Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mam już tego dość!
Autor Wiadomość
bijouM 
.


Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 291
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:02 pm   

Sabaoth napisał/a:


...A ja dodatkowo zauważam, że wraz ze wzrostem ilości forumowiczów spada ich jakość :II


ale Ty jesteś złośliwy
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:39 pm   

Mój temat z którym weszłam na forum(dzięki Saabowi który mi polecił FDG :love: :oops: )cieszy się duza poczytnością jednak na tym się konczy...a jak poprosiłam i na priv i na forumie pewnego znanego i "oblatanego" usera to mnie zlał totalnie i tyle, mógł chociaż napisac ze ma mnie....a nie tak :%
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:19 pm   

groszek napisał/a:
jak poprosiłam i na priv i na forumie pewnego znanego i "oblatanego" usera to mnie zlał totalnie i tyle, mógł chociaż napisac ze ma mnie....a nie tak
Dla wyjaśnienia,ja nie prosiłam żeby udostępnił swoje prywatne zbiory, tylko żeby przy okazji zbierania info. spojrzał też za interesującym mnie nazwiskiem(co się tez łączyło z jego poszukiwaniami).To tak tyle... :roll: .
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7686
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 3:25 pm   

Rozbestwili się :evil:
Cytat:
witam

przygotowuje materiał nt. xxxxxxxxxxxxxxxx, a Twój wpis znalazłem na forum odnośnie xxxxxxxxxxxxxxxx.
Czy mogę mieć prośbę o podanie źródła cytowanego fragmentu odnośnie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - pięknie tam wszystko wyliczasz

ze względu na prawa autorskie nie chcę tego chamsko kopiować [podkreślenie moje - Pumeks!]

za wszelkie informacje na fest dziękuję

poniżej podaje link z Twoją wypowiedzią


Czyli ze względu na "prawa autorskie" mam podać delikwentowi źródła swojej wiedzy, a on już sobie ctrl+C, ctrl+V ładnie do pracy licencjackiej czy tam magisterskie wklei :mrgreen: Jak skomentować taką bezczelność? :???:
_________________
#MuremZaPolskimMundurem
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 10:55 pm   

Ja takich olewam!
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
slowik45 


Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 518
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 7:00 pm   

Pumeks się wk... eee zdenerwował i nie dziwię mu się,bezczelności mówimy stop,niemniej jednak ego Sabaoth'a rozzdełłłłoo się do niesympatycznych rozmiarów,wyluzuj :wink:
_________________
Wszystkie sztandary tak mocno już zostały splamione krwią i gównem, że najwyższy czas byłoby nie mieć żadnego. WOLNOŚĆ.
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 1:09 pm   

To nie kwestia ego tylko ilości maili z prośbą o przesłanie skanów albo innych materiałów. Żedby ograniczyć ilość podobnych maili (oraz z kilku innych powodów) od dłuższego czasu nie wrzucam już skanów moich nowych nabytków na forum.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
ruda 
Mierzeja


Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 1792
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:19 am   

Sabaoth napisał/a:
Żedby ograniczyć ilość podobnych maili (oraz z kilku innych powodów) od dłuższego czasu nie wrzucam już skanów moich nowych nabytków na forum.

Zbiorowa odpowiedzialność? :wink:
_________________
„Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom”.
 
 
Linka 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 232
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 11:52 pm   

Mam nadzieję, Sabaoth, że nie weźmiesz mi TEGO za złe... podałam, skąd i czyje, OK?
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 2:57 pm   

Na Marienburgu mam konto i daje "zielone swiatlo" dla publilkacji moich materialow.

A wracajac do "zbiorowej odpowiedzialnosci", ja po prostu nie mam czasu na odpowiadanie na kazdego maila (czesto musialbym wyszukac materialy i je zeskanowac). A kazdy chcialby zebym odpisal na jego maila, zapomina tylko, ze nie jest jedynym ktory prosi o skany.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk