucenie choćby zdawkowego dzień dobry :arrow: wątek powitalny.
Olewaj a będziesz olany. :mrgreen:
postrufki.
_________________
Poldergeist
 
soundtrakz 

Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 8:07 pm   

otoz nie wszedzie .ale sa tacy ktorzy aby podkreslic swoje walory ,swoj nick pisza z duzej litery ,przepraszam, z wielkiej litery .bez urazy ....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk